KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   €16   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Ildee35, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. április 24.

Ár:   €16
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hosszantartó, krémes textúrájú rúzs magasan pigmentált színekkel. Az ajkakat lággyá és teltebbé varázsolja a hidratáló összetevőknek köszönhetően.

Természetes összetevők-parabenmentes-parfümmentes. Dermatológiailag tesztelt.

10 színben érhető el

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.