KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rio Beauty

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   16 500 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

"A Smile White új generációs fogfehérítő készlet ideális tea, kávé, vörösbor okozta lerakodások, illetve a dohányzás és kor előrehaladtával fellépő elszíneződés kezelésére. A hatás, akár 4-5 árnyalattal fehérebb fogak, azonnal feltűnő eredmény, gyors fehérítés és gyors kezelés. A készülék egyik zsenialitása abban rejlik, hogy a kezelés előtt van lehetőségünk fogainkat előkezelni egy Pre-treatment spray segitségével, majd ezt követően kell a fehérítő gélt vékonyan felkennünk az újgenerációs sablonra. A sablon remekül illeszkedik a fogsorhoz, a fogfehérítő paszta hatékonyan küzdi le az elszíneződéseket anélkül, hogy a fogzománcban kárt okozna. A készülék másik zsenialitása, hogy USB-ről, telefonról számítógépről üzemeltethető, így nincs benne akkumulátor, nem kell elemeket cserélnie, a stabil folymatos működéshez. Mindenféle telefonról üzemel lehet az androidos vagy IOS is."