KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: saroltacsere, Módosítva: 2018. február 7.

Szempillaspirál "shaker" technológiával, mely felfrissíti a formulát, amikor csak szükséges. A kefe csomómentes és maximálisan szétválasztott pillákat eredményez.

Ellise

2018. november 15.

Csak a keféje miatt vettem mert hasonlóan néz ki mint a Tarte spirálé.Az állaga nagyon folyékony emiatt rossz felvinni,valóban valamennyire szétválasztja a pillákat,de alig hosszabbít rajta,ennyi pénzt nem ér szerintem. Még primerrel kipróbálom hátha értelmesebb lesz akkor majd update :)

Ellise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

shellfish

2018. július 22.

Tavaly nyáron megvettem belőle a szürke kiszerelést, és nagyon elégedett voltam vele. Nekem nagyon kicsi, rövid, egyenes pilláim vannak, de ezzel egész láthatóvá váltak. Aztán ezen felbuzdulva megvettem az extrém fekete verziót... hatalmas csalódás. Annyira vizes, egyszerűen nem is szárad, alig látszik, hogy kikentem vele a pilláimat. Legszívesebben kihajítanám. Lassan egy év után is ugyanolyan vizes vacak. Néha reménykedve próbálkozom vele, de semmi javulás. :/
A szürke verzió nálam 5 pont, a fekete viszont egy nagy 0.

shellfish
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

A szürke verzió nálam 5 pont, a fekete viszont egy nagy 0.

Massacre

2018. május 25.

Egyszer próbáltam, elég is volt. Egyszerűen borzalmas, vizes, semmit nem csinál még az én viszonylag hosszú pilláimmal sem. Lehet a kukában fog landolni, még féláron sem éri meg.

Massacre
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

anitaanett

2018. május 20.

Alig várom, hogy végre elfogyjon, de még mindig van benne. :( Nekem is ez a legrosszabb szempillaspirálom! Szerencsére kedvezményes áron vettem, de igazából ingyen se kellene. Egyáltalán nem tartós, 1-2 óra után pici darabokban elkezd hullani, sokszor a szemembe is belemegy. Nap végére mindig pirosak a szemeim és azt várom, hogy mikor moshatom végre le. Túlságosan összeragasztja a szempillákat, nehezen mosható le. A keféje nekem nem jött be egyáltalán, egyszóval semmi pozitívum nem jut eszembe róla. Ne vegye meg senki!

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Szoniboni

2018. március 29.

Életem legpocsékabb szempillaspirálja. Egy fabatkát sem ér.

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Életem legpocsékabb szempillaspirálja. Egy fabatkát sem ér.

kecce2

2018. március 19.

Akciósan vettem meg, de így is TÚL drága volt ahhoz, amit ígér. A kefe tényleg maximálisan szétválasztott pillákat eredményez, körülbelül a 10. használatig!!
Utána valami borzalmas... a pillák összetapadnak, vagy csak a végeire ragad rá a festék.. nem vagyok vele megelégedve..
A két csillagot azért a 10 napért kapja.

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

A két csillagot azért a 10 napért kapja.

ZoeAZs

2018. február 14.

Update update:
Most újabban arra is rájöttem, hogy nagyon csípi a szememet. Nem tudtam, hogy mi lehet az oka annak, hogy időnként annyira irritálja "valami" a szememet, hogy konkrétan sírok, ki se tudom nyitni, teljesen le kell mosnom a szemsminkem, mire megnyugszik. Ha más spirált használok vagy semmit, akkor ez nem jelentkezik. Szóval ha van hasonló problémátok, akkor lehet h ez a spirál az okozója.... Remek :D

UPDATE: Ahogy fogy, egyre nyomibb pókláb pillákat lehet vele csinálni, összeragad, ágas-bogas: amit annyira de annyira el akarok kerülni, mert nincs is annál rondább...nem fogom újravenni :/ ezt tényleg 1000ft alatti spirálokkal is ki tudom kerülni.

Na, beszereztem olyan kedvezményesen, amennyire csak lehetett és kettős az érzés.

Csudiszép hosszú pillákat varázsol, ha jó az alapanyag. Hosszú, sötét, göndör pilláim vannak, aminek jól jön egy kis tuning:) ha rövid egyenes pillád van, ne várj csodát, nem fog jönni sajna :(
Szétválaszt, hosszít. Ez oké, eddig csudi nagy az öröm...és amúgy addig is, hogy tulajdonképp addig igazgatom, míg a karom le nem zsibbad, mert olyan lassan szárad, hogy csak na :D ez néha jól jön :D
Építgetni is szépen lehet.

De a folyékonysága miatt én olyan durván körbe kenem magam vele, hogy aztán az egy külön procedúra, hogy helyrehozzam.
Esélytelen, hogy előbb készítsem a szemhéjra a sminket, mert tiszta spirálos lesz...

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Update update:

Építgetni is szépen lehet.

rekabeauty

2018. január 22.

Hála az égnek, hogy akciósan(-50%) vásároltam, egyébként sírnék mennyi pénzt dobtam ki erre! Mikor megláttam, egyből megfogott, ráadásul új termék, szimpatikus volt az is, hogy van súlya.
Maga a termék nem kenődik el és tartós, azzal nincs problémám, viszont azzal, hogy az alapból szép, hosszú, dús szempillámból éppen látok pár szálat mire felteszem, úgy összeragasztja őket, borzalmas. Számomra sajnos használhatatlan emiatt. Többször is adtam neki esélyt, hátha én rontok el valamit, de egyre kevésbé nyerte el a tetszésem. Van ettől sokkal jobb és sokkal olcsóbb szempillaspirál is, nem érdemes megvenni.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Bettu

2018. január 8.

Húú, marha nehéz ez a spirál. :D
Hatása sajnos nekem szinte láthatatlan. Picit szétválaszt, de a színezésen kívül mást nem tapasztaltam. Jobbra számítottam.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Húú, marha nehéz ez a spirál. :D

beauté

2018. január 1.

Nagyon nehéz. :) Megfogott ez az új kiszerelés, de nem igazán vált be. El fogom használni, de biztos nem fogom újravenni. A keféje nem valami jól kialakított. Sajnos ez 3-asnál jobbat nem érdemel. :(

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.