KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rio Beauty

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   29 990 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Rio PROLIFT gyenge elektromos stimulációt használ, ami megmozgatja az arc izmait, elvégezve minden munkát miközben Ön egyszerűen ellazulhat, vagy éppen dolgozhat közben. A szépségszalonokban már több mint 40 éve használt, farádos arcformálás EMS (elektromos izom stimuláció) technológiát használ az arc izmait kontrolláló idegek aktiválásához. Az arcizmok finom összehúzása és elernyesztése elősegíti az arcbőr tonizáltabbá válását, megemelkedését és feszesebbé válását. Az impulzusok utánozzák a természetes idegi mimikai jeleket az arcizmok tornáztatásához.

• tovább fejlesztett EMS technológia
  • biztonságos és rendkívül egyszerű használat
  • megemel, formál, tónust ad a bőrnek
  • csökkenti a finom vonalakat, elősegíti a ránctalanítást
  • eredeti angol minőség