KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Parapluie, az összetevőket feltöltötte: FloraF, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   3,5 g

Könnyed "krémesből púder" pirosító a természetes hatásért.

nagydorand

2017. október 13.

Coral Queen színben van meg és nagyon szeretem. Ha éppen nem por alapú pirosítót használok, akkor biztos, hogy ehhez nyúlok. A színe is nagyon szép, valamint könnyen el is dolgozható. Egyetlen problémám, hogy azért elég hamar elillan az arcról, nem marad fent egész nap.

nagydorand
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

MadKat

2017. szeptember 29.

A Regal Rose árnyalatot szereztem be kuponos akció keretében és nagyon megszerettem. Nem mondom, hogy csúcsminőségű, de a célnak tökéletesen megfelel. Nem teljesen matt, de nem is kifejezetten csillámos, inkább csak olyan természetes hatású.
Ebédidőben nem árt újraapplikálni, mert hajlamos lekopni, (főleg, ha sokat tapogatom az arcom), de az árát nagyon megéri.
Úgyhogy újra fogom venni, és szintén 50%-os kuponnal. :)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Úgyhogy újra fogom venni, és szintén 50%-os kuponnal. :)

Tothxheni

2017. szeptember 9.

Ez az első krémes pirosítóm és pirosító ecsettel viszem fel az arcomra. Gondoltam 450ft-ért kipróbálom a regal rose árnyalatot, így őszre egész jó szín. Nem mondom, hogy szuper tartós, de ennyi pénzért nekem megéri.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

nikolett

2017. szeptember 9.

Rolam is eltunik... akarmennyit teszek fel. 450 ft-ot sem nagyon er.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Rolam is eltunik... akarmennyit teszek fel. 450 ft-ot sem nagyon er.

szilvike94

2017. szeptember 4.

Leárazva vettem 450 Ft-ért a 004 Regal Rose árnyalatban. Nem vagyok híve a belenyúlkálós termékeknek, így inkább egy lapos fejű ecsettel viszem fel. A színe nagyon szép visszafogott rózsás-barackos, én pont az ilyen pírt szeretem az acomon. Van egy kis higlighteres beütése is, enyhén fényes a finishe. Egy picit lenne tartósabb és akkor felvenné a versenyt a Milani pirosítómmal.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

mokojka

2017. augusztus 21.

Gyönyörű,rózsaszínes-pirosas,csillogó. Ez a 03-as Coral Queen.Feldobja az egész arcom.Nekem nem tűnik el,nem szívódik fel.Délelőtt tízkor kentem fel,és este 8-kor még tartja magát.Könnyű használni,krémes.Hála az égnek, nem kell hozzá ecset..nem is vennék porállagút,mert nem cipelnék magammal egy egész sminkkészletet.Nagyon praktikus a számomra,villámgyorsan megvagyok.Kedvezményesen 800 ft-ért vettem a Rossmann-ban,érdemes figyelni az akciót,mert príma kis termék!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Doryen

2017. június 9.

Szép-szép a Coral Queen... esküszöm végre jól is áll valami, csodás a felvitele, habkönnyű, nem leszek tőle bíróica, stb. mégis térülök-fordulok, 2-3 óra múlva már semmi sem látszik belőle. Azt hittem, hogy csak az én arcom szippant be minden szert, ami rákerül, de most, hogy látom a többi véleményt, félelmem elillant. :) Szóval ha tartósabb lenne, tökéletes lenne!

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Miposhka

2017. május 27.

Amikor eleinte próbálkoztam pirosítókkal, krémeset biztos nem választottam volna, mert az volt az elképzelésem, hogy nem lehet beépíteni a bőrbe rendesen, pacaszerű és túl feltűnő lenne, nagyon mű hatást keltene. Szerencsére ez egyáltalán nincs így, ez a pirosító felvíve nagyon szépen és könnyen eldolgozható. Valamivel tartósabbnak mondanám, mint a többi porállagút, ami pluszpont. Azért is szeretem, mert imádom a sminkeket, krémeket kézzel eloszlatni ecset helyett, annak ellenére, hogy a legkisebb hatásra kipirosodik az arcom, és így nehezebb megállapítani, valójában mennyit kentem fel. De mindent összevetve én is nagyon elégedett vagyok ezzel a pirosítóval :).

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

mixerhun

2017. május 9.

Ez az első krémes pirosítóm, de egyszerűen fantasztikus! tartós, nem pacaszerűen megy fel az arccsontra, szuper termék!

mixerhun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Cosette

2017. április 27.

A 002 Majestic Pink árnyalat van meg. Ez az első krémpirosítóm és eddig nagyon jól funkcionál. Hasznos kis termék, főleg a kollégiumba, ahova nem akarom mindig bevinni az összes ecsetemet és így csalhatok egy picit. Könnyen eloszlatható és szépen beleolvad az arcomba, teljesen természetes hatása van. Nekem fixálás nélkül is fent marad egész nap és bár picinek látszik a doboz, rengeteg termék van benne, nem fog egyhamar elfogyni. Tervezem még más árnyalatban is beszerezni, mert eddig nem sok pirosítóm volt ennyire tartós.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!