KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: twentylessone, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Limitált kiadás

Gazdag, csillámló testkrém, mely táplálja és selymessé teszi a bőrt. A verbéna élénkítő hatása ötvöződik a petitgrain virágos, citrusos illatával.

Kara

2018. december 9.

Ket tegellyel elhasználtam belőle, tényleg olyanok számára ajánlott, akiknek normál bőrük van. Extra száraz bőrűek számára nem ez lesz a csodaszer. Viszont nyáron szuper a friss illatával és a csillámokkal.

Kara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Violacska

2018. április 17.

Én nagyon szeretem ennek a termékcsalàdnak az illatàt.Én nemolyanrégen szereztem be ezt a krémet de csak pozitivat tudok mondani ròla.Szerintem ha valaki kiprobalja nemfog màst választani többet.😊

Violacska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

twentylessone

2017. október 20.

A nagyon száraz bőrömre nem elég gazdag, de egy normál esetleg zsíros bőrre szuper. Az illata miatt (ezért a 4 csillag) gyakran kenem magamra és csak mostanában - sose szerettem a citrusos illatokat és nem is maradnak meg rajtam: ez igen. Apró csillámokkal van tele, nem feltűnően csillogó a bőröm tőle, inkább finoman érzékelhető. Egy barátnőmnél láttam így került hozzám, Magyarországon még nem fedeztem fel üzletüket..
(A doboz gyönyörű, egy street artist tervezte limitált kiadás.)

twentylessone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

(A doboz gyönyörű, egy street artist tervezte limitált kiadás.)

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.