KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A  Rival de Loop Hydro 3 az 1-ben tisztító kendő felfrissíti az arcbőrt, eltávolítja a vízálló sminket is, mindezt egy lépésben.  A puha, lágy emulzíóval átitatott gyapjúkendő segítségével gyengéden és kényelmesen távolítható el a smink, a faggyú és a szennyeződés az arcról, nyakról és a szemekről, emellett megóvja a bőrt a kiszáradástól és egy selymesen puha érzetet biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Annette

2014. augusztus 7.

Én is nemrég vettem a nyaralásomra. Nekem tökéletesen teljesített, nagyon sok helyet megspóroltam vele a bőröndömben, mert amúgy legalább 4 termékből áll az esti rutinom, most pedig csak ezt használtam és láthatóan szebb a bőröm. Elég csúnya hormonális pattanásokkal indultam útnak és most nincs egy sem! Megjegyzem, ezen kívül csak naptejet használtam és bb-t, még hidratálóra sem volt szükségem. Így hogy nem hoz ki pattanásokat, sőt még el is tünteti őket nálam 5*

Annette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

szivoszal

2014. július 16.

nem értem mi az hogy nem gyártják? most vettem egy hónapja, csak a csomagolása más....
egyet fizet kettőt kap akció keretében vettem. nem használtam még ilyet, gondoltam kipróbálom, bár a vélemények olvasása alapján nem vettem volna meg, de ennyi pénzt megér úgy voltam vele. használok rendesen alapozót, szemceruzát meg spirált is. nálam levitte teljesen, a kendő mérete megfelelő, egy kicsit lehetne nedvesebb. szépen letisztított mindent, friss és olajmentes érzést hagyott maga után. teljesen jó :) csak így érte meg az árát, legközelebb kipróbálok azért még mást is.....

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Nem szeretem. Csak-csak használhatatlan.. Ha szemsminket akarok vele letörölni, akkor muszáj utána még valamivel átmennem rajta.. Nem veszek többet ilyet, az biztos.

ZitaKisasszony
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Timibaba27

2013. augusztus 23.

Nyaralásra vittem magammal, mert a dm-ben nem volt az amit szoktam, így találomra vettem ezt meg a rossmannban. A dm saját márkás grapefruitos változatához viszonyíva szerintem rosszabb. Nehezebben hozta le a sminket, csípte egy kicsit a bőrömet. Az, hogy hidratál szerintem elég erős túlzás. Egyáltalán nem tett jót az arcomnak.

Timibaba27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Nera

2013. augusztus 16.

Elég jól lehozza a sminket, de én csak 10 darabossal találkoztam eddig. Az olajmentes sminklemosó épp elfogyott, helyette vettem. Nem rossz, de a másik jobban megéri és hatásosabb is.

Nera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

asha

2013. június 4.

Hát ez nekem sem az igazi...még jó, hogy csak a kisebb kiszerelést kaptam. (vagy lehet, hogy csak azzal van a baj?) Nekem nem elég nedves, és tisztának sem éreztem utána az arcomat, pedig semmi szemfesték nem volt rajtam, azzal szerintem nem is bánna el...ezért áttöröltem a márka másik fajtájával, a Hydro Wellness kendővel (rózsaszín csomagolású) és az még csomó mindent leszedett. Az önmagában is nagyon jó nedves, azt nagyon szeretem.

asha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

szisz5

2013. április 12.

Találomra vettem a rossmanban, nem olvastam előtte utána...kellett volna. Jesszus ezek az összetevők! Amúgy szemsmink lemosására alkalmatlan és pazarlás. a bioderma lemosóját használom, az olyan mintha tiszta vízzel törölgetném a szemem körüli bőrt. Ez csíp, irritál, szárít, nem jó. Viszont alapozó letörlésére megfelel.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

tojsika

2013. február 25.

Nagyon szeretem,mert érzem hogy igazán hidratál

tojsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Nagyon szeretem,mert érzem hogy igazán hidratál

timcsike1989

2013. február 25.

Nyáron használok ilyen kendőt, ha esetleg smink van rajtam és napra kell mennem, akkor ezzel hipp hopp leszedem, mert félek, hogy foltos leszek. Sminklemosó kendők közül csak ezt próbáltam eddig, nincs összehasonlítási alapom, de nekem bejött. Jó mondjuk rajtam max bb krém van meg egy kis púder, amit szépen el is távolított, a spirált meg nem szoktam ilyenkor leszedni, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni :)

timcsike1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Monee

2012. szeptember 21.

Az ára valóban baráti, leszedi a sminket is rendesen, azzal nincs gondom. Amit nem bírtam benne az a szag, ami maradt utána az arcomon. Ezért plusszban mindig kellett még használni valamilyen arclemosót, hogy eltüntessem. Mivel nálam önállóan nem állja meg a helyét, ezért csak 3*.

Monee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!