KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs - little minx
Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs- Dare to Pink (110)
Ár: 1500 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm, van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

brethalia

2017. december 10.

Még csak ma vettem, de nagyon örülök, mert külföldön kifogtam a 410 Not Guilty nevű árnyalatot, amit otthon még nem igazán láttam (illetve meg mert jól áll, ami a drogériás színek kínálatában nem túl gyakori sajnos :D ).

Nagyon kíváncsi voltam már rá, a MaxFactor Lipfinityjét használom már egy ideje, ahhoz hasonló tapasztalatokra számítottam.
Összességében nagyjából ezt is tapasztaltam, így első napos viselet után megkockáztatom, hogy tartósabb annál is, egyáltalán nem pereg le, tényleg szépen, tartósan fennmarad.
Ami miatt egyelőre -1 csillag, az a feje az ecsetnek. Elsőre csak nagyon foltosan tudtam felvinni, ami sajnos egy ilyen sötét színnél szembetűnő. Szerencsére építhető, így tudtam javítani már száradás után is (ekkor lett igazán szembetűnő a foltosság). Illetve a fixáló, átlátszó festéket is nehezen tudtam eloszlatni, ilyen szempontból jobban tetszik a Lipfinity stiftes megoldása.

Az ivást, mérsékelt evést is bírja, szinte levakarhatatlan, szóval alapvetően hozza, amit ígér, jó kis termék! :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

dorisz93

2017. december 7.

A legtökéletesebb folyékony rúzs, amit valaha próbáltam! Reggeltől estig egész nap tartott, és még egy zsíros vacsora után sem volt feltűnő a kopás az ajkak belső területén. Kényelmes viselet, nem szárít, viszont nagyon makacs, leszedni aztán nehezen engedi magát, csak olajos lemosóval sikerül.
Ilyennek kell lennie minden folyékony rúzsnak! Én indítványoznám, hogy az állandó szortiment része legyen, ne csak ideiglenesen elérhető.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

akezdetlanya

2017. december 6.

Az egyik legtartósabb rúzs amit eddig próbáltam. Valóban igaz hogy 4-5 óra múlva elkezd csomósodni és "letörni" de szerintem azért ez egyáltalán nem kevés idő amíg fent van. A kicsit olajosabb ételeknél kopik a belseje viszont egy kakaóscsigát vagy akár egy kávét simán kibír :)

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

vikica95

2017. december 3.

Eszméletlen jó rúzs,nagyon tartós,nem maszatolódik el ott marad a helyén :) I'll call you árnyalata van meg ,egyszerűen imádom .Csak ajánlani tudom.

vikica95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

ZsokaN

2017. november 30.

Tényleg egész nap kitartott a színe! Nem kellett tartanom attól, hogy elmaszatolódik vagy befogja a fogam. Sajnos 8-10 óra után elkezd cserepesedni tőle a szám széle, olyan, mintha szájkontúr lenne rajtam, amit egy egyszerű ajakír tud orvosolni.
Az ára kicsit húzós, így nem mindennapi használatra éri meg.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Az ára kicsit húzós, így nem mindennapi használatra éri meg.

Eszter06

2017. november 30.

Annyian dicsérték így én is beszereztem. Hát... hatalmas csalódás volt! Mikor a kezemen kipróbáltam akkor úgy tűnt hogy csodás lesz.. Az állaga sem tetszett pár órán belül lekopott és ahh... nem tudok róla semmi jót mondani az az igazság. Elhiszem hogy másnak bevált jó és tartós de nekem NEM!

Eszter06

Katulin

2017. november 20.

Nehany oraig nagyon jol tartja magat, de 4-5 ora utan mar osszecsomosodik es elkezd csunyan viselkedni, mint barmelyik mas matt folyekony ruzs, en ilyenkor letorlom valahogy (ami nem egyszeru), es ujrakenem. Nekem igy rendben van, de a 3000 forintot tulzasnak erzem.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

BRebi

2017. november 19.

A termék felvétele után 1-2 óráig még teljesen rendben volt a rúzs, nem hagyott nyomot csók-és ivásteszt után. Azonban már az első étkezésnél el kezdett kopni a a száj széleinél és a belsejénél is. Ez még rendben is volt, újra felvittem a terméket az útmutató szerint, de a többszöri applikálás után konkrétan darabokban jött le a rúzs. Számomra ez a termék óriási csalódás.

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. november 16.

Szerintem teljes áron is megéri, hiper-szuper tartós,a Dare to pink árnyalatú van meg,gyönyörű,nem szárít.Szerintem a Max Factor Lipfinity rúzsánál is tartósabb,ami nagy szó.Viszont sajnos csak ez az egy árnyalat tetszik,szóval többet nem hiszem,hogy be fogok szerezni belőle.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 16.

LillaH

2017. november 15.

Hát én imádom! Gyönyörű élénk színek, szuper tartósság és nem szárít. Drága, de megéri!

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.