KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen
Ár: 1500 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

vlvtnrbbt

2018. december 14.

Én nagyon elégedett vagyok velük, igaz világosabb árnyalatokban nem szereztem be, mert azokon látszik, hogy nem fednek valami jól... A Firestarter (narancsos árnyalatú piros), a Pink Blink (rózsaszínes-mályvás nude) és a Rose and Shine (rajtam ez konkrétan pink, de nagyon fehér vagyok) van meg. Gyönyörűek a színek, tartós, nekem nem volt ilyen problémám, hogy leperegne. Evés után korrigálni kell azért, de nap végén is jól néz ki. Teljesen mattra szárad, emiatt van egy száraz érzése az ajkaimon, de nem zavaró. Számomra az applikátora is rendben van, tudok vele dolgozni.

Azért adok 4 csillagot mégis, mert azóta beszereztem párat a Maybelline Superstay matt rúzsok közül, amik tartósabbak, és jobb a formulája is, de ugyanez az árkategória, és mostmár az a viszonyítási alapom. De ha azt nem ismerném, 5* lenne. :))

vlvtnrbbt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

szabocintia

2018. november 21.

Intenzív, erősen pigmentált színek, bár elég hamar kopik annak ellenére, hogy hosszan tartó. Amiért 4 csillagot adok neki az az, hogy ha elkezd kopni brutálisan pereg le, tényleg csúnyán kopik. Egyébként jó kis terméknek tartom

szabocintia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Eszti22

2018. november 19.

Nagyon szeretem ezt a folyékony rúzst, mivel nagyon kényelmes viselet, tartós, nem szárítja ki a számat, szinte nem is érzem hogy az ajkaimon van. Felkenni könnyű, az applikátora is megfelelő számomra. 50%-os kuponnal vettem és sajnálom hogy nem szereztem be többet, de ami késik nem múlik, mert drogériás viszonylatban az egyik legjobb!

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

MrHannaBela

2018. november 19.

Nem venném meg megint 50% kuponnal vásárolta. Hatalmas az ecset része ,lehetetlen vele szépen dolgozni.
Úgy tudom használni hogy a Lovely folyékony rúzs ecsetével használom.
Szárít , nem szépen Koppik. Kicsit csalódás

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Úgy tudom használni hogy a Lovely folyékony rúzs ecsetével használom.
Szárít , nem szépen Koppik. Kicsit csalódás

Ellise

2018. november 12.

Kipróbáltam, a love bite árnyalatot vettem meg,picit szárít/ajakbalzsam nélkül próbáltam/, tartósnak tartós valamennyire,tejivással teszteltem :) a külseje szép marad,de a száj belső részénél hamar kopik láthatóan tehát azt igazgatni kell, egyébként jó kis rúzs,viszont picit darabos lesz itt-ott, egyáltalán nem tapad felvitel után és később sem,lemosni nagy duzzogva lehet micellás vízzel is de ha nem akarod dörzsizni a vattával érdemes pl. lemosótejet használni,viszont lepuszilni nem lehet,iváskor sem jön le,zsepiteszten is átment :) ja és felvinni viszonylag egyszerű volt /maybellinet picit nehezebb felvinni/,nem lesz foltos meg semmi ilyesmi,jó az állag és az ecset

Update:4órát viseltem szárít nagyon így már sajnos,étel-ital leszedi a belső részt,tehát újra kell kenni,nem olyan vészes, ha ajakbalzsamra kenem nem szárad meg és fog be mindent,egy csillag vissza

Ellise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Drogériás folyékony rúzsok közül az egyik legjobb. Kb 4-6 órát bír ki, ivás álló, étkezés után erősen pótolni kell.
4 árnyalatban vásároltam meg a glamour napokon, nem csalódtam, viszont teljes áron nem venném meg, mert kicsit viaszos az illata, és felvitel közben zavar.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

Először a 810 Plum this show árnyalatban vettem meg és ez meg is pecsételte a hozzáállásom a rimmeles folyékony rúzsokhoz. Egyrészt szerintem borzasztó a szaga, de ez még nálam nem akadály, az igazi baj az a felvitellel van. Egyszerűen nem tudom nem csíkozva felvinni, annak ellenére sem hogy szájceruzával előtte kitöltöm a szám. Tartósnak tartós, a fedéssel nincs baj, de ha csak foltosan lehet felvinni, akkor nincs szívem ezután nyúlni, pedig gyönyörű ez a bordó szín.

Aztán a glamour-napokon vettem egy másik színt, a 220 Fatal kiss-t, mert beleszerettem a színébe. A szaga ugyanolyan, de ezt már elengedtem. Viszont maga a termék sokkal jobb, mint bordó. Nem foltos, nem csíkoz, a fedése és a tartóssága is jó, szóval minden tökéletes.

Az árát őszintén szólva nem éri meg, inkább akkor ha valamilyen akció vagy glamour/joy-napok vannak, akkor fogok még beszerezni, mert a piros szín nagyon izgatja a fantáziámat.

krisztinak276
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

coffeeandme

2018. október 29.

600 Coral Sass árnyalatban vettem meg és konkrétan használhatatlan. Maga a szín gyönyörű, de csak darabosan lehet felkenni, már az ecsettel belenyúlva is fura az állaga. Szörnyen csíkoz és az enyhe kifejezés, hogy nem fed jól. Gyakorlatilag olyan mintha már egész nap rajtam lett volna, ettem, ittam volna vele és ez maradt belőle lekopás után - mindezt tíz másodperc alatt tudja produkálni felkenés után. Kár, mert nagyon szeretem a matt sminkeket és itt is nagyon jó értékelése volt. Lehet a többi szín minőségi lenne, de ezek után nem merek másikat kipróbálni, mert ez nagy csalódás volt és annyira azért nem olcsó. Majd talán egyszer adok neki még egy esélyt, ha ezt kihevertem.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

p.bettina

2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...
725 Love Bite: Szép a színe, szépen fed, hamar megszárad. Annyira nem mondanám tartósnak, picit nekem nehéz felkenni, de ceruzával kombinálva is ki fogom próbálni.
706 Raw Embrace: Borzalmas!! A színe nem tudom kinek állhat jól, mert iszonyú világos... A kezemen próbáltam ki az üzletben, ott nagyon szép színnek tűnt. Nem ajánlom senkinek ezt a színt. Nem fed semmit, nagyon rossz minőségű, bár halloween-re működhet, ha az ember múmiának vagy szellemnek szeretne beöltözni...

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...

stripedpanda

2018. október 14.

Már megvannak pár hónapja, szeretem őket, az illatuk is finom, de nagyon nehéz őket egyenletesen felkenni, ha viszont egyszer sikerül, akkor tartósak, evés-ivást is jól bírják és viszonylag szépen kopnak és könnyen lehet őket javítani is a nap folyamán, ha szükséges.
A 700 Be my baby egy szép nude szín, ezzel kicsit meg kell küzdeni felvitelkor, de végül szép lesz, szájceruzával kicsit talán egyszerűbb is a folyamat.
200 Pink Blink: kicsit erősebb rózsaszín, ezt könnyebb is egyenletesen felvinni, mint az elsőt. Kicsit szárítanak, érdemes előtte radírozni és hidratálni.

709 Strapless: Ez egy újabb szín, ha jól tudom, Nagyon szép rózsaszínes-mályvás világosabb nude árnyalat, jobban is működik, mint a régebbiek szerintem. Szebben szárad meg, azután már egyáltalán nem ragad vagy kenődik sehová, tartósabb is. Viszont ugyanolyan nehéz egyenletesen felvinni (de egyáltalán nem lehetetlen) és ez is igényli azt, hogy alaposan hidratáljunk előtte. A puncs illat itt is megmaradt, erősen lehet érezni felvitel közben, de utána már nem :)

707 Raw Kiss: Ezt meg NE vegye valaki!! Egy csillagot sem érdemelne, de a többit nem akarom miatta lehúzni. Ez is az új színek közül van, Glamour-napokon jó ötletnek tűnt megvenni, mert a Straplesst annyira megszerettem, hogy minden nap használom és az valóban jobban működik, mint a régebbiek. Viszont ez konkrétan Használhatatlan!! Eleve a színe sem tudom kinek állna jól, a kezemen a teszternek sokkal szebb, világosabb korall színe volt, felkenve már inkább semmilyenszínű-hullás, de ez még egy dolog, ez félig-meddig az én hibám is, mert rosszat választottam. Ami viszont a legnagyobb baj, hogy lehetetlen egyenletesen felkenni, mire nagyjából tűrhető lesz, addigra pedig olyan vastag, hogy nem szárad meg, helyette viszont darabokban ragad össze és válik fel, így több szempontból borzasztóan igénytelen látványt/kinézetet bitosít. Tényleg nem ajánlom senkinek ezt a színt.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!