KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 13.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő ápolás, 24 órás hidratáló hatás hialuronnal és aloe verával

A maszk gyors és 24 órán át tartó hidratáló hatást biztosít, rendszeres használatával enyhíti a bőrszárazságot. A feszülő érzés csökken. A hialuronsav és az aloe vera intenzív hidratáltságot nyújt. A sheavaj és a mandulaolaj támogatja a bőr nedvességtartó képességét és védi a bőrt, így az hidratálttá és ápolttá válik.

Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrsemleges pH.

Krémmánia Kedvencek a -től
nkatika

2017. május 21.

Vegyes, kombinált bőrrel rendelkezem, ami ráadásul még érzékeny is. Félve próbáltam a terméket, hidratáló szövetmaszkkal már keservesen megjártam. Ez viszont nagyon kellemes, amíg az arcomon van. 15 percig hagytam fenn. Sajnos, a maradékot képtelenség bemasszírozni a bőrbe. Én megnedvesítettem, és úgy masszíroztam tovább, maradékot pedig frottír arctörlővel leitattam. Láthatólag feltöltötte a bőrt, csöppet sem irritál, kellemes tapintást eredményez. Személy szerint jobban örülnék egy tégelyes kiszerelésnek, mert ebből egy tasak sok, de felbontás után nem szoktam tárolni. Most elhasználtam, de szerintem kisebb mennyiség is elegendő - vagyis az én arcomra, nyakamra. Még fogok vásárolni, hiszen hidratálásra minden bőrnek, típusától és tulajdonságától függetlenül, szüksége van! Ez egy remek termék, örülök, hogy kipróbálhattam, bátran merem ajánlani mindenkinek!

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Astronaut

2017. május 19.

Régóta szemezek ezzel a maszkkal, körülbelül 2 hónapja már, hogy megvettem, csak mindig másikat használtam, ugyanis alapjában véve inkább zsíros a bőröm, és féltem, hogy csak még jobban kizsírosítaná. Így viszont, hogy elég sokat vagyok a napon, sokszor nagyon ki van száradva, szóval gondoltam itt a megfelelő alkalom.
Nekem nagyon tetszik a krém, az illata is kellemes számomra. Azonnal érzem a hatását, emellett az állaga is tetszik, és sokat beszív belőle a bőröm, alig marad felesleg az arcomon.

Astronaut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

kalmaniki

2017. április 4.

Sajnos szörnyű... felkenés után csípte a bőröm, az illata elég kellemetlen. Nem hidratálta a bőrömet ellenben iszonyatosan ragacsos érzést hagyott maga után, még másnap is ragadt miatta a bőröm. Nem használom el a másik adagot.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Leander

2017. március 8.

Nem egy rossz maszk, de semmi extra. Kb. 24 órára valóban kölcsönöz a bőrömnek némi többlet hidratáltságot. Hosszabb távú hatását többszöri használat után sem érzem, de ilyet igazából nem is ígér. Irritációt, bármiféle problémát nem okozott, de különösebben átütő hatása sincs.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Azuria

2017. március 4.

nekem nagyon bejött,sima,feltöltött lett tőle a bőröm..

Azuria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

nekem nagyon bejött,sima,feltöltött lett tőle a bőröm..

guppi666

2017. február 28.

Másik hydro maszkot akartam újravenni, de nem volt, így ezt a hidratáló maszkot vettem. Nem rossz, de a másik picit jobb. Rengeteget beszív belőle a bőröm, szépen hidratál, viszont az orrom környékét picit csípte pár másodpercig, a zsebkendő picit kidörzsölte az orrom, a másik maszk viszont nem irritált egy pillanatig sem. Mire le akartam mosni a csípés miatt, már el is múlt, és utána szépen nyugtatott. Ha csak ez lesz kapható akkor sem biztos hogy újraveszem.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

ggretus

2017. január 30.

Eddig nagyon jó kellemes érzés amíg rajtam van,de sajnos az a szépséghibája hogy nehezen szárad oda,és ugye azt írja a tájékoztató hogy hagyjuk rajta száradni!

ggretus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract