KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. július 23.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogásmentes, matt felületűre száradó fedőlakk. Bármilyen színes lakk felületére alkalmazható.

Sopetil

2012. július 22.

Ő az első matt fedőlakkom. Elég nagy reményeket fűztem hozzá, mivel eddig többnyire beváltak a Rimmel lakkok. Két rétegben felkent lila körömlakkot fedtem be vele, nos miután felkentem 3-4 másodpercre rá már meg is jelent a matt hatás, a száradással sem voltak gondok, nagyon gyorsan megszáradt.
Ami mellette szól: vastag ecsete van így gyerekjáték felvinni, nagyon jó az állaga nem túl sűrű, nem túl híg, nem csíkoz, szépen terül el a körmön, nagyon gyorsan szárad (pár perc), gyönyörű matt hatást kapsz másodpercek alatt.
Ami ellene szól: a matt hatás csak két napig tartott, a 2. napon már kezdtek kifényesedni a körömvégeim, és a 3. napra már szinte egészen fényes volt az összes körmöm. Drága a tartósságához képest (800-900 ft körül).

Elég nagy csalódás, mert a gyártónak van pofija azt ráírni hogy "up to 10 days", ebből kiindulva gondoltam fenn marad majd 4-5 napig.
Nagy bánatomra amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is hagyott ez a matt hatás. :(

Sopetil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)