KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2255 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: chococat, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Szempillaspirál rockos külsővel, csavart kefével igazi vadócoknak

Dús és ívelt pillákt biztosít. A speciális formájú kefe minden szempillát elér.

Ár: 800 , Eladó: baanditaaa
Állapot: új, Helyszín: Hatvan, fizetés: személyes átvétel lehetséges, egyébként ajánlott levélként küldöm banki utalás után
Ár: 1000 , Eladó: ditta0923
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, utalással +pk postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

moni92

2017. november 1.

Nagyon elégedett voltam a termékkel, ível, dúsít, szép fekete színe van.

moni92

Nagyon elégedett voltam a termékkel, ível, dúsít, szép fekete színe van.

kattja

2017. október 31.

Átlagos szempillaspirál, szerintem, ahhoz képest elég drága. Nagyon nagy feje van, és az alakja szerintem kissé értelmetlen. Nem mondom hogy rossz, mert szerintem egyértelműen nem az, de ennyi pénzért inkább vennék egy jó Maybelline spirált. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

csenged

2017. június 24.

Imádtam! Eddig kétszer vettem újra, de tuti újra fogom harmadszor is! A keféje először nagyon megijedtem, de elég hamar bele lehet jönni, főleg, ha napi szinten használja az ember. :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 24.

Linuxo

2017. április 28.

Először nagyon megijedtem ettől a csavart, furcsa kefétől, de végül is elég jól boldogultam vele. Megkockáztatom,hogy még meg is szerettem ezt a spirált mire kifogyott és lejárt a szavatossága. Valóban dús és ívelt pillákat eredményezett nálam. Elégedett voltam a végeredménnyel. Komolyan gondolkodom rajta, hogy más Rimmel spiráloknak is esélyt adok majd ezek után.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

kiskacsa01

2017. április 21.

Ezt a kefét lehetetlenség használni. Tökéletesen össze tudom vele kenni a szemhéjam a szempilláim helyett. Amit meg véletlenül sikerül a pillámra applikálni az rövid időn belül a szemem alá folyik. A pandáknak tök jó lehet :)

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Szlilla0504

2017. április 5.

Vagy egy éve vettem meg egy Rimmel csomagban a dm-ben. Hát...azóta is ott van a szekrényem. Mindig próbálgattam, hogy hátha én vagyok a szerencsétlen, aki összemaszatolja az egész szemhéját. Nem lehet rendesen eloszlatni a festéket a szempillákon. Trükközni kell a kefe formája miatt, hogy hogyan is csináljam. Összetapasztja úgy a pilláimat, mintha összesen 2-3 db szempillám lenne. Arról nem is beszélve, hogy fél óra múlva elkezd lehullani a helyéről fekete pöttyöket hagyva az arcomon. Lemosás után már amennyi még rajtam volt, letöredeztek a szempillám végei. Összességében szerintem egy nagy kuka és nem is értem miért nem oda dobtam egyből, miért a szekrényemre vissza.

Szlilla0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Szucsnori

2017. április 2.

Nekem nagyon nem vált be. Összetapasztotta a szempilláimat és mindig ellenőrizgetni kellett mert nagyon kenődött.

Szucsnori
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 2.

petra095

2017. február 25.

Igazabol nincs vele nagy problema, lehet jobban osszekapja a szalakat mint mas szempillaspiral, de legalabb szep fekete. Egyszer vasaroltam meg, kb annyit is ert, nagy extrakat nem kell tole varni.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Jdit04

2017. február 12.

Egy Rimmeles drogériás csomagban került hozzám. A kefével nekem nem volt gondom, a színe (fekete) is szép volt. Azonban sokszor viszketett tőle a szemem, illetve a festék elkezdett pár óra után "lepattogni" a szempilláimról.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

carolinett33

2017. február 3.

nekem tetszett, igaz, hogy sok festéket vesz fel, de nekem mindegyik spirál, ezért mindig lehúzom egy zsepin. Nem volt bajom a keféjével sem, jól tudtam használni, szépen, egyenletesen dúsít. most a vége felé viszont pár óra után mindig lekenődik a szemem alá pedig alul nem is festem ki :( de lehet, hogy már túl régi és azért. én elégedett vagyok vele, de nem adok max pontot, mert túl sok olyan spirál van amit inkább vennék újra helyette. szerintem ízléstelen a csomagolás és a kefe kinézete is, és nem működik jobban mint egy hagyományosabb.pozitív, hogy nem irritálta az érzékeny szemem.

carolinett33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!