KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: magdus_, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 11.

Göndörítő szempillaspirál.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kakao

Korcsoport: < 18
2016. november 28.

Inádom! Szerintem már sajnos nem gyártják ugyanis én már nagyon rég nem találkoztam vele sehol!😕😕

Kakao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 28.

aranypáva

2015. december 15.

Rimmelhez képest van jobb is. Az ecset nem jött be, a festékkel még kiegyeztem, így végül elhasználtam. Nem venném újra.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Oraculum

2015. október 5.

Szép csomagolás, jó állagú festék, a keféjét nem szerettem, elég rég volt ilyenem és nem is volt olcsó.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

citronella

2015. április 2.

Valamikor régen megvolt nekem is ez a spirál,szerettem arra emlékszem,de másra nem. De mivel már nem kapható,az emlékeket sem tudom feleleveníteni. :(

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Beren

2014. március 18.

Évekkel ezelőtt használtam, én szerettem, szépen göndörített, összességiben jó kis spirál!

Beren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

SexyBeauty

2014. február 15.

A legjobb szempillaspirálom volt.Nekem is mindig megjegyezték,hogy milyen gyönyörű nagy a szempillám.Egyszer edzésről el is lopta az egyik barátnőm.Kár,hogy utána már sehol sem találtam.Remélem még gyártják.

SexyBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Csalány

2013. október 11.

Hibátlan. Nem kenődik, nem pereg, nem csomósodik. Amíg használtam, többen megkérdezték, hogy hol csináltatom a szempillám, pedig csak a sajátomat festettem ki vele 1 rétegben.
Sajnos sehol nem találok mostanában.

Csalány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

Sajnos sehol nem találok mostanában.

beautifullife

2013. március 30.

Imádtam nagyon,tökéletes a keféje,viszont azt hiszem kevesebb van benne,mint egy átlagos szempillaspirálban,így sokallom az árát :/ Ettől függetlenül megérdemli az ötöst. :)

beautifullife
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 30.

aliz1105

2013. március 14.

Jo termek, az arat mindenkepp megeri. Nem csomosodik, nem pereg le, nagy pillakat lehet vele csinalni, konnyen, ugy hogy nem leszel csupa festek.

aliz1105
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

_zsulu_

2013. február 13.

A vízálló, zöld változatát használtam sokáig. Nagyon szerettem, az egyik legjobb spirálom. Nem feltűnő, de szép, ívelt pillákat kreál. Lemosni is könnyű, és viselés közben nem pereg le. Nekem nem csomósodott...

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.