KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendee91, az összetevőket feltöltötte: lengyelnicci, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ginko kivonattal. Száraz, érzékeny bőrre.

Penge

2016. november 3.

Kellemes laza habot ,könnyen ellehet oszlatni, enyhén citrusos az illata, lágyan de hatásosan tisztítja a kombinált-zsíros bőrömet..Nekem bevált.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 3.

Luckuska

2016. június 28.

Két tubussal használtam el, de már nem tervezem újravásárolni. A tisztító hatását minimálisnak éreztem, nem állítottam nagy próbatétel elé, de ezt sem állta ki. A szempillaspirállal és a szemceruzával nem tudott megbirkózni, csak szétmaszatolta azt. Sokáig kitartott rendszeres használat mellett is, és nekem az adagolójával sem volt sosem problémám, mindig szépen habosított. Összességében teljesen jelentéktelen termék, azontúl, hogy a sminket maszatolja szét a szemem alatt semmi jót (igaz rosszat sem) tett a bőrömmel. Mintha semmivel sem mostam volna át az arcom.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Bridddzs

2015. augusztus 7.

Egyszer egy flakonnal használtam el, azóta nem vettem újra. Az illata emlékezeteim szerint kellemes, viszont a bőröm kicsit szárította és nagyon nagyon hamar el is fogyott..

Bridddzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

zsebibaba

2015. február 2.

Állítólag a sminket is eltávolítja......állítólag. Nekem csak szétmaszatolta az arcomon, egy deka sminket nem vitt le:( Ma próbáltam először, sajnos csalódás volt. Szerencsére egy olcsó termékről van szó, így nem dobtam ki egy vagyont az ablakon.

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

tátombák

2015. január 27.

Újraírom az egész kommentemet, mert ahány tubussal veszek, mindig más.

Jó, én most váltom le ezt a valamit. A hatásával sosem volt problémám, de ez zsinórban a 3. tubus, amiből folyékony állapotban jön ki. Még megvan a kétharmada, egyszer csak "bekattan" és nem habosítja fel, ami által gyorsabban fogy, és nem is lehet szépen felvinni az arcomra. -1 csillag.

Évek óta használom napi szinten reggel és este. Az én elvárásaimnak megfelel, tisztít, nem csípi a szememet, és jobban leszedi a sminket, mint egy-két lemosó.
Azért vannak ambivalens érzéseim ezzel a lemosóval, mert akárhányszor újat veszek mindig változik valami. Szeretem benne, hogy kíméletesen tisztít, mindent leszed, vegán. Kényelmes pumpás adagolója van, 1 pumpálás elég szokott lenni.
Kellemetlen az, amikor napi használat mellett egy tubus elég fél évig, a következő meg 3 hónapot sem bír, annyira fogy. Volt rá példa, hogy nem habosította fel, és folyékony állapotban jött ki belőle a cucc, és használhatatlan volt. Olyan is történt, hogy úton hazafelé belefolyt a táskámba (oké, az részben az én hibám, azóta úgy rászorítom a tetejét, hogy az már bombabiztos).
A hullámzó minőség miatt levonnék csillagot, de annyira hozzámnőtt, hogy megérdemli a csodaszer jelzőt. De ha valaki vásárlás előtt van, számoljon vele, hogy okozhat meglepetéseket.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 27.

Újraírom az egész kommentemet, mert ahány tubussal veszek, mindig más.

Ziza

2014. augusztus 28.

Első használatkor megijedtem tőle, mivel a zsíros bőröm el kezdett húzódni, annyira kiszárította, de aztán a 2-3 használat óta egészen megbarátkoztunk. Tisztítása szerintem elég jó, nálam veri a márkás habzó arclemosókat, de azért lehetne jobb is.

Ziza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

rekus15

2014. július 13.

Már régebb óta megvan... vmiért annyira nem kedvelem, jó az illata, klassz, hogy hab állagú, de nem tisztít különösebben. Már többször elő-elő vettem, hogy hátha... de vhogy mindig a fiók mélyén köt ki.
Biztosan nem veszem újra.

rekus15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Biztosan nem veszem újra.

timeej

2014. február 1.

Én elégedett vagyok vele, szépen tisztít, egy minimális szárító hatást érzek a használata után, de nálam ez mindennél így van. Nem okozott irritációt.

timeej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

h.ancsi89

2013. december 3.

Én először a sminket arclemosó tejjel szoktam eltávolítani,utána még jött ez,mikor megvolt. Kellemes, enyhe illatú hab, egynek jó volt, nem hinném,hogy újra fogom venni, mert olyan hű de jó termék azért...

h.ancsi89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Misa

2013. szeptember 26.

Ár/érték arányban szerintem egész jó. Kellemes az illata, és nem marad sokáig a bőrön, szépen leviszi az alapozót, púdert, pirosítót, frissíti a bőrt, és kevésbé szárít, mint a gél változat. Viszont sokkal nehezebben viszi le a szemsminket, kétszer-háromszor is meg kell mosni, hogy lejöjjön. És ráadásul csípi is a szememet. Ezért a mínusz egy csillag. Mindemellett szerintem tud annyit, ha nem többet, mint a jóval drágább, felfuttatott márkájú arclemosók.

Update: sajnos nagyon gyorsan fogy, mivel sok kell belőle..

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Update: sajnos nagyon gyorsan fogy, mivel sok kell belőle..

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract