KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Ellesmere77, az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító arcmaszk Aloe Verával és őszibarack kivonattal, finomítja a bőr megjelenését. Az arcmaszk őszibarack kivonattal a pórusok mélyéig tisztítja az ön bőrét és optimálisan előkészíti a következő ápoláshoz. A megszáradt maszk eltávolításával az ön bőre alaposan megtisztul az elhalt hámsejtektől, a faggyútól és a szennyeződésektől. Az Aloe Vera és a B5-provitamin nedvességgel látja el a bőrt. Az ön bőre tisztává és ragyoggóvá válik.

Colormonkey

2018. április 24.

Ez a maszk ijesztő. Állagra és szagra olyan mint a pillanatragasztó, 15 perc alatt foltosan szárad, van ahol lejön, de máshol le kell vakarni. A márka többi arcmaszkját nagyon szeretem, de ez borzasztó.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Vivi0507

2018. március 29.

Nem nagy dolog , szerintem kellemes illata van , kicsit olyan állaga van mint a méznek , viszont lehúzás után kicsit simábbnak éreztem az arcom , és tisztábbábbnak a pórusaimat. Egy próbát megért de újravenni nem fogom.

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

clevergirl

2018. január 14.

Nem nagy szám. Hatása nem sok, a dmes lehúzhatós maszk többet ér! Egyszer jó volt kipróbálni, de mivel semmit nem csinál, nem fogom újra venni.🤔

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

javi

2018. január 14.

Nagyon durván alkoholos a szaga, a hatása pedig semmi kiemelkedő. A hatóidő elteltével (10-20perc) néhány helyen már húzta a bőröm, néhol meg még meg sem száradt.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

csimota

2017. december 20.

Az illata sem kellemes, nehezen sikerült lehúznom és sokáig piros volt utána a bőröm, amit még más arcmaszkoknál nem tapasztaltam :(

csimota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Eszterk6

2017. december 4.

Megörültem amikor láttam hogy tényleg aprópénzért lehet megvenni és természetesen többfélét is vettem. Előtte el kellett volna olvasnom a véleményeket nem az impulzus vásárlásra hallgatnom. Nagyon büdös, nem tudom szebben fogalmazni. Felbontottam és amikor megéreztem a szagát tudtam hogy baj lesz. Nem szeretek kidobni semmit így gondoltam hogy felkenem. Szerintem túl sok cucc van benne, úgy értem mennyiségileg. Már nem tudtam hogy hová kenjem. A szaga miatt könnyeztem és alig bírt megszáradni. Még 20 perc után is volt olyan rész ami nem száradt meg, így egy részét le tudtam húzni de a többit le kellett szinte vakarni magamról. most jó hosszú időre eltettem a másik felét mert kidobni nincs szíves. Majd erőt gyűjtök és felhasználom. Nem volt nagy hatás. Biztos hogy nem veszek megint egyik maszkjából sem ennek a márkának.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Bettu

2017. október 4.

Jéézusom.. Most kentem fel, durva egy arcmaszk. Kicsit úgy éreztem, mintha technokollal kenegetném az arcom, olyan átlátszó és alkohol szagú. :D

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Zsofii88

2017. szeptember 3.

Sikeresen megvettem megint ezt az arcmaszkot mivel egyszer már vettem ilyet csak nemtudom megváltozott a csomagolása és azthittem ez másik. Ugyan olyan szar,semmi hatása,rettentően alkoholos,büdös. Ha lehetne egy csillagot se adnék.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

pigglypig

2017. szeptember 1.

Felvitelkor nekem rohadtul csípett, nagyon nehéz is volt eloszlatni, ragacsos, kellemetlen állagú. A bőröm úgy kipirosodott tőle, hogy azt hittem, allergiás reakcióm van, eléggé megijedtem. Egy perc után eltűnt a pirosság és a csípő érzet is, maradt ez a nehéz ragasztó a fejemen, ami 20 perc után sem száradt meg teljesen. Nekem viszont időre kellett mennem, gondoltam, indulás előtt csak gyorsan feldobok egy maszkot, pikk-pakk lehúzom aztán uzsgyi... hát nem :) Az istennek sem akart megkötni, foltokban megmaradtak ezek a kis ragacsok, ráadásul lehúzni sem lehet rendesen, a párom még másnap is mondta, hogy az államon mi ez a fehér izé :D
Szóval totál katasztrófa, még azt a 200 forintot sem érte meg. A hatása sem tudta ellensúlyozni, mert nekem nem csinált konkrétan semmit :(

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

downtoearth

2017. július 23.

Olyan mintha csak aloe verából állna, aki már tört fel aloe vera levelet, és kent be vele leégést vagy mást, tudja, hogy miről beszélek. Pont ezért kicsit nehéz elkenni, inkább határozott mozdulatokkal kell pontosan felvinni. Az írt 15 perc helyett 20 percig hagyom fent, és rögtön lehúzás után érzem a változást a bőrömön, valamint a maszk maradványain is látom a sok szennyeződést amit lehúztam vele. Kedvenc arcmaszkom, 4-5 naponta mindig felteszem.

downtoearth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Pantolactone