Rochas

Ár:   11 040 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. május 24.

Ár:   11 040 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: zöld jegyek, frézia, geránium, bergamot

Szívjegyek: magnólia, írisz, orchidea, jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 2900 Ft ajánlott postával, postán maradóra , Eladó: tundur
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetés banki utalással, postán maradóra küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

krémparádé

2018. április 17.

Találtam egy kis "kalapos" mintát anyósomnál, garantáltan régi kiadás, a kíváncsiság egyből arra buzdított, hogy bőrön próbáljam ki. Édes illat, pici retro beütéssel, De mégsem túl vintage, számomra kimondottan viselhető kategória, amit legtöbbször nem tudok elmondani az általam ismert és egyébként elismert híres ikonillatokról. Ha nem olvasom, nem jövök rá, de valójában a rózsát érzem, a többi leginkább a vanília és az ámbra melegsége. A sok összetevős jegyek ellenére ez egy rendkívül egyszerű illat, puha, meleg, édes és valóban ott van benne egy bizonyos plasztik/mű szag, ami olykor zavaró lehet, de az is lehet, hogy valakit pont ez fog meg benne, ez az ő egyedisége. Nem rossz, de sehova sem rohannék, hogy megvegyem, nem korszakalkotó.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

egyboszorka

2017. október 19.

Nem tudom, hogy csinálta Maurice Roucel, de ez a legszebb vaníliás rózsás illat, amit valaha is szagoltam. Úgy tökéletes, ahogy van.Megnyugtató, puhán fűszeresen édes virágillat.Van egy 2013-as kiadása is, amit illik szidni megrögzött parfümmán körökben, mert ugye nem ugyanaz, mint az eredeti.Nem tudom, nekem mindkettő itt figyel a parfümös szekrényemben, semmi különbséget nem érzek köztük.Ez az én szerencsém, és boldog tudatlanságom, jól kiszúrtam velük, ha-ha-ha...Amúgy nevetséges áron kapható mindkettő, főleg a 2013-as...

Friss. Hétvégére lehülést mond, mit tehet ilyenkor egy kelekótya parfümkóros, körbenéz birodalmában és kedélyjavítót keres. Ha pedig megtalálta, örömködik egy sort, mereng az élet szépségein így korán reggel, köszönetet mond ennek a gyönyörűséges varázslatnak, az ő melengető, puha vaníliás virágcsokrának, elcsodálkozik némiképp, hogy a bergamottot és a fréziát milyen szépen szájkosárba lehet terelni, esélyt sem adva harapós énjük kibontakoztatására, és legfőképpen mély megelégedettséggel nyugtázni, hogy amíg ilyen varázslatos nedűkről lehet írogatni, addig sem kell az ember leányának tovább kotlani a Gabrielle vélemény cizellált formába öntögetésének nemes kihívása felett ( nagyjából egy hónapja kínlódok vele, ennyi idő alatt már egy szakajtónyi kiscsibe is kikel simán....).

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

PerfumePippi

2017. május 19.

Az új verzióból van mintám, és nagy reményekkel kentem magamra háromszor is, mivel az illatpiramisa alapján passzolnunk kellene...Hát nem. Mindhárom alkalommal le kellett mosnom magamról, bár egyre tovább voltam képes elviselni. Az a ritka konstelláció következett be, hogy a bőrömön egy csótányos, rovarirtó jellegű stichet kapott úgy az első 2-3 órában. Utána némileg javult a helyzet, de akkor már minek? :-(

PerfumePippi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

GNóri

2017. május 16.

Az új változatot volt szerencsém megszagolni. Őszintén szólva az első pillanatokban nem győzött meg, akkor csak egy egyszerű, édes vaníliás illatot éreztem, de egy idő után nagyon szépen kibontakozott. Meleg, vaníliás, balzsamos parfüm, de a rózsától és a zöld jegyektől enyhén virágos és kesernyés. Tényleg olyan melengető, simogató illat.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Tarkamilla

2017. március 23.

Egy vásárlás mellé megrendelt több mintácska közül ezt éreztem a legpuhábbnak. Lágy és nőies, édessége ellenére mégsem nehéz.
Viszont volt benne valami szintetikus - na és itt meg kellett volna állnom -, de mivel egy nap tesztelés során három férfi kollégám is megjegyezte, h milyen jó az illatom, rendeltem egy üveggel: jó lesz, kell ez nekem.

És én úgy akartam szeretni, de nem megy.
Ha lejár a három hónap "próbaidőm" itt - feltöltöm eladók közé.

UPDATE: Micsoda?! Dehogy adom el!
Már tavasz van igaz, mégis magamra fújtam és nagyon tetszik.
Olykor.
Mert amúgy nem én vagyok.
Szerintem nagyon hasonlít a Black Pearlsre és most már örülök, hogy azt nem vettem meg - ezt meg nem sikerült eladnom.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

És én úgy akartam szeretni, de nem megy.
Ha lejár a három hónap "próbaidőm" itt - feltöltöm eladók közé.

UPDATE: Micsoda?! Dehogy adom el!
Már tavasz van igaz, mégis magamra fújtam és nagyon tetszik.
Olykor.
Mert amúgy nem én vagyok.

yudiger

2017. március 19.

Nőies, kifinomult, elegáns. Nem tudok betelni vele. Szerelmes, bújós boldogság illat. Nem a csábító dög, hanem a" jóhogyvagynekem" és a "dejómegölelnitéged".

yudiger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

mate

2017. január 2.

Nagyon szerettem es mostanaban eszembe jutott,hogy ujra be kellene szereznem. A mai,tul edes,egysiku illatok kozott,ez tiszta kuriozum.
Finom,noies,nem tolakodo es nagyon tartos,egesz nap lehet erezni.
Tarkamilla! En vevo lennek a tiedre!!! Irj nekem vmelyik elado termekemhez!

mate
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Finom,noies,nem tolakodo es nagyon tartos,egesz nap lehet erezni.
Tarkamilla! En vevo lennek a tiedre!!! Irj nekem vmelyik elado termekemhez!

galagonyanya

2016. december 9.

A régi verzióból kaptam mintát; az új tetszik, gondoltam: kipróbálom ezt is. De nem ugyanaz. Az első pillanatokban még egész viselhető, de míg az új, 2013-as változat egy kellemes, vaníliás rózsás illat, ebben van valami nagyon zavaró. Narancsvirágra gyanakodtam, de valószínűleg a geránium (muskátli) és a pézsma a ludas. Egyre kevésbé elviselhető, és ahogy múlnak a percek, úgy érzem, mint akit a hányinger kerülget: mindjárt szaladni kell a mosdóba. Szaladni, lesikálni...

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

radinm

2015. június 24.

Nagy kudarcom ez az illat. Hatalmas vintage rajongó vagyok, gyakorlatilag az összes nagy szerelmem régi darab, de ez az illat kifogott rajtam, utoljára a Gucci Rushtól irtóztam ennyire. Többszöri próbálkozás után be kell lássam mi sohasem leszünk barátok. Nekem iszonyatosan műanyag, már már elviselhetetlen az illata, nagyon sajnálom.

radinm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Vaslady

2014. november 1.

Őszre,tére való illat,épp itt is a szezonja.
Kellemes vaniliás,bár a csuklómon inkább a borostyán és a rózsa dominál.
Nem mai illat,1994-es születésű,ezt észre is venni,nem a mai trendi cukorkavilág táborába tartozik.
Finom,nőies.
Hétköznapokra is el tudom képzelni,megvan a melegsége,olyan összebujos.
Téli séta,esetleg egy késő délutáni kávézás hangulata van előttem,olyan nosztalgikus beütésű kávézóban,nem modernben.
Nem nehéz,könnyen viselhető,nem fojtogat,még fiatalabb énemnek is el tudom képzelni.
Hordható,szerethető.:)

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Őszre,tére való illat,épp itt is a szezonja.
Kellemes vaniliás,bár a csuklómon inkább a borostyán és a rózsa dominál.
Finom,nőies.
Hétköznapokra is el tudom képzelni,megvan a melegsége,olyan összebujos.
Hordható,szerethető.:)