KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed textúrájú, bársonyosan matt finishű, csók, víz-és tapintásálló folyékony ajakrúzs, mely akár 12 órás tartósságot és kényelmes viseletet nyújt.

Ár: 1000 ft , Eladó: Rebekaahorvath
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Keszthely, fizetés: Posta/személyesen
Ár: 1500 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használtam , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

p.bettina

2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...
725 Love Bite: Szép a színe, szépen fed, hamar megszárad. Annyira nem mondanám tartósnak, picit nekem nehéz felkenni, de ceruzával kombinálva is ki fogom próbálni.
706 Raw Embrace: Borzalmas!! A színe nem tudom kinek állhat jól, mert iszonyú világos... A kezemen próbáltam ki az üzletben, ott nagyon szép színnek tűnt. Nem ajánlom senkinek ezt a színt. Nem fed semmit, nagyon rossz minőségű, bár halloween-re működhet, ha az ember múmiának vagy szellemnek szeretne beöltözni...

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

2 színben vettem meg, mert Glamour napok...

stripedpanda

2018. október 14.

Már megvannak pár hónapja, szeretem őket, az illatuk is finom, de nagyon nehéz őket egyenletesen felkenni, ha viszont egyszer sikerül, akkor tartósak, evés-ivást is jól bírják és viszonylag szépen kopnak és könnyen lehet őket javítani is a nap folyamán, ha szükséges.
A 700 Be my baby egy szép nude szín, ezzel kicsit meg kell küzdeni felvitelkor, de végül szép lesz, szájceruzával kicsit talán egyszerűbb is a folyamat.
200 Pink Blink: kicsit erősebb rózsaszín, ezt könnyebb is egyenletesen felvinni, mint az elsőt. Kicsit szárítanak, érdemes előtte radírozni és hidratálni.

709 Strapless: Ez egy újabb szín, ha jól tudom, Nagyon szép rózsaszínes-mályvás világosabb nude árnyalat, jobban is működik, mint a régebbiek szerintem. Szebben szárad meg, azután már egyáltalán nem ragad vagy kenődik sehová, tartósabb is. Viszont ugyanolyan nehéz egyenletesen felvinni (de egyáltalán nem lehetetlen) és ez is igényli azt, hogy alaposan hidratáljunk előtte. A puncs illat itt is megmaradt, erősen lehet érezni felvitel közben, de utána már nem :)

707 Raw Kiss: Ezt meg NE vegye valaki!! Egy csillagot sem érdemelne, de a többit nem akarom miatta lehúzni. Ez is az új színek közül van, Glamour-napokon jó ötletnek tűnt megvenni, mert a Straplesst annyira megszerettem, hogy minden nap használom és az valóban jobban működik, mint a régebbiek. Viszont ez konkrétan Használhatatlan!! Eleve a színe sem tudom kinek állna jól, a kezemen a teszternek sokkal szebb, világosabb korall színe volt, felkenve már inkább semmilyenszínű-hullás, de ez még egy dolog, ez félig-meddig az én hibám is, mert rosszat választottam. Ami viszont a legnagyobb baj, hogy lehetetlen egyenletesen felkenni, mire nagyjából tűrhető lesz, addigra pedig olyan vastag, hogy nem szárad meg, helyette viszont darabokban ragad össze és válik fel, így több szempontból borzasztóan igénytelen látványt/kinézetet bitosít. Tényleg nem ajánlom senkinek ezt a színt.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

lovecreams

2018. október 12.

A legjobb drogériás matt rúzs. Baromi kényelmes viselet, könnyen felvihető és korrigálható. A száradási ideje is tökéletes, és sima micellás vízzel egyszerűen lemosható.
A tartósságáról nem is beszélek, mert egy egész napon lazán kibír. Imádom.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

A tartósságáról nem is beszélek, mert egy egész napon lazán kibír. Imádom.

Timinimoook

2018. október 12.

Nagyon jó termék! :) Könnyen használható, iszonyatosan tartós, mindent bír egy teljes napon keresztül is akár. Két dolog miatt pontoztam le, az egyik hogy nem állatkísérlet-mentes, a másik, hogy nem túl bőséges a színpaletta, és nekem egyik sem igazán a színem.

Timinimoook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

emeseee6

2018. október 10.

Hááát. Amúgy nem vagyok nagy rajongója ezeknek a hipertartós matt rúzsoknak,sokat próbáltam már,egyik rosszabb,mint a másik...Lipfinity,provocalips stb stb.Csak a Pupáé jön be. Most ehhez hozzájutottam 3 db-hoz szinte ingyen,gondoltam mit vesztek.Árnyalatonként értékelem.
Damn hot:MEG NE VEDD! Lehetetlen normálisan felkenni,csíkoz,kb sehogy nem fed. Mintha vízfesték lenne a számon. Több rétegben javul a fedés,de úgy is csíkos,és így meg sem szárad,ragacsos ,összeáll...Felejtős.Ja és gyakorlatilag FEKETE. Illetve hát csíkos fekete ugye :D
Fire starter: Jó minőség,szépen terül-fed. Viszont narancsos piros,ami miatt számomra használhatatlan,borzasztóan áll. Minőség oké.
Plum this show: Csodálatos szín,kicsit ügyeskedni kell,de egyáltalán nem lehetetlen,és akkor gyönyörű,csíkmentes,egyenletes fedésű.

Egyébként kényelmes viseletek(damn hot kivételével) ,nem érzem,hogy bármi is lenne a számon. Ha megszáradt nem ragad,érintésálló,cigit bírja. Mást eddig nem próbáltam. Viszont sima micellás vízzel lazán lejön,szóval nem tudom. Majd tesztelem élesben.
Az értékeléssel kicsit bajban vagyok. Adok egy négyest egyelőre,aztán meglátjuk. Egyébként szívesen próbálnék más színeket,és sajnálom ,hogy a fire starter nem valami rendes piros,a narancsost gyűlölöm :(

UP:Na teszteltem az evést(kagyló olívaolajos öntetben),és hosszabb időre viselést. Azt kell mondjam remek. A belső része gyakorlatilag teljesen lejött ,de a többi sértetlen. Könnyen korrigálható,nem undorító cafatokban jön le,csak eltűnik. Nyomot sehol nem hagy(se cigin se poháron) . Nem szárít különösebben,nem ül meg a száj redőiben,ahogy mosolyog az ember. Ha jól választ az ember színt szuper egy termék,én még biztosan veszek más színeket is. Nem adok 5 pontot ,mert mint a damn hot is mutatja,nem minden árnyalat ilyen remek. De mindenképpen érdemes kipróbálni,mert mindezek mellett még tök olcsó is. :D

UP2: a urban affairt is megvettem,az is szuper szín ,lilás-barnás isten tudja, nehezen definiálható :D de nem barna konkrétan,azt utálom.

Kis kiegészítő gondolat:mi a tökömnek csinálnak 4233516 nude árnyalatot?! Vennék még ,de egyszerűen csak ilyen hullaszínek vannak...Létezik egyáltalán ember,akinek ezek jól állnak? :D Oké én alapból gyűlölöm a bézst,ruhában is mindenben,plusz én szolizom rendesen ,így barna vagyok...De aki meg fehér,annak jó, ha ugyanolyan színű a szája,mint a bőrszíne?? Vagy micsoda,komolyan ez nekem nem fér a fejembe :D

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

WednesdayAddams

2018. október 6.

Először a Rose&Shine árnyalatot vettem meg, ami a drogériás fényeknél egy sokkal nude-abb árnyalatnak tűnt, mint valójában, természetes fénynél túl élénknek találtam magamon, így továbbadtam egy barátnőmnek. A formulája viszont nagyon megtetszett, így egy hónapja beszereztem a Strapless nevű színben, amivel teljes a szerelem. A legtökéletesebb nude a hófehér bőrömhöz, kék szememhez és vörösesszőke hajamhoz. Nem foltos, nem szárít, tartós, de nem morzsolódik, teljesen csókálló, de mégsem kényelmetlen viselet, imádom. Megérdenli az öt csillagot, az egyik legtöbbet hordott rúzsom mostanában a Rimmel másik, szaténos rúzsával együtt.
Mindenképpen tervezek még belőle beszerezni árnyalatokat, első körben a Be my babyre és a Fatal Kissre tervezek lecsapni, ha azokkal kapcsolatban lesz valami észrevételem, majd updatelek.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

random

2018. október 1.

Amcsiból rendeltem meg a Shadow nevű szürke árnyalatot. Tényleg tartós, és nem szárít annyira, szóval hibátlan.

up: Közben körbenéztem az itthon kapható színek között is. Van egy szín, a Latte to go, ami tökéletes nude lett volna nekem, de vállalhatatlanul foltos, rétegezni sem nagyon lehet, azt nem ajánlom. (szerk: tettem egy próbát egy másik helyen is. érdekes, ott jobb volt a teszter... mik vannak :D szóval megvettem. és ugyan nem hozza azt a minőséget és tartősságot, mint a többi, mégsem bántam meg, mert tetszik ez a hullaszáj-effekt xD) Kipróbáltam még a Fire Starter teszterét, az egész jó, egy csöppet macerás de szépen fel lehet vinni. Azt csak a színe miatt nem vettem meg, mert túl élénk rajtam. A kék Blue Iris meg valamiért le volt értékelve, azt is kipróbáltam, és érdekes módon állagra az a legjobb. Nem kell építgetni, nem foltos, pazar. Meg is vettem :D A színe mondjuk elég sötét nekem, de azt szoktam csinálni, hogy egy kicsit keverek bele a Shadow-ból, így jobban tetszik.

up2: Az új Rita Ora-kollekcióban találtam még kettőt, amit végülis megvettem. Az egyik a Fatal Kiss, ami egy szürkés nude, kicsit különlegesebb, de mindennapokra is vállalható, és meglepően jól áll, nem is gondoltam volna... A másik pedig a Damn Hot, ami egy elég fura szín. A boltban feketének tűnt (ugye, az alapszín, és kell :D) itthon viszont este sötétbarnának néztem, azt hittem mellényúltam vele. Nappali fényben jöttem rá, hogy ez egy lilás vörösesfekete, ilyet még nem is láttam, gyönyörű szín, és komolyan gondolkodom hogyan viselkedne szemhéjtusként, mert annyira szerelmes vagyok a színébe, hogy úgy érzem vétek lenne nem nap mint nap használni :D
Tartósságukat tekintve le a kalappal, Ha nem eleve 5 csillagot adtam volna neki, akkor kapna még, dehát így nem :P

p.s.: az új nude árnyalatok közül megvettem a Raw Embrace-t is. jobb mint a Latte to go, az ki is került a neszeszeremből, ez az új nem annyira csíkos-foltos, színre világosabb és semlegesebb, vagyis "hullább" :D de pont ezt szeretem benne. A Fire Startert meg elajándékoztam egy barátnőmnek, neki sokkal jobban állt.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

exhocmomento

2018. szeptember 7.

Méltán népszerű, azt kell, hogy mondjam. :) Anyukám szerezte be Glamour napokon, ceruzával összecsomagolva a "Fire Starter" árnyalatot, de átpasszolta nekem, mondván nem illik hozzá a szín.

A ceruza: Nem egyezik meg teljesen a rúzs árnyalatával, de erősen hajaz rá. Nem túl krémes, de ezt én szeretem benne, mert úgy tapasztaltam a krémesebb ceruzák jobban is kopnak. Pont megfelelő keménységű-vastagságú, nagyon szép kontúrvonalat lehet vele húzni. Tartós és tapiálló már ez is: direkt odanyúltam ujjbeggyel, és semmilyen nyomot nem hagyott rajta. :)

A rúzs: Igényes a csomagolás, a kupak minden bezárásnál kattan, amiből tudom, hogy rendesen lezárt. Maga a rúzs szépen terül, pöpec az applikátor, egyenletes végeredményt lehet vele elérni. Baromi gyorsan teljesen mattra szárad, olyan a finise, mintha filctollal festettem volna ki, nagyon tetszik. :) Más rúzsokhoz képest tényleg könnyű és kényelmes viselet, egyáltalán nem ragad, néha még el is tudtam felejteni, hogy rajtam van. Viszont szárít. Nem látványosan, de igenis érződik. Teljesen tapiálló. Iváskor nem hagy nyomot. A csókolózást nem próbáltam, de a puszi meg sem kottyan neki. És az is igaz, hogy vízálló. Sőt, ráfolyattam egy kevés vizet, aztán puszilenyomatot csináltam, és még úgysem hagyott nyomot. Azt még külön kiemelném, hogy szuper a nem-komedogén INCI-je. Az én bőröm ugyanis itt-ott nagyon tág pórusú, és az egyik ilyen itt-ott pont közvetlenül az ajkam körül van. És simán elő tud fordulni, hogy mitesszerek képződnek ott is, ha nem vigyázok. Márpedig vannak olyan rúzsok, amiknek kifejezetten magas komedogén indexű összetevői is vannak. De ennek nem, szóval yaay. Ha cruelty-free is lenne, a tökéletes rúzsnak nevezném. Így viszont csak maradok annál, amivel indítottam: méltán népszerű. És 5 csillagot érdemel. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Glamour napon rossmannban kit-ben a szájceruzával együtt féláron szereztem be, talan egy ezres volt az âra így. A fire starter pirosas árnyalat, hát számomra valami álom. Csak zsíros ételek fogyasztásakor kopik, de egységesen, volt hogy lakodalomban délutántól hajnalig evés-ivást kibírta IGAZÍTÁS NÉLKÜL. Alá kell hidratálni, mert szerintem szárít, de csak másnap lehet érezni, a viselésekor egyáltalan nem látszik. Olajos sminklemosóval bírom csak leszedni. Nincsenek felső kategóriás rúzsaim, de ha egy drogériástól megkapom amire szükségem van, akkor nem is fogok drágábbat venni.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Pinki

2018. augusztus 9.

Szépen fed, nem szárít, sokaig tart,de talán nem 12 órát. Kényelmes, jó viselni.

Pinki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!