KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Rival de Loop lehúzható maszk őszibarack-kivonattal tisztítja a pórusokat, és előkészíti a bőrt a napi rutinhoz. Lehúzásával az elhalt hámsejteket, a faggyút és a szennyeződéseket teljesen eltávolítja. Aloe Verát és B5 pro-vitamint tartalmaz. Az eredmény:  tiszta és világos bőr

Bőrgyógyászatilag tesztelt. pH semleges. Vegán.

Krémmánia Kedvencek a -től
Candy21

2017. április 26.

Hát nem is tudom nem nagyon csinált semmit nem vettem észre semmit a használata után se nem árt se nem hassuznál az illata nagyon valami jó de tényleg könnyen lejön.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

mse02

2017. április 6.

Olyan mint egy ragasztó gél, sűrű és büdös, nehezen lehet elkenni, azt hittem egy csomag elég sem lesz, de végül a megadott vastagságban jutott szinte mindenhová.
Hűsítő érzés volt és ahogy száradt húzta az arcbőröm. A barack vagy az aloe illatát nyomokban sem véltem felfedezni benne.
Nem számítottam rá, hogy egyben letudom majd húzni, de végül gyönyörűen szakadás nélkül egyben lejött.
A lejött arclenyomatomban :D sok apró száraz bőrdarabkát láttam, de mitesszernek nyomát sem.
Egyenlőre ennyi a tapasztalatom az első után, még nem foglalok állást a bőrre fejtett hatásáról, majd ha már több alkalom után összegezni tudom.
Addig 4*

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Addig 4*

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice