KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Szempillaspirál "shaker" technológiával, mely felfrissíti a formulát, amikor csak szükséges. A kefe csomómentes és maximálisan szétválasztott pillákat eredményez.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon reklámozták,de nem tudom mire ez a nagy felhajtás.Drága termék,de fele annyit nem ér (még úgy is hogy Glamour napokon vettem).Azon kívül hogy szépen elválasztja a pilláim akkor ha már egy másik szempillaspirált felvittem túl sok pozitívumot nem tudok róla mondani.Maximum még annyit hogy szép a keféje.Egymagában lévő használatkor ilyen nesze semmi fogd meg jól kategória.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

casa17

2017. november 15.

Hosszú szempilláim vannak, de nem bírkózik meg velük... spirálozás után mintha nem is csináltam volna semmit a pillákkal, elhasználtam,de nem újra vevős termék...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 27.

Hát sajnálom, de ez borzalmas, és túl drága ahhoz hogy valami ennyire rossz legyen.. Először is: az állaga, mint a vízé, szóval már csak azért sem szárad be mert konkrétan folyik. (Egyszer jól le is fröcsköltem magam vele miközben húzogattam le a felesleget :DD) A keféje full átlagos, kb. mint a legolcsóbb essence-é, nem mondom hogy nem csinál semmit, mert valamicskét csinál, ilyen no-makeup-makeuphoz jó lehet, ezért kapja meg nagyon jó indulattal a 2 csillagot. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 27.

Orsi94

2017. október 27.

Nekem nincs nagy bajom vele,de ez egy átlagos szempillaspirál. Szép hosszú szempillákat csinál, számomra elég sötét a színe is,de nem dúsít. Nem veszem újra,mert olcsóbban lehet kapni jobbat is. :)

Orsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

ZoeAZs

2017. október 21.

Na, beszereztem olyan kedvezményesen, amennyire csak lehetett és kettős az érzés.

Csudiszép hosszú pillákat varázsol, ha jó az alapanyag. Hosszú, sötét, göndör pilláim vannak, aminek jól jön egy kis tuning:) ha rövid egyenes pillád van, ne várj csodát, nem fog jönni sajna :(
Szétválaszt, hosszít. Ez oké, eddig csudi nagy az öröm...és amúgy addig is, hogy tulajdonképp addig igazgatom, míg a karom le nem zsibbad, mert olyan lassan szárad, hogy csak na :D ez néha jól jön :D
Építgetni is szépen lehet.

De a folyékonysága miatt én olyan durván körbe kenem magam vele, hogy aztán az egy külön procedúra, hogy helyrehozzam.
Esélytelen, hogy előbb készítsem a szemhéjra a sminket, mert tiszta spirálos lesz...

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Építgetni is szépen lehet.

HorvCinti

2017. augusztus 30.

Több mint 1 hónapja már használom. A kefe túl sok festéket vesz fel és ettől összeragad a szempillám. A festék nem elég tartós, elmaszatolódik vagy apró lepergett termék van estére a szemem alatt. Inkább hosszabbít mint dúsít.

HorvCinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Janasbrigi

2017. augusztus 25.

Nagyon vártam hogy kipróbálhassam mindenhol ennek a reklámját láttam, de sajnos hiába nekem nagyon nem vált be, mintha ki se spiráloznám vele a szempilláimat. Nekem túl vizes az állaga, az egy jó dolog hogy lehet rázni hogy ne száradjon be, de am is egy vizesebb fajta spirál. Nem ehhez nyúlok először úgyhogy nem lett kedvenc.

Janasbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Dianne

2017. augusztus 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem teljesít jól. Kezdjük az elején. A keféje semmi újat nem mutat. Amikor kibontottam, gondoltam, hogy egye-fene, más spirálról is vontam már le következtetést a keféje alapján, és pozitív csalódás ért. Na de ennél ezt már nem tudom elmondani. Egyrészt sok festéket vesz fel egyszerre, másrészt nekem olyan szögegyenesre, előrenézőre varázsolta a pillámimat, hogy le is szúrhattam volna velük valakit. Na de viccet félretéve a színe sem tetszik. Nem elég fekete, inkább szürkés. Szóval nem tudom mi lesz szegénnyel. Lehet elajandékozom, lehet kidobom.

Dianne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

NovakneViki

2017. július 17.

Még joy napokon szereztem be ezt a spirált. Amennyire megtetszett az első használatkor annyira ábrándultam ki belőle az utóbbi hetekben. Polcról leemelve meglepődtem mennyire nehéz a tubus, de gondolom ez a shake technológiának tudható be. Egy rétegben szépen kiemeli a pillákat. Amikor egymás után kentem több réteget, akkor nekem kellemetlenül összetapasztotta a pilláimat, de egy pár perces várakozással a két réteg között ez kiküszöbölhető volt. Viszont az utóbbi hetekben estére már nem volt észrevehető a pilláimon a festék, reggel felkentem és napközben szépen lassan eltűnt.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

margit17

2017. június 21.

Kb. egy hónapja vettem, igazi impulzus vásárlás volt. Láttam róla a reklámot és felkeltette a figyelmem, onnantól pedig csak az lebegett előttem, hogy ki kell próbálnom :D Hát megvettem, teljes áron és egyáltalán nem bántam meg. Elsőre kicsit szokatlan volt a formulája, hígabb benne a festék, de nekem nagyon szépen szedi fel a kefe. Csomómentesre tudom vele kifesteni a szempilláim és valami hihetetlen, hogy milyen hosszú és dús pillákat varázsol. Egyáltalán nincs póklábhatás, nem maszatol, nekem nem is pereg túlzottam (max. estefelé kicsit) és még este 8-kor is majdnem úgy néz ki, mint reggel 7-kor mikor felkentem. Valaki írta, hogy elsőre nehezebben tudta a golyót kimozdítani a helyéről, nekem még ilyen gondom sem volt vele.
Eddig a Maybeline Colossal Go szempillaspiráljára esküdtem, de mióta ez meg van, azóta felváltva használom őket és minden nap, amikor ez a soros, elámulok a végeredményen.
Összességében nekem nagyon megérte az árát és nagyon imádom.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Összességében nekem nagyon megérte az árát és nagyon imádom.