KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs - little minx
Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Keres - Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
Ár: leginkább csere, de megegyezünk :) , Eladó: bogczi
Állapot: minimum félig, Helyszín: Budapest, fizetés: --

emeseee6

2018. február 1.

Hááát nem győzött meg. A szín gyönyörű (play with fire) ,az állag kicsit túl folyós,nekem nem túl könnyű dolgoznom vele,de ez hagyján. A balzsam vagy mi nélkül nagyon húzza a számat,és ISZONYATOSAN ragad. De rendben,a balzsam ezeket kiküszöböli.
Száradás ,balzsamozás után pusziteszt kézen: ilyen kis darabkák maradtak vissza,nem sok és nem látszódott a számon kopás ,de akkor sem kellett volna azoknak ott lenniük. Ja és a fehér applikátor is picit elszíneződött(ugyanilyen darabka(k) maradtak rajta),pedig már meg volt száradva,mikor felkentem.
Csak itthon kentem fel színpróbára,de úgy voltam,akkor már tesztelem az evést. Azért egy olajosabb étel után természetesen nem úgy néz ki ,mint frissen. Oké nem nagyon gáz,de azért korrekcióra szorult volna ha nem itthon vagyok.Az alsó ajkam belsőbb részéről konkrétan MINDEN lejött.
Na ezután a lemosás,hát az egy rémálom...Persze ilyenkor meg se mozdul...

Summázva:alapból nem vagyok oda az ilyen típusú rúzsokért,szerintem nem egészséges ilyen brutál cuccot naponta felkenni,én teljesen elvagyok egy jó minőségű hagyományos rúzzsal (főleg Pupa).Ez a rúzs még az ilyen jellegűek között elmegy. Használni fogom alkalmakra ,de újra nem venném,még a szuper színe ellenére sem.
Ja azt majdnem elfelejtettem,hatalmas mínusz:a balzsam szaga és íze olyan,mint azok a stiftes ragasztók,amit az oviban használtunk BRRR

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Na ezután a lemosás,hát az egy rémálom...Persze ilyenkor meg se mozdul...

tara95

2018. január 24.

Soha nem találkoztam korábban ennyire tartós termékkel. A formula könnyed, szépen lehet dolgozni a kis applikátorral is. Nem szárít egyáltalán. 7 órája viselem a sötétvörös árnyalatot gyakorlatilag hibátlanul, minimális kopás van az ajkak belső részén. Holnap beszerzem a legvilágosabbat, teljes áron is megérné, de most a joy napokon nagyjából vétek kihagyni.

Dare to pink: a legvilágosabb, barackos tónusú halvány rózsaszín. A tökéletes rúzs tavaszra, álomszép és szinte deríti az arcot. Azonban minőségre nehezebb vele dolgozni, két réteg elfér belőle.

I`ll call you: élénk magenta, télre-őszre nagyon szeretem, látványos, de mégsem veri ki az ember szemét.

Play with fire: a már említett dögös-vörös, nagyon nagy kedvenc, bárhol, bármikor.

Még nagyon fáj a fogam egy igazi tűzpiros árnyalatra, gyakorlatilag csak ezeker a rúzsokat használom, annyira meg vagyok velük elégedve :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

b5bea

2018. január 19.

2017.okt.14. Erőteljes szín egész nap! Picit érezni, hogy van valami a számon, de amúgy abszolút nem zavaró. Evés, ivás álló, szóval szuper!

2018.jan.19. Az eltelt időszakban további színeket sikerült beszereznem. A sorból a Dare to pink lóg kissé ki, mert ő kiemeli a száj ráncait, és az élénk pinkes színe miatt jobban látszódik a kopás, ami elég furán mutat. Ennek ellenére még most is csillagos ötös számomra, mert a tartóssága csúcsszuper!

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

PSophiee

2018. január 17.

Jajjjj, igazi szeretem-utálom kapcsolatban vagyok vele, a Play with fire nevű árnyalat van meg, hát a szín csodás, imádom! :)
Nekem viszont nagyon nehéz vele precízen dolgoznom, az állaga is közrejátszik ebben.
Tartósnak tényleg tartós, egy szendvics meg se kottyan neki, de egy zsírosabb ételnél azért minimális kopás az van. Javítani ugye meg nem igazán lehet...
A szín tényleg csillagos ötös! Csak emiatt még lehet újra is venném :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

A szín tényleg csillagos ötös! Csak emiatt még lehet újra is venném :)

Dalmicica

2018. január 15.

Ez a termék szuper!!! Simán veri a maxfactor lipfinityt . Kár h nem volt állandó, ezért jár a 4 csillag. Meg azért,mert a rival de loop young olcsóbb és ugyan ezt tudja :)

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

pEni

2017. december 28.

Wow! Ez aztán a tartós rúzs!
Tökéletes! Bírja az evést,ivást,puszikat :)
Eddig fél napot volt rajtam,ezt gond nélkül bírta. Egész napos bevetésen még nem volt,de szerintem ugyanilyen jól működne.
Egyben pozitívuma és negatívuma is: nehez lemosni. Eddig a Nivea 2 fázisú szemfestéklemosójával tudtam legkönnyebben leszedni, micellas víz nem birkózik meg vele. De ez egyben a tartósságát is jól mutatja :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Wow! Ez aztán a tartós rúzs!
Tökéletes! Bírja az evést,ivást,puszikat :)

dorottyas

2017. december 17.

Reggeli, kávé, ebéd, még egy kávé és még mindig mintha frissen kentem volna fel. Eddig a legtökéletesebb tartós rúzs amit használtam, csak a színválaszték nem túl nagy itthon.

dorottyas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

brethalia

2017. december 10.

Még csak ma vettem, de nagyon örülök, mert külföldön kifogtam a 410 Not Guilty nevű árnyalatot, amit otthon még nem igazán láttam (illetve meg mert jól áll, ami a drogériás színek kínálatában nem túl gyakori sajnos :D ).

Nagyon kíváncsi voltam már rá, a MaxFactor Lipfinityjét használom már egy ideje, ahhoz hasonló tapasztalatokra számítottam.
Összességében nagyjából ezt is tapasztaltam, így első napos viselet után megkockáztatom, hogy tartósabb annál is, egyáltalán nem pereg le, tényleg szépen, tartósan fennmarad.
Ami miatt egyelőre -1 csillag, az a feje az ecsetnek. Elsőre csak nagyon foltosan tudtam felvinni, ami sajnos egy ilyen sötét színnél szembetűnő. Szerencsére építhető, így tudtam javítani már száradás után is (ekkor lett igazán szembetűnő a foltosság). Illetve a fixáló, átlátszó festéket is nehezen tudtam eloszlatni, ilyen szempontból jobban tetszik a Lipfinity stiftes megoldása.

Az ivást, mérsékelt evést is bírja, szinte levakarhatatlan, szóval alapvetően hozza, amit ígér, jó kis termék! :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

dorisz93

2017. december 7.

A legtökéletesebb folyékony rúzs, amit valaha próbáltam! Reggeltől estig egész nap tartott, és még egy zsíros vacsora után sem volt feltűnő a kopás az ajkak belső területén. Kényelmes viselet, nem szárít, viszont nagyon makacs, leszedni aztán nehezen engedi magát, csak olajos lemosóval sikerül.
Ilyennek kell lennie minden folyékony rúzsnak! Én indítványoznám, hogy az állandó szortiment része legyen, ne csak ideiglenesen elérhető.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

akezdetlanya

2017. december 6.

Az egyik legtartósabb rúzs amit eddig próbáltam. Valóban igaz hogy 4-5 óra múlva elkezd csomósodni és "letörni" de szerintem azért ez egyáltalán nem kevés idő amíg fent van. A kicsit olajosabb ételeknél kopik a belseje viszont egy kakaóscsigát vagy akár egy kávét simán kibír :)

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.