KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rio Beauty

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 19.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Rio Mini Facial Cleanser arctisztító készülék gyengéd, de hatásos forgó keféjének köszönhetően segít az elhalt hámsejtek eltávolításában, a bőr megfiatalításában, valamint a szennyeződések és sminkmaradványok hatékony eltüntetésében. A készülék nagyon kis helyen is elfér, így akár utazások alkalmával is magával viheti. A készülék kényelmesen fekszik markába, így az arctisztítás könnyed és egyszerű a segítségével. A kefék dörzsölésével pedig nem csak a szervezet számára káros anyagok távolíthatóak el, hanem segítik az arcunk vérkeringését is, a sejtek oxigénnel telnek meg és megfiatalodnak.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • megtisztítja az arcbőrt a szennyeződésektől és sminkmaradványoktól
  • megelőzi a zsírosodást
  • megelőzi a száraz bőrfelületek kialakulását
  • megakadályozza a pattanások és gyulladt mitesszerek kialakulását
  • azonnal felfrissíti arcbőrét
  • bőre megfiatalodik és kisimul
  • vízálló
  • érzékeny bőrűek számára is ideális