KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   €9.50   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   70 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. október 3.

Ár:   €9.50
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag kézápoló balzsam rizstejjel és cseresznyevirággal. Megnyugtatja és puhítja a bőrt.

Incus

2018. október 20.

Abszolút kedvenc. Kicsit sokalltam, de mivel elég belőle egy borsónyi így biztos kitart sokáig. Az illata pedig telitalálat. Akárhányszor bemegyek a Ritualsba ennél a polcnál lyukadok ki. Most lepett meg párom az illatcsalád ajándékszettjével. Ebből sosem elég.

Incus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

szeliger

2018. október 4.

Mintából kentem be vele a kezemet, de egyszer elég is volt, köszönöm. Nem lenne vele semmi baj, finom az illata, jól hidratál, csak egy örökkévalóság sem elegendő arra, hogy beszívja a kéz bőre. A használata után órákig nem lehet semmihez hozzányúlni, ezért nálam ki is esett a rostán.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 4.