KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Roberto Cavalli

Ár:   5000-15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vancsi, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. február 21.

Ár:   5000-15 000 Ft
Kiszerelés:   30ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Illatösszetevők: Mogyoró, mandarin, pillecukor, íriszgyökér, jázmin, bőr

5/10 ml fújós! :) - Roberto Cavalli Just Gold for Her
Ár: 5 ml/1200 Ft (+pk), 10 ml/2000 Ft (+pk) , Eladó: Luna1024
Állapot: 5 vagy 10 ml frissen fújva :), Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően postán maradóra küldöm (a pk +500 Ft, ajánlott elsőbbségivel)
Roberto Cavalli Just Gold for Her fújós
Ár: 2500Ft/10ml vagy 1700Ft/5ml postán maradó szállítással együtt , Eladó: Kedi81
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után postázom

Scent

2018. október 12.

En bloch tetszenek a Cavalli illatok, szeretek megmártózni általuk az olasz életérzésben, idén nyáron is jártam ott. Tudom, hogy az olasz illat,smink,öltözködési,étkezési,egyéb szokások is mások, mint a magyar, node! Egy parfüm ne legyen nutella illatú. Melyik pasit/férjet izgatja fel? Konkrétan kinevettek a fiúk a családban, és kérték, hogy süssek palacsintát..
A barátaim is éhesek lettek tőle, én szintén. Tartóssága közepes, 3/.
Mindenevő vagyok kozmetikumok terén, érdekelnek az újak, a még nem próbált régiek, de ez a Cavalli számomra vakvágány.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

A barátaim is éhesek lettek tőle, én szintén. Tartóssága közepes, 3/.

pomme

2018. július 21.

Nagyon ismerős illat, valahol már éreztem. Szeretem a bőrös illatokat, ha a helyükön vannak, mert elég férfias/nyanyás tud lenni, de itt nagyon szépen kiegészíti a mogyorót, aminek úgy látszik, kell valami "tökös" támogatás (máshol ez a pacsuli, pl az Angel Muse-nál vagy a Chocolovers-nél). Férjnek mutatom (alig tetszik neki valami), de ezt szereti. Szimatolja: szerintem finom. Mondom WTF, kb. sosem mondod, hogy jó, maximum megszokod, aztán rájött, hogy mire hasonlít: valami arcszeszre, amit szeretett. Hát mondom köszi :DD Szóval tényleg kicsit pasis a bőr jegytől, de így is nagyon tetszik. Furcsán száraz és meleg illat egyébként, télre tökéletes, de nem az a cukormázas ehető finomság, amihez szoktam, sokkal inkább rendes parfüm, nem ovisoknak gyártott lötyi (amiket úúgy szeretek <3) :)

Update: na, gondoltam megnézem az olasz életérzést, fújok egyet dögmelegben (éjjel 11 után, lakásban 32 fok - hurrá mediterrán...). Macska-szaga van... Nem macskapisi, hanem a meleg cicabunda. Nem koszos, vagy ilyesmi, de mégiscsak egy állat szőre/bőre. Közepesen édes, de inkább állatias. Elvileg egy fél pézsma, annyi nincs benne a bőrön kívül, nem tudom, hogy mitől változik melegben, de mégis ilyen lesz. Imádom a cicákat egyébként (bár sosem tartanék), de így elrakom hidegebb időkre, mert nem szeretnék kismacska lenni. Ahhoz túl erőszakos nyáron.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Evee88

2018. június 27.

Túl sok, zavarja az orromat, fejfájdítóan. Nekem ez az illat csalódás.
( tartós így 3*)
Szerintem a pillecukor és a mogyoró a legkiemelkedőbb eleme

Evee88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Túl sok, zavarja az orromat, fejfájdítóan. Nekem ez az illat csalódás.
( tartós így 3*)
Szerintem a pillecukor és a mogyoró a legkiemelkedőbb eleme

Kedi81

2018. március 3.

Kis fújósom volt belőle,a vélemények és összetevők alapján úgy éreztem tetszeni fog,és igen,annyira megtetszett,hogy azóta üvegest is beszereztem belőle,én is a mogyoró-pillecukor párost érzem ki belőle leginkább,aminek nagyon örülök,mert így olyan kis krémes-bújós illat,mint amilyeneket szeretek,semmi szúrósság nincs benne,azt viszont kicsit sajnálom,hogy a bőr illetve a jázmin abszolút nem érződik,legalábbis az én bőrömön,úgy talán kicsit vagányabb,összetettebb és különlegesebb lehetett volna,de így is elégedett vagyok,nagyon tetszik,tartóssága is rendben van,reggel két fújás és még este is érzem saját magamon ezt a kis finomságot:-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

prettyfruity

2018. február 26.

Biztos vagyok benne, hogy én vagyok fordítva bekötve, de rajtam ez a parfüm egyáltalán nem működik. Azaz működik, mégpedig viaszos-mogyorós elegyet alkotva, egészen pontosan. A környezetem szerint bútorápoló szaga volt rajtam, ami kicsit sem hízelgő, de legalább alátámasztotta azt, hogy nem vagyunk kompatibilisek. Nagyon sajnálom, főleg látva azt, hogy mennyire kivételes IS tud lenni másokon.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Yeticica

2018. február 26.

Miert???? Miert ?? Miert teszi ezt velem e borom?! Rajtam ez a parfum az Alien es Britney Private Show-janak az ivadeka lett. Mint ahogy az Alien is, ez is a fas jegyek miatt egy az egyben Barbon borotvahab, nagy joindulattal Old Spice aftershave lesz rajtam 1.5 perc alatt . Bruhuhu. Itt csereltem, de nem marad nalam 😢 Pedig milyen fincsi lehet masokon.... Csak amiatt a levonas, mert rajtam nem mukodik.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Isteni. Szó szerint nyálcsorgató. Pláne a férfiak esetében. Nem tudtam úgy viselni, hogy ne kaptam volna egy-egy "Wááá, mi ez, kókuszos süti?" vagy "Fú, olyan jó az illatod, mint egy nutellás palacsintának" típusú megjegyzést.

Fene megette, hogy itthon gyakorlatilag nem lehet hozzájutni, bezzeg német földön kartonjával dobálják az ember után.

ZitaBalaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Timi8

2017. szeptember 9.

Update: Ahhhh!
Továbbra is egy fél orgazmus ez a parfüm!
Belevalò, dögös, (szinte már " tökös") illat.
Ez aztán tényleg magabiztosságot ad, erőt sugall, felvértez.
Kifejezetten tetszik ez a pillecukros-mogyoròkrémes téma fás-bőrös alapon. Naggggyon olasz, nagyon vagány, elegáns! N
Igazán különleges eszencia, buja finomság. Különleges!

Istenifinom!!! Tömény mégis lágy, édes, van mélysége és mondanivalòja! Nagyon minőségi lett kìvül-belül, érezni a tartalmán is, hogy "van benne anyag rendesen!" Hatásra nekem olyasmi, mint a JPG Classic Intense, csak az gyümölcsös, mìg ez valòban mogyoròs, én még mintha feketecsokit is éreznék benne. Csùcs!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Update: Ahhhh!
Továbbra is egy fél orgazmus ez a parfüm!
Belevalò, dögös, (szinte már " tökös") illat.
Ez aztán tényleg magabiztosságot ad, erőt sugall, felvértez.
Igazán különleges eszencia, buja finomság. Különleges!

Erika80

2017. július 18.

Ez az illat eszméletlen finom mogyorós, pillecukros krémesség. Egyáltalán nem gej, nem vattacukros illat. Szerény véleményem szerint kimondottan őszi-téli csodás finomság, akkor muzsikál legszebben. Tartós, pihe-puha simulós édesség. Nagyon szeretem.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

0808

2017. április 23.

Az őszi- téli kis/nagyvad illataim már bedobozolva hátraarcot vettek, megpihenvén, átadták a teret a zsenge,üde friss tavaszt/nyarat váró szépségeimnek, mindaddig míg ez a kis bolond szeszélyes téli április újra megkívántatta velem a melegebb bújósabb krémesebb édes finomságokat.
Ekkor jutott eszembe Ő, semmi mást nem kívántam a tavaszi 4-10 fokos télben csak Cavalli mogyoróját, - áááá no de nem a 18 karikás gondolat, csak és kizárólag az illatról van szó, aki esetleg rossza gondolt ejnye-bejnye.

....ha már így szóba került azért az illat kapcsán bőven lenne itt egy kis létjogosultsága az erotikának, a "karikás gondolatot" ha tetteké transzformáljuk meghintve ezzel az illattal ...no de nem folytatom mert még büntit kapok :)
Miért mondom ezt?
Mert rajtam jócskán több mint egy meleg bújós krémes finomkodó illat, rajtam szexi és csábító is de nem hivalkodóan nagyvadként teszi mint egy Habanita , Tabu ,M.Rochas....nem egykategóriás velük, sokkal szelídebb, puhább és nem is a forró éjszakák asszisztense ( talán inkább délután?) de mégis érzek benne vmit ami megalapozza eme gondolatmenetet.

Bocs ha ez nem volt idevaló esetleg vkinek zavaró de Nők vagyunk az életünk a férfiakról (is) szól és a szex elengedhetetlen része a jó párkapcsolatnak ha ehhez egy Cavalli illat vagy bármely másik hozzárak, magabiztossá, szexivé......tesz ám legyen nincs ezzel gond.
Nos summasummarum imádom viselni az első másodperctől!!!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Miért mondom ezt?

Nos summasummarum imádom viselni az első másodperctől!!!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol