KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rituals

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Tusfürdők

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Ajándékba kaptam, egy RITUALS-függő barátomtól. Az állaga szuper, az illatával sajnos nem tudok kibékülni (az elnevezés után számomra fura volt a rózsa-áradat). További változatokat szívesen kipróbálok majd, ebből az illatból nem fogok repetázni.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Kara

2018. január 8.

Imádom nagyon az illatát, szerintem elég sokáig megmarad. Bőrradírral kombinálva nagyon puha tapintású lesz tőle a bőröm

Kara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Timeajam

2018. január 3.

Nagy szerelmem, ha épp nem kapok másikat ajándékba, akkor magamnak ezt veszem mindig. Szinte az összes Rituals tusolóhabot kipróbáltam és ez a legjobb.

Timeajam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

szilvi1984

2017. november 27.

Imádom az illatát és az állagát is. Nem kell sokat nyomni belőle. úgyhogy sokáig elég.

szilvi1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 27.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Csajom használja, nagyon jó illat van tőle a bőrén és a fürdőben is.

szabokapetike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Csajom használja, nagyon jó illat van tőle a bőrén és a fürdőben is.

Esa44

2017. szeptember 24.

A krémes állag nagyon tetszik, bár általában a pumpás kiszerelés miatt több jön ki a flakonból, mint amennyit szeretnék. Az illata miatt a zuhanyzásból élmény lesz, de az ár miatt nem használom minden nap.

Esa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

incifinci28

2017. szeptember 13.

imádom!!! krémes simogató habja van és szinte nem is kell utána testápolózni. nem minden zuhanyzásnál használom így sokáig kitart de egyébként is tele a flakon, gazdaságos és az illata hmmm :)

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

TBeszter

2017. szeptember 7.

El nem tudom mondani, mennyire odavagyok az illatáért, a teljes termékcsaládot imádom emiatt. Egyébként nagyon szeretem a kiszerelését és ezt a habos gél állagot, én kicsit sajnálom, hogy nem igazán tartós az illat, dehát nem is parfümről beszélünk.

TBeszter
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

bfloru

2017. május 12.

Ket eve csak ezt hasznalom! Kedvenc illat kremben testpermetben barmilyen formabann

bfloru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Mundow

2016. június 19.

Nálam újdonságnak számított ez a krémes pumpás tusolózselé. Jól habzott és kellemes volt használni. Az illata diszkrét és nem tartós.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.