KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   £6.99   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4ml és 3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   £6.99
Kiszerelés:   4ml és 3 ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs - little minx
Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

mnikolett93

2017. október 16.

I.M.Á.D.O.M!
Féláron vettem glamour napokon, egyszerűen lerobbanthatatlan, baromi tartós és valami csodás színe van (dare to pink). Nagyon tetszik,kényelmes viselet,nem ragad, nem foltokban kopik,hanem egyenletesen. Alig várom hogy más színekben is beszerezzem :)

mnikolett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

I.M.Á.D.O.M!

SzAgnes

2017. október 16.

Glamour napokon vettem meg, a rimmel boxot, abban volt benne. A dare to pink árnyalatot sikerült megszerezni. Nagyon tetszik, szinte lerobbanthatatlan. Evèst, ivást simán bírja. Szeretnék más színt is kipróbálni majd.

SzAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

aimee82

2017. október 15.

Play with fire árnyalattal rendelkezem, és abszolút elégedett vagyok vele. Hat órán át is tökéletesen mutat (valószínűleg tovább is, csak lemostam), evést -ivást állja, nem szárít, garnier kétfázisú micellás vizével teljesen jól lejött. Érezni, hogy ott van, de nem zavaróan, viszont kell az átlátszó réteg rá, mert nélküle ragacsos érzetet ad, úgy kellemetlenebb.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

b5bea

2017. október 14.

Erőteljes szín egész nap! Picit érezni, hogy van valami a számon, de amúgy abszolút nem zavaró. Evés, ivás álló, szóval szuper!

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, már alig vártam hogy Glamour napokon beszerezhessem a Rimmel dobozát, amiben két körömlakk és egy szempillaspirál társaságában csücsült ő is.
A csókálló kifejezést enyhének érzem, az ütvefúró-álló találóbb lenne... A Dare to pink árnyalatot választottam, sajnos nem állnak jól a sötétebb, piros színek. A szín felkenése után elég viccesen éreztem magam, ahogy két percig elnyílt szájjal vártam, hogy megkössön a cucc. Akkor kicsit megijedtem, mert rémes érzés volt, ahogy rámszáradt, és húzta az ajkaimat. Szerencsére az ápoló fény felkenése után sokkal jobb lett a helyzet. A szín nagyon tetszik, szépen pigmantált, egyébként cseppet sem szárít, és krémes, olajos lemosóval haramadik nekifutásra csak sikerült leszedni. Mindennapos sminkembe nem tudnám beilleszteni, mert eléggé zavar, ha azt érzem hogy valami van a számon, de alkalmakra kimondottan praktikus.

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

v92

2017. október 14.

Szerelem volt első látásra és később szerelem lett első használatra is :D. Már akkor beleszerettem, amikor megláttam a promóját és azóta vadásztam rá. A "Play with fire" meggypiros árnyalata annyira megtetszett, hogy gyorsan vettem egy élénkebb piros "Kiss me you fool"-t is. Egyenlőre csak a "Play with fire"-t próbáltam ki, és az átlátszó réteg nélkül is evés-ivás álló. Elsőre 4-5 órát lehetett fent, de meg sem mozdult, nem úgy mint a többi hosszan tartó rúzsom. Az eltávolítása tényleg nehézkes, de én kentem rá egy kis ajakbalzsamot, hagytam rajta pár percig, utána micellás vízzel szépen le lehetett szedni.

v92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

CeCeDrake

2017. október 13.

Kezdem ott, hogy Uriage olajos lemosóval tudom csak lerobbantani, de az viszi, más nem nagyon 😃
Tartós. Nem ocsmány módon kopik, mint a legtöbb matt szájravaló. Nekem arra nincs időm napközben, hogy újra felvigyem, ezt nekem találták ki.
Nem kell alá hidratáló. Akkor rémes lesz órák múlva. Esti hidratálás radír után és reggel a hidratált pihepuha ajkakon estig tart. Kicsit kopik arra már belül, de nem veszélyes. Megéri az árát!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

szvinci

2017. október 11.

Azt kell,hogy mondjam, Nagyon jó! Ahogy azt már előttem is írták, nagyon tartós, könnyen használható. Ma vettem meg, de már azon gondolkozom, hogy holnap beszerzek egy másik színt is.

szvinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

rhinestone

2017. február 22.

Fantasztikus! Egy élmény ez a rúzs. Könnyű felvinni, és hihetetlenül tartós. Azon ritka dolgok egyike, ami valóban működik rajtam is. Két árnyalat van meg, a dare to pink és a skinny dipping, imádat mindkettő. Állag, tartósság, aplikátor, pigmentáltság.. mind 5 csillag!

rhinestone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

pmarcsi

2017. február 5.

Nagyon nagy kedvenc! Elképesztően tartós, és emellett nem szárítja ki az ajkaim. Nem akartam hinni a szememnek, hogy du. kettőkor még ugyanúgy nézett ki, mint reggel hatkor, amikor felkentem. Imádom, imádom, imádom!

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.