KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   €16   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Ildee35, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   €16
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hosszantartó, krémes textúrájú rúzs magasan pigmentált színekkel. Az ajkakat lággyá és teltebbé varázsolja a hidratáló összetevőknek köszönhetően.

Természetes összetevők-parabenmentes-parfümmentes. Dermatológiailag tesztelt.

10 színben érhető el

Ár: 2500Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: Frissen bontott,csak próbálva volt., Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként vagy foxposttal küldöm.Az ár tartalmazza a küldés díját is!