KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2000 Ft alatt   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankasara, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   2000 Ft alatt
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alap- és fedőlakk 5 az 1-ben hatással. Simább, erősebb, hosszabb, hidratáltabb és fényesebb körmöket eredményez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GardenofEve

2017. április 6.

Kiváló termék! Személy szerint nem hordok műkörmöket, csak a saját körmeim vannak hosszúra megnövesztve. Top coat-ként használom, és rendkívül szép fényt ad a körmöknek, körömlakk felett pedig szintén nagyon tartós. 5-ös!

GardenofEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Lina14

2017. április 2.

bármelyik rimmel alaplakkot használhatom, sosem csalódom bennük. ez még a többi közül is kiemelkedik, ugyanis 3 napig viseltem, mosogattam és úsztam is benne, és alig volt kopás a körmeimen. újravevős!!

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Froggy

2016. november 24.

Nagyon tetszik, már kétszer használtam, eddig mindkét alkalommal 4-5 napot bírt ki, ami velem nem kis teljesítmény. Először lekapargattam, másodszor meg beakadt valahova a körmöm és így jött le róla. Az eddig max két napig tartó lakkozás után ez hatalmas eredmény!

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

tellmeastory95

2016. augusztus 16.

Nekem bejött, akkor sincs vele gond, ha alap és fedő rétegként használom, tehát összesen 3 réteg van a körmömön és szuperül szárad.

Update: Sajnos kb. 4 nap után a fedő réteg "elkopik" már nem olyan fényes... Talán mégsem annyira okos dolog ez a 5 in 1...

tellmeastory95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

blankasara

2016. június 20.

Sok és sokféle fedőlakk okozta csalódás után, megleltem az igazit. 5-6 napig simán vállalhatóak vele az olcsóbb árkategóriájú körömlakkjaim is, alaplakként és fedőlakként is tökéletesen funkcionál. Erősebbnek érzem a körmeim, szép fényt ad és egyáltalán nem töredezik. Csillagos ötös!

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.