KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Testbe

2014. január 23.

Én nagyon szeretem, szerintem fehéríti a körmömet. Mondjuk ez nem nagyon látszik, mert alaplakként használom. Annak nagyon jó, nagyon gyorsan megszárad és 7-10 napig fenn maradnak a lakkjaim rajta.

Testbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 23.

Lilla91

2013. október 28.

Hát nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Egyáltalán nem fehérít semmit sem, még 3 réteg után sem. Nem is valami tartós. Csak azért jár neki a 2 csillag mert nagyon gyorsan szárad és nem képez olyan csúszós felületet ezért könnyű rá lakkozni.

Lilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

stillgot.theblues

2012. július 18.

Nagyon megszerettem ezt a körömlakkot :) Szép, természetesnek tűnik és mégis elfedi az összes körömhibát. -1 csillag mert nem túl tartós, max 3 nap után már lepattogzik, de viszonylag gyorsan szárad. Nekem egy kedvenc! Mindennapi használatra tökéletes, széppé varázsolja a körmöket :D

stillgot.theblues
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 18.

Hidratálók: Butylene Glycol