KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rizes Crete

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Szappanok

Kézzel készült kamillás-olívaolajos szappan

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyevocska

2017. november 26.

Alapból nem használok olyan szappant, amiben pálmaolaj van, de most kivételt tettem. Ezeket Görögországból kaptam.
Illata jó, nem annyira műanyag kamilla. Egyenlőre nem érzem, hogy szárítana. Arcra nem próbáltam, csak kézmosásra. Annak tökéletesen megfelel.
Majd a többit is lassan kipróbálom.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Majd a többit is lassan kipróbálom.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate