Rival De Loop Revolution Lift Effect Krém (Rival de Loop) - Már nem gyártják!

Rival De Loop Revolution Lift Effect Krém

Ez a Rival de Loop termék hatékonyan lép fel a mimikai  ráncok és a bőröregedés ellen. Az új Argilerine plus Duopeptidnek köszönhetően ,mely két nagyszerű, egymással összhangolt összetevőt tartalmaz, nem csak a mimikai ráncok csökkennek, hanem a kollagénnek és az elasztinnek köszönhetően a bőr kötőszövete is erősödik. A B3 vitamint tartalmazó szérum feszesíti a bőrt és fellép a bőröregedés első jelei ellen. Intenzíven feszesíti a bőrt. Értékes hibiszkusz-kivonat gondoskodik az azonnali bőrfeszesítésről.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Próbáld meg egy kevésbé forgalmas Rossmannban, hátha van még vhol elfekvőben. Amúgy részvétem, az ilyen tényleg nagyon bosszantó! :(

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 18-24

NE

5/5

Három túlégetett évet kaptam vissza tőle. Fogalmam sincs, mi az a lifting, ám látom és mások is látják. Kicsit idétlen, de varázslatféle azért. :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 35-44

Most megfogadtam, hogy soha többet ne veszek Rival De Loop termékeket!!!! Az itt leírt jó vélemények alapján vettem meg, hátha nekem is beválik. Hát nem....nagyon nem! Két használat után az államon olyan alergiás csomókat okozott, amik még most is alig akarnak elmúlni!!! Azok az igazi csúnya, nagy, kinyomhatatlan, csak fájós csomók. Egymás mellett kettő is!! Lehet, hogy épp akkor kezdtem nagylány lenni az is rátett, de megfogadta többet nem, nem veszek ezt a márkát. Eddig minden krémüktől ez lett, mindig Édesanyám az aki ez ilyen félrenyúlt krémeimet elhasználja. Ő meg nem panaszkodott, igaz neki irtó száraz bőre van, iszik mindent mint a szivacs. Pénzkidobásnak még drága is volt. Az egyetlen pozitívum, a pumpás adagoló, a többi számomra egy 0.

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 35-44

allergiás reakciót váltott ki, ami nálam nem ritka, de továbbadtam a barátnőmnek, akinek a bőre szinte bármit elvisel, neki is kiütéses lett tőle az arca, ettől még lehet másnak maga a tökély, nekem így teljesen pénzkidobás volt :(

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Update: Újravásároltam. Pedig én olyat ritkán... :D
    Kizárólag az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg, általában Clinique termékeket használok, az olcsóbbaktól kicsit tartottam. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt, nem tocsog tőle a bőröm, de nem is szárad ki, nem fénylik. Lifting hatásról pár napos használat alapján még nem nyilatkoznék, de ígéretes. Köszi mindenkinek aki véleményezte. :)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nem tudom mi az ami miatt ennyire hat, de imádom! Szép tőle a bőröm, nem ragacsos, de nem is érzem kevésnek. Azt vettem észre, hogy a homlokomon lévő kisebb mimikai ráncok szépen kisimultak- bár nem voltak vészesek, közelről én már láttam őket... A szemem környékére is szoktam kenni, nem okozott irritációt, kellemes puha utána a bőröm. A flakonért külön pluszpont, nagyon praktikus. Biztos fogok még belőle venni, mert nagyon jó!

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Elhasználtam egy tubussal, meg voltam vele elégedve, de szeretek több dolgot kipróbálni, így másikat vettem helyette. Most azt tapasztalom, hogy hiányzik! :)
    Az illatával nem volt gondom, az állaga estére és reggeli smink alá is bevált, a bőröm állapota javult kissé. Az adagoló kupakot imádtam! Sosem voltam nagy kencézős, de a könnyen, gyorsan használható kupak rávett a rendszeres használatra.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Szerintem ez a termek a legjobb 2 hete hasznalom azert vettem meg mert mimikai rancaim vannak.
    Kisimitotta a boromet,a rancok eltuntek es elegge egyenletlen volt a borom ezen is sokat segitett plusz nagyon puha lett az arcborom.Imadom. Ujra veszem.

4/5

Sokszori nekifutásra egészen megszerettem. Szeretek variálni, egyszerre több krém használatával márpedig ugye nem lehet érdemben nyilatkozni.
    Mostanában viszont valahogy szinte mindig ezt kenegetem magamra. Eleinte csak este, mert soknak éreztem a BB alá (Alterra), zsírosodós, fényesedős arcot eredményezett. De amióta ilyen szeles, hideg idők köszöntöttek be, nappalra is vállalható, a "szokásos" csillogásnál többet nem okoz. Azért lehet, hogy nyárra keresek mást, ez meg marad éjszakainak.
    Szóval így, hosszú távon nagyon hálás érte a bőröm, ami noha iszonyat zsíros, rettenet vízhiányos is. A púder sem igazán tesz jót persze, amióta újra áttértem rá, sokkal cserzettebb a pofám. Na, ezt nagyrészt megszüntette, a homlokom volt a legvészesebb, ott is már sokkal kevésbé rinocéroszos. Plusz pattanást vagy mitesszert nem vettem észre, hogy okozott volna. Irritáció nulla. Illatával semmi gond. Hamar beszívódik, nem marad ragacsos érzet, sminkelni is lehet rá, nem kukacosodós. A kupak-forgatósdi meg szerintem nagyon menő, bár mostmár a kivezető nyílás körül a sok tekergetéstől kicsit lepattogott az ezüst színű "burkolat", de ez legyen a legnagyobb baj. A pumpa amúgy remekül használható, nem "köpköd", kíváncsi leszek, mennyire lehet vele a végén a maradékot is kiaknázni...mivel kevés kell belőle, erre az információra még egy darabig várni kell. :)
    Még annyi, hogy AHA és BHA hámlasztókkal is kísérletezgetek, lehet, hogy azok is közrejátszottak a simább bőrfelszínhez. A hidratáltság azonban biztos, hogy ennek köszönhető. Jó cucc ez, egy erős 4-est mindenképp megérdemel.
    U.i.: Az összetevők is dicséretesek!

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Isononyl Isononanoate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Dicapryl Carbonate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Squalane eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Glyceryl Stearate Citrate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Tocopheryl Acetate a|v EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Niacinamide v EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Biosaccharide Gum-1 EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Panthenol v EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Stearoyl Glutamate ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Caprylyl Glycol eo|h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Pseudoalteromonas Ferment Extract h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Hibiscus Esculentus Seed Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Acetyl Hexapeptide-8 h|pep EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása.

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Benzoic Acid ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Sok

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között kevéssé irritálónak számít.

Dehydroacetic Acid ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!