KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: saroltacsere, Módosítva: 2018. február 7.

Szempillaspirál "shaker" technológiával, mely felfrissíti a formulát, amikor csak szükséges. A kefe csomómentes és maximálisan szétválasztott pillákat eredményez.

ZoeAZs

2018. február 14.

Update update:
Most újabban arra is rájöttem, hogy nagyon csípi a szememet. Nem tudtam, hogy mi lehet az oka annak, hogy időnként annyira irritálja "valami" a szememet, hogy konkrétan sírok, ki se tudom nyitni, teljesen le kell mosnom a szemsminkem, mire megnyugszik. Ha más spirált használok vagy semmit, akkor ez nem jelentkezik. Szóval ha van hasonló problémátok, akkor lehet h ez a spirál az okozója.... Remek :D

UPDATE: Ahogy fogy, egyre nyomibb pókláb pillákat lehet vele csinálni, összeragad, ágas-bogas: amit annyira de annyira el akarok kerülni, mert nincs is annál rondább...nem fogom újravenni :/ ezt tényleg 1000ft alatti spirálokkal is ki tudom kerülni.

Na, beszereztem olyan kedvezményesen, amennyire csak lehetett és kettős az érzés.

Csudiszép hosszú pillákat varázsol, ha jó az alapanyag. Hosszú, sötét, göndör pilláim vannak, aminek jól jön egy kis tuning:) ha rövid egyenes pillád van, ne várj csodát, nem fog jönni sajna :(
Szétválaszt, hosszít. Ez oké, eddig csudi nagy az öröm...és amúgy addig is, hogy tulajdonképp addig igazgatom, míg a karom le nem zsibbad, mert olyan lassan szárad, hogy csak na :D ez néha jól jön :D
Építgetni is szépen lehet.

De a folyékonysága miatt én olyan durván körbe kenem magam vele, hogy aztán az egy külön procedúra, hogy helyrehozzam.
Esélytelen, hogy előbb készítsem a szemhéjra a sminket, mert tiszta spirálos lesz...

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Update update:

Építgetni is szépen lehet.

rekabeauty

2018. január 22.

Hála az égnek, hogy akciósan(-50%) vásároltam, egyébként sírnék mennyi pénzt dobtam ki erre! Mikor megláttam, egyből megfogott, ráadásul új termék, szimpatikus volt az is, hogy van súlya.
Maga a termék nem kenődik el és tartós, azzal nincs problémám, viszont azzal, hogy az alapból szép, hosszú, dús szempillámból éppen látok pár szálat mire felteszem, úgy összeragasztja őket, borzalmas. Számomra sajnos használhatatlan emiatt. Többször is adtam neki esélyt, hátha én rontok el valamit, de egyre kevésbé nyerte el a tetszésem. Van ettől sokkal jobb és sokkal olcsóbb szempillaspirál is, nem érdemes megvenni.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Bettu

2018. január 8.

Húú, marha nehéz ez a spirál. :D
Hatása sajnos nekem szinte láthatatlan. Picit szétválaszt, de a színezésen kívül mást nem tapasztaltam. Jobbra számítottam.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Húú, marha nehéz ez a spirál. :D

beauté

2018. január 1.

Nagyon nehéz. :) Megfogott ez az új kiszerelés, de nem igazán vált be. El fogom használni, de biztos nem fogom újravenni. A keféje nem valami jól kialakított. Sajnos ez 3-asnál jobbat nem érdemel. :(

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Nem tudtam vele elérni a kívánt "húha" hatást, leginkább semleges érzéseket vált ki. Könnyen kenődik felvitelkor és két rétegben sem látványos, az alsó szempillákra esélytelen szépen applikálni. Szétválasztja a felső pillákat, de nálam semmi több.
Fél áron tudtam hozzájutni, de kihagyható lett volna ennyiért is.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Fél áron tudtam hozzájutni, de kihagyható lett volna ennyiért is.

beautycare

2017. november 23.

Eléggé zavaró ez a súlyos kiszerelés, főleg, hogy baromi gyorsan fogy (pedig nem vagyok állandó sminkelő). Nekem nagyon szép hosszú, már-már babaszerű pillákat csinált! Imádom ezt a kefét, számomra több, mint bevált!

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon reklámozták,de nem tudom mire ez a nagy felhajtás.Drága termék,de fele annyit nem ér (még úgy is hogy Glamour napokon vettem).Azon kívül hogy szépen elválasztja a pilláim akkor ha már egy másik szempillaspirált felvittem túl sok pozitívumot nem tudok róla mondani.Maximum még annyit hogy szép a keféje.Egymagában lévő használatkor ilyen nesze semmi fogd meg jól kategória.

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

casa17

2017. november 15.

Hosszú szempilláim vannak, de nem bírkózik meg velük... spirálozás után mintha nem is csináltam volna semmit a pillákkal, elhasználtam,de nem újra vevős termék...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 27.

Hát sajnálom, de ez borzalmas, és túl drága ahhoz hogy valami ennyire rossz legyen.. Először is: az állaga, mint a vízé, szóval már csak azért sem szárad be mert konkrétan folyik. (Egyszer jól le is fröcsköltem magam vele miközben húzogattam le a felesleget :DD) A keféje full átlagos, kb. mint a legolcsóbb essence-é, nem mondom hogy nem csinál semmit, mert valamicskét csinál, ilyen no-makeup-makeuphoz jó lehet, ezért kapja meg nagyon jó indulattal a 2 csillagot. :D

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 27.

Orsi94

2017. október 27.

Nekem nincs nagy bajom vele,de ez egy átlagos szempillaspirál. Szép hosszú szempillákat csinál, számomra elég sötét a színe is,de nem dúsít. Nem veszem újra,mert olcsóbban lehet kapni jobbat is. :)

Orsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.