KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Belle91, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 14.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

6 órán át tartós. Pamutpuha, formára tervezett applikátorral.

Ár: 990 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázok, Debrecenben személyes átvétel is lehetséges
Ár: 300 Ft , Eladó: maow
Állapot: egy kisujjnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Blackxentric

2016. május 9.

Annyira szép a hatása. Imádom.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Annyira szép a hatása. Imádom.

Trekaa

2016. március 15.

260 My eternity árnyalatát már harmadszorra veszem meg. Pont annyit ad amennyit egy szájfénytől el lehet várni, azonban a pozitívuma számomra, hogy nem ragad egyáltalán és jóóó fényes :D Ezen kívül akciósan jutottam hozzá a 430-as All night long árnyalathoz amit szintén imádok, illetve a 640 All day seduction-hoz, utóbbi nem vált a barátommá, bár akinek jól állnak a narancssárga beütésű rúzsok, szájfények azok biztosan szeretni fogják. :)

Trekaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

biju94

2016. február 13.

Ajandekba kaptam mivel en eleg borsosnak talal az arat :/ (szajfenyert majd 2000ft-t kiadni )
Nagyon szerettem . Felkenni konnyu az ecset tenyleg nagyon puha, az illata is jo a szamom szepen mutat, viszont a tartóssagaval van nemi problemam. 4 csillagot adok neki.

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 13.

gsara02

2015. június 12.

Ajándékba kaptam, örülök, hogy nem költöttem rá. A színe tetszik, szépen csillog, viszont nagyon zavaró a ragacsossága. Sokáig fenn marad, ha nem iszom vagy eszem. De nagyon zavaró a ragacsosság, ha ki van engedve a hajam remekül beleragad, és gyönyörű ahogy próbálom a hajamat leszedni a számról. Az illata is szerintem büdös. A színén kívül nem találtam pozitív tulajdonságot. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

gsara02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

Regi

Korcsoport: < 18
2015. május 17.

Hát nekem nem vált be. Amint felkenem nagyon szép, de már akkor érzem, hogy ragacsos egy kicsit. Fél óra elteltével beszívja a szám és már alig van fénye csak a ragacsos része marad. Nem lehet benne se enni se inni. Nem tartós, az állaga sem tetszik, egyszer kétszer használom de rendszeresen nem bírnám elviselni

Regi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 17.

SzandrASD

2015. február 4.

Évekig használtam a Always Lovely árnyalatot, végül 2 évig már szinte sehol nem lehetett kapni egészen mostanáig...majdnem sírva fakadtam örömömben,gondolkozás nélkül meg is vettem. Nagy szerelmem ez a szájfény,gyönyörűen csillog,tartós,nem ragad,hidratál...tökéletes! ♥ :D

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 4.

Bonita00

2015. január 28.

egy lilás szín van meg...régóta, de alig fogy..eleinte sokat használtam, de már nem. kellemetlen viselet, pláne, ha nem figyelek arra hogy csak nagyon vékony rétegben vigyem fel. tényleg "nehéz" viselet...folyamatosan érzem, hogy ott van a számon. és olyan műanyag érzése van. és fénylik rendesen. persze szárít mint minden más rúzs. Én rájöttem hogy ez alaptulajdonság. szóval nem kedvenc, ritkán használom csak.

Bonita00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

D.Bianka

2014. november 18.

"Stay my rose" színt használom, kb. fél éve kaptam, mikor megláttam azt gondoltam jó barátok leszünk mert az üvegcsén keresztül nagyon tetszett a színe. kipróbáltam....háááát, nem voltam elájulva tőle, sőt!!! De utána valahogy rákaptam, kisminkelt archoz nagyon jól mutat, de viszont smink nélkül, főleg ha a száj sincs alapozva a szájfény színe nekem nem jön be...mint egy sima átlagos szájfény ép hogy van színe. De nagyon tetszik a tükörfénye, különlegessé teszi a kisminkelt arc összhatását. Ez a szín nem túl erős, nappali sminknek jó. Most olvasom hogy elvileg 6 órán át kell hogy tartson....:) hát nem!! de tényleg jól ápolja az ajkamat. Ha elfogy lehet beszerzek egy másik színt.

D.Bianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

maow

2014. november 9.

Azért a 6 óra túlzás, de nagyon kellemes viselni, mert nem ragad, és hidratálja is az ajkakat. Szerencsére nem túl csillámos.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

roro

2014. július 3.

Különös illata van, nekem a képen látható árnyalat van meg. Nem túlságosan csillámos és egy szájfényhez képest kifejezetten tartós és még színe is van. Igazi nyári darab :)

roro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!