KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oslacrimale, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ALettah

2016. március 15.

Régebben többször is újravettem, meglepően jó volt ez az olcsó kis tonik. Kellemes illata volt, jól leszedte a sminket, bár picit csípett szemkörnyéken. Az árkategórián belül remek termék.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

katagi

2015. március 9.

Kellemes, friss az illata, felkenés után kissé ragacsos érzetet ad, de hamar elillan. Nem érzem, hogy különösebben szárítana. Szeretem használni.

katagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

szilvike94

2014. március 11.

Kicsit tényleg ragacsos érzetet hagy maga után, de ez hamar elillan. Különösen nem zavar benne az alkohol, úgy is zsíros típusú a bőröm. Kellemes az illata, eggyáltalán nem zavaró és nem is irritáló. Szerintem nagy barátok leszünk. Most akciósan 699 Ft a Rossmannba! Csak ajánlani tudom, pláne ennyiért! :)

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 11.

Nanaho

2013. augusztus 5.

Szépen tisztít,kicsit ragacsos érzetet hagy maga után de hamar elmúlik. Kellemes az illata,nem okoz semmilyen irritációt. Mindjárt a végére érek.

Nanaho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

oszibarack

2013. július 21.

Jól tisztít, de nekem elég olajos érzést hagy maga után a bőrömön. Ettől, és az illatától eltekintve viszont szeretem, érezhetően frissíti a bőröm, megéri az árát:)

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

marta.kisasszony

2013. június 10.

Ideális az én kombinált bőrömre! Tisztít, de nem szárít, kellemes az illata és végre nem húzódik/zsírosodik az arcom tőle. Nekem nagyon bevált!

marta.kisasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

heno

2013. március 13.

Nem rossz arctonik, csak nekem ragad tőle a bőrőm meg zsírosít.

heno
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

Nem rossz arctonik, csak nekem ragad tőle a bőrőm meg zsírosít.

queengus

2012. augusztus 25.

Szerintem jó termék,szépen tisztít,a sminket is leszedi. Árban nagyszerű.

queengus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Szerintem jó termék,szépen tisztít,a sminket is leszedi. Árban nagyszerű.

zsoxcore

2012. május 6.

Szeretem, már a felét elhasználtam, viszont az alkohol miatt úgy érzem, hogy kicsit szárít.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 6.

mokojka

2012. április 12.

Régen használtam,nagyon szerettem!Jól tisztít,frissíti az arcbőrt,nem szárított és az illata sokkal finomabb,mint a Tini Toniké!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin