KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1797 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alaplakk, amely erősíti és védi is a körmöket. Kálciumot és keratint tartalmaz.

Kiszerelés: 12 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FruzsiF

2016. november 2.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Remqek,erősek lesznek tőle a körmeim.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Remqek,erősek lesznek tőle a körmeim.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Ildie

2015. január 16.

Én pont ilyet vettem 2 hónapja. Nem tudom, hogy erősebb lett-e tőle a körmöm, mert nem érzem, de lehet a körmöm érzi. :) Szépen fénylik, tök jó, lenne, de kopik. Igaz nem látványos mivel átlátszó, de ha a sötét körömlakkom kibír egy hetet, akkor ez is bírja már. Hiába van mosogatógépünk, a kézmosás és lábasmosástól 3 nap után pattog, 5 napnál már fertelem. Fedőlakként teljesen haszontalan, tudom, hogy nem is az, nem arra van, csak kipróbáltam, és nem arra nem jó. 6 vagy 700 ftért mondjuk men kell csodát várni.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

aukszflora

2014. november 22.

Elhasználtam ebből egy teljes üveggel, ésnagyon megszerettem. Szép fényes fölfestve, olyan mint egy francia manikűr fehér csík nélkül. :D Szerintem erősebbek lettek tőle a körmeim,és egészséges kinézetűek, szép színűek. Régen előfordult, hogy a körmeim a végeiknél szétvéltak lemezekre, de azóta mióta ezt használom, soha nem volt ilyen. Néha alaplakknak is használom körömlakk alá, de sokszor csak magában fölkenem, mert nagyon szép fénye van. :) Megvettem azóta belőle az új változatot is.

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Katerina

2013. december 30.

A sűrű lakkozástól és lemosástól gyengévé váltak a körmeim. Ez a lakk javított a helyzeten. Tetszik benne, hogy kicsit fényes és van színe, így szépek és ápoltak lesznek tőle a körmeim.

Katerina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Inez.In.Wonderland

2013. augusztus 10.

Pár hónapja eléggé rossz állapotba kerültek a körmeim kb. 1 hónapja kezdtem el ezt használni, és bár csodát nem tett, de legalább már jobb a helyzet... most is kettéválnak a körömvégeim, de nem fordul elő olyan gyakran, majd kiderül, hogy hosszabb távon mire képes... Tetszik, hogy nem átlátszó, hanem van egy kis színe, csillogása, meg az hogy kb. felkenem és már meg is száradt.

Inez.In.Wonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

nikol

2013. augusztus 2.

Ez sajnos semmit nem használt, azonkívül, hogy szép ápolt kinézetű tőle a köröm. A 14 napos viszont fantasztikus!!!

nikol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Lilla91

2013. július 22.

Megvan már egy ideje de nem nőtt a szívemhez. Előtte egy másik körömerősítőt használtam, microcell 2000 és az segített a körmeimen, és ezt meg kifejezetten alaplakknak használtam. Előnye, hogy nagyon gyorsan szárad és jól terül rajta a színes lakk. Viszont nagy hátránya, hogy egyáltalán nem tartós, 1 nap után már elkezd leperegni a körmeimről.

Lilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

mandula

2013. július 1.

Nem rossz, de nem érzem, hogy sokkal erősebb lenne tőle a körmöm. A színe nagyon szép. A tartóssága meg remek, nekem egy hétig is simán bírja!

mandula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

kbeata87

2013. június 7.

Nem rossz, de ennyi pénzért van sokkal jobb is, SH Double Duty például. Nekem az jobban bejött. Elhasználtam ebből is egy üveggel és utána az SH-t.
Állaga jó, ecsete klassz, gyorsan szárad és kb ennyi. Erősíteni nem erősít, ha erősít, azt nagyon nem venni észre. Javulást csak a SH használata közben vettem észre. Nem veszem újra, egészen biztos.

kbeata87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Zatanii

2013. június 1.

Nagyon szép a halvány színe és a csillogása, ezen kívül tartós is. Erősítés téren egy másik lakk jobban bevált, de az előbbi indokok miatt biztosan újraveszem ezt is, szeretem.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

MEK i

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.