KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2255 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: chococat, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Szempillaspirál rockos külsővel, csavart kefével igazi vadócoknak

Dús és ívelt pillákt biztosít. A speciális formájú kefe minden szempillát elér.

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál (Black)
Ár: 700 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: nem volt még használva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén
Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál (Black árnyalat)
Ár: 750 Ft/csere is lehetséges :) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: egyszer sem próbáltam:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás előre utalás esetén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

henifekete

2018. május 23.

A SZEMPILLASPRIÁL, nálam mindent visz!

henifekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

A SZEMPILLASPRIÁL, nálam mindent visz!

Picieri

2018. március 31.

Nekem nagyon bejött a keféje, minden pillát ki tudok vele festeni. Néha kicsit többet vesz fel és akkor alul kicsit macis leszek,de azt fülpálcával le is szedem rögtön. Szép éjfekete színe van.

Picieri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

vivii95

2018. február 17.

Hozza az elvárt szintet. Nem mondom, hogy tökéletes, hogy újra veszem de nem csalódtam benne. Könnyű vele dolgozni, bár kicsit mintha nehéz lenne a festék a pilláknak. A keféje szépen ívelt, a festék színe is szuper. 2-3 réteg után ellehet érni vele a varázst, bár kicsit nehezen szárad. Tartósságban nem nehéz ennél jobbat találni, mert egy idő után lepereg a pilláról a festék, de legalább könnyű lemosni, mert szinte leesik magától.:D

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Freqlyn

2018. február 16.

Talán többet vártam a reklám alapján. Tény, hogy az íve szépen kiemeli a pillákat (DE NEKEM MINDIG CSAK A JOBB OLDALIT) a bal oldalira sosem áll úgy a kezem, és valahogy mindig felemás lesz.. Alapvetően sok szempillám van (szerencsére) és összeragadnak tőle.
Szép fekete, az tény, csak nagyon egybeállóakká válnak.
Annak ajánlanám akinek kevesebb szempillája van és világos, mert azt gyönyörűen kiemeli.

Freqlyn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szép fekete, az tény, csak nagyon egybeállóakká válnak.

Mars93

2018. február 13.

Ajándékcsomagban jutottam hozzá, és engem nagyon meggyőzött. A hullámos kialakításának köszönhetően a szemzughoz közelebbi, rövidebb pillákat is könnyű kifesteni vele, szépen fog, és elég tartós is.

Mars93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

rebekafarkas

2018. január 9.

Még ajándékba kaptam anno, miután elfogyott a fekete csomagolású rockin curves spirált vettem meg és imádom! :) Nagyon tartós, viszont könnyen is lelehet mosni. Szempilla göndörítő+2 réteg spirál és csodálatos igéző tekintetet varázsol. :) Az árát kicsit sokallom viszont nagyon sokáig kitart.

rebekafarkas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

moni92

2017. november 1.

Nagyon elégedett voltam a termékkel, ível, dúsít, szép fekete színe van.

moni92

Nagyon elégedett voltam a termékkel, ível, dúsít, szép fekete színe van.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Átlagos szempillaspirál, szerintem, ahhoz képest elég drága. Nagyon nagy feje van, és az alakja szerintem kissé értelmetlen. Nem mondom hogy rossz, mert szerintem egyértelműen nem az, de ennyi pénzért inkább vennék egy jó Maybelline spirált. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

csenged

2017. június 24.

Imádtam! Eddig kétszer vettem újra, de tuti újra fogom harmadszor is! A keféje először nagyon megijedtem, de elég hamar bele lehet jönni, főleg, ha napi szinten használja az ember. :)

csenged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 24.

Linuxo

2017. április 28.

Először nagyon megijedtem ettől a csavart, furcsa kefétől, de végül is elég jól boldogultam vele. Megkockáztatom,hogy még meg is szerettem ezt a spirált mire kifogyott és lejárt a szavatossága. Valóban dús és ívelt pillákat eredményezett nálam. Elégedett voltam a végeredménnyel. Komolyan gondolkodom rajta, hogy más Rimmel spiráloknak is esélyt adok majd ezek után.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!