KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous

Utolsó módosítás dátuma: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a Rival de Loop termék hatékonyan lép fel a mimikai  ráncok és a bőröregedés ellen. Az új Argilerine plus Duopeptidnek köszönhetően ,mely két nagyszerű, egymással összhangolt összetevőt tartalmaz, nem csak a mimikai ráncok csökkennek, hanem a kollagénnek és az elasztinnek köszönhetően a bőr kötőszövete is erősödik. A B3 vitamint tartalmazó szérum feszesíti a bőrt és fellép a bőröregedés első jelei ellen. Intenzíven feszesíti a bőrt. Értékes hibiszkusz-kivonat gondoskodik az azonnali bőrfeszesítésről.

Odil

2014. április 14.

Három túlégetett évet kaptam vissza tőle. Fogalmam sincs, mi az a lifting, ám látom és mások is látják. Kicsit idétlen, de varázslatféle azért. :)

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 14.

kikcse

2014. március 14.

Most megfogadtam, hogy soha többet ne veszek Rival De Loop termékeket!!!! Az itt leírt jó vélemények alapján vettem meg, hátha nekem is beválik. Hát nem....nagyon nem! Két használat után az államon olyan alergiás csomókat okozott, amik még most is alig akarnak elmúlni!!! Azok az igazi csúnya, nagy, kinyomhatatlan, csak fájós csomók. Egymás mellett kettő is!! Lehet, hogy épp akkor kezdtem nagylány lenni az is rátett, de megfogadta többet nem, nem veszek ezt a márkát. Eddig minden krémüktől ez lett, mindig Édesanyám az aki ez ilyen félrenyúlt krémeimet elhasználja. Ő meg nem panaszkodott, igaz neki irtó száraz bőre van, iszik mindent mint a szivacs. Pénzkidobásnak még drága is volt. Az egyetlen pozitívum, a pumpás adagoló, a többi számomra egy 0.

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Milka

2014. február 13.

allergiás reakciót váltott ki, ami nálam nem ritka, de továbbadtam a barátnőmnek, akinek a bőre szinte bármit elvisel, neki is kiütéses lett tőle az arca, ettől még lehet másnak maga a tökély, nekem így teljesen pénzkidobás volt :(

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

diazamand

2014. február 3.

Update: Újravásároltam. Pedig én olyat ritkán... :D
Kizárólag az itt olvasott vélemények hatására vásároltam meg, általában Clinique termékeket használok, az olcsóbbaktól kicsit tartottam. Teljesen elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt, nem tocsog tőle a bőröm, de nem is szárad ki, nem fénylik. Lifting hatásról pár napos használat alapján még nem nyilatkoznék, de ígéretes. Köszi mindenkinek aki véleményezte. :)

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
diazamand
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.

Update: Újravásároltam. Pedig én olyat ritkán... :D

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
timeej

2014. február 1.

Nem tudom mi az ami miatt ennyire hat, de imádom! Szép tőle a bőröm, nem ragacsos, de nem is érzem kevésnek. Azt vettem észre, hogy a homlokomon lévő kisebb mimikai ráncok szépen kisimultak- bár nem voltak vészesek, közelről én már láttam őket... A szemem környékére is szoktam kenni, nem okozott irritációt, kellemes puha utána a bőröm. A flakonért külön pluszpont, nagyon praktikus. Biztos fogok még belőle venni, mert nagyon jó!

timeej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

skorpió

2014. január 10.

Elhasználtam egy tubussal, meg voltam vele elégedve, de szeretek több dolgot kipróbálni, így másikat vettem helyette. Most azt tapasztalom, hogy hiányzik! :)
Az illatával nem volt gondom, az állaga estére és reggeli smink alá is bevált, a bőröm állapota javult kissé. Az adagoló kupakot imádtam! Sosem voltam nagy kencézős, de a könnyen, gyorsan használható kupak rávett a rendszeres használatra.

skorpió
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

istar

2013. december 23.

Szerintem ez a termek a legjobb 2 hete hasznalom azert vettem meg mert mimikai rancaim vannak.
Kisimitotta a boromet,a rancok eltuntek es elegge egyenletlen volt a borom ezen is sokat segitett plusz nagyon puha lett az arcborom.Imadom. Ujra veszem.

istar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Októberi Lány

2013. december 22.

Sokszori nekifutásra egészen megszerettem. Szeretek variálni, egyszerre több krém használatával márpedig ugye nem lehet érdemben nyilatkozni.
Mostanában viszont valahogy szinte mindig ezt kenegetem magamra. Eleinte csak este, mert soknak éreztem a BB alá (Alterra), zsírosodós, fényesedős arcot eredményezett. De amióta ilyen szeles, hideg idők köszöntöttek be, nappalra is vállalható, a "szokásos" csillogásnál többet nem okoz. Azért lehet, hogy nyárra keresek mást, ez meg marad éjszakainak.
Szóval így, hosszú távon nagyon hálás érte a bőröm, ami noha iszonyat zsíros, rettenet vízhiányos is. A púder sem igazán tesz jót persze, amióta újra áttértem rá, sokkal cserzettebb a pofám. Na, ezt nagyrészt megszüntette, a homlokom volt a legvészesebb, ott is már sokkal kevésbé rinocéroszos. Plusz pattanást vagy mitesszert nem vettem észre, hogy okozott volna. Irritáció nulla. Illatával semmi gond. Hamar beszívódik, nem marad ragacsos érzet, sminkelni is lehet rá, nem kukacosodós. A kupak-forgatósdi meg szerintem nagyon menő, bár mostmár a kivezető nyílás körül a sok tekergetéstől kicsit lepattogott az ezüst színű "burkolat", de ez legyen a legnagyobb baj. A pumpa amúgy remekül használható, nem "köpköd", kíváncsi leszek, mennyire lehet vele a végén a maradékot is kiaknázni...mivel kevés kell belőle, erre az információra még egy darabig várni kell. :)
Még annyi, hogy AHA és BHA hámlasztókkal is kísérletezgetek, lehet, hogy azok is közrejátszottak a simább bőrfelszínhez. A hidratáltság azonban biztos, hogy ennek köszönhető. Jó cucc ez, egy erős 4-est mindenképp megérdemel.
U.i.: Az összetevők is dicséretesek!

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

U.i.: Az összetevők is dicséretesek!

Daniella11

2013. december 18.

Egyáltalán nem vettem észre, hogy egy átlagos hidratáló hatáson kívül bármit is tudna. A mimikai ráncaim nem csökkentek, a bőröm nem lett símább. Nekem nem használt.

Update: Levonok még egy csillagot, mert kb 1-1,5 hónap után az állaga megfolyósodott, pedig szobahőmérsékleten tároltam. Most úgy folyik, mint a tej. Ennyi idő alatt megromlik?

Daniella11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

emmamma

2013. november 4.

Egyetértek az előttem szólóval, inkább hidratáló krém szerepét tölti be, ami viszont nagyon kellemes. Azonnali bőrfeszesítést három hét használat után egy icipici részen sem tapasztaltam, meglátom, hogy mire elfogy mi lesz a helyzet.

emmamma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Panthenol

Squalane eo 1 0

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Panthenol v 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása.

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között kevéssé irritálónak számít.