KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rio Beauty

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: brigitta1988, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   12 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tökéletes megoldást nyújt a mindennapos arctisztításra, sminkeltávolításra, bőrápolásra és egy kis kényeztetésre is. Már az első használat után is szemmel láthatóak az eredmények. Megoldást kínál az eltömődött pórusok, aknék, foltok, finom vonalak és ráncok ellen. Rezgésével gyengéd masszázsban részesíti az arc bőrét, így az arctisztás egy kellemes kényeztetéssé válik.

• Alapos tisztítást végez, ugyanakkor kíméletes még az érzékeny bőrrel is.
  • Vibráló, szónikus forradalmi technológiával.
  • 5 különböző vibrációs intenzitási szint, melyeket hámlasztásra, masszírozásra, T-zóna tisztítására és az érzékeny szemkörnyék ápolására fejlesztettek.
  • Hámlasztó, masszírozó, öregedésgátló funkciók, melyek felfrissítik a bőrt és sugárzóvá varázsolják.
  • Az akkumulátor USB-vel újratölthető.
  • Egy töltéssel akár 2 és fél órát is üzemképes, egyetlen töltéssel akár 300 alkalommal is használható.
  • Vízálló anyagból készül és nagyon biztonságos.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre