KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rio Beauty

Ár:   47 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   47 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A Rio Salon Celebrity lézeres szőrtelenítő készülék a legújabb lézeres szőrtelenítő technológiát alkalmazza a szőrszála eltávolításához. A lézersugár egészen a szőrszálak gyökeréig hatol, melynek köszönhetően tartósan, vagy egyénektől függően akár véglegesen is búcsút inthet a szőrnek. Használata rendkívül egyszerű és biztonságos. A lézersugarat a szőrszálak gyökeréig, a szőrtüszőig juttatja. A lézer energiája elegendő ahhoz, hogy a szőrszálaktól tartósan, véglegesen megszabaduljon, de a környező bőrterületeket nem károsítja.

• Használható az arcon, hónaljon, bikinivonalon és a lábakon
  • Legkorszerűbb biztonsági funkciók: érzékelők, biztonsági kulcs és kódok segítik a könnyű és biztonságos használatot. (a Rio gépeinek használatakor a kezeléshez nincs többé szükség egyéb védőintézkedésekre, szemüvegre stb...)
  • Eredményes tartós, végleges szőrtelenítéshez
  • Búcsút inthet a borotválásnak, gyantázásnak és epilálásnak