KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   6 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Kiszerelés:   6 x 2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissítő, hűsítő, hidratáló szemkörnyékápoló tapasz fáradt, dehidratált bőrre hialuronnal és E-vitaminnal. Azonnali segítség a ráncok ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kneva

2017. szeptember 14.

Időnként szoktam venni, számomra kellemes a használata. Nagy, tartós hatást ugyan nem tapasztalok. Én hosszabb ideig fent hagyom, mint ami rá van írva (10-15 perc) és amikor leveszem a finom kis ráncok valóban kisimultak. Felkenem a szokásos szemránckrémemet, de utána pár óra elteltével a szemkörnyékem ismét olyan, mint volt. (koromból adódóan azért a mimikai apró vonalak meglátszanak).
4 csillagot adok, mert szeretem használni, időnként egy kis plusz kényeztetés. Előnye a pakolásokkal szemben, h feltehetem a szemüveget és tehetem a dolgom.
Hergestellt in Südkorea - szóval ez K-Beauty, Dél-Koreában gyártják, ezért is szimpatikus.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

busa01206

2017. szeptember 6.

Nekem nagyon nem jött be. Amig nem volt összehasonlítási alapom, addig elment, de mióta kipróbáltam a balea tapaszait, azóta abszolút nem tetszik. Kicsit se hűsít, ráadásul nekem csak olyan érzés mintha odaragasztóznék a szemem alá valamit, de semmit nem hidratál. Elhasználom, mertt a lelkemnek jó, de a szemkörnyékkel nekem semmit nem csinált. A balea q10-es tapaszt, illetve a balea beauty effect tapaszt ajánlanám helyette. :)

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.