KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   6 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Kiszerelés:   6 x 2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vitalizáló, ránctalanító szemkörnyékápoló tapasz igénybevett bőrre. Azonnali segítség a mimikai ráncok ellen. Bizonyítottan csökkenti a ráncok mélységét.

agica7

2017. november 3.

Lehet, hogy allergiás vagyok erre a termékre... 2x használtam, és a szemem alatt teljesen kisebesedett es piros lett a bőr. Kb 2 hétig nem múlt el, pedig aztán mindennel kenegettem.

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Petrappp

2017. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált ez is meg a Hydro Booster változat is, igazából még csak apróbb ráncaim vannak, de a korrektor sokszor kiemeli őket, erre kerestem megoldást. 20-30 percig hagyom fent (lassan kell levenni, mert kicsit húzza a bőrt). Nekem nagyon szépen feltölti a szemkörnyem, tisztán látszik, és így a korrektor is sokkal szebben mutat. De kétségtelen, másnap reggel ugyanúgy fel kell tenni egy ilyen tapaszt. Én ezt azért szeretem jobban a Balea tapaszánál, mert olcsóbb, hatásában nekem ugyanolyan volt a 2 márka.

Petrappp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Betaine

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.