Rohto

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízkönnyű gél állagú fényvédő hialuronsav, kollagén és aminosav tartalommal.

Zsuu75

2019. február 11.

Tengerparti nyaralás alkalmával használtam. Transzparens púderrel mattítottam, és ha sminkelve voltam, smink fölé is tudtam kenni, nem veszett össza a sminkkel. Nekem nagyon jól bevált, nem hagyott Fehér réteget.

Zsuu75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

WorkingClassGirl

2018. október 22.

Aki alkoholos japán, kémiai fényvédőt használ, javaslom vessen a termékre egy pillantást, mert nagyon olcsó.
Nekem annyira nem jött be, de nagyon nehezen szedtem össze a véleményem róla, pedig elfogyasztottam egy nagy flakonnal. A nyári hőség idejére vettem, akkora jó is, de nem volt az igazi, önmagában szárított és jobban zsírosodott a bőröm. Krém fölé kenni ezt az alkoholos gélt, nekem fura dolog. Viszon napközbeni fényvédő újrakenéshez remek. Akár smink fölé is.
Lehet, hogy csak meg kellett volna találnom a bőrápolókat, amik passzolnak hozzá, de nekem jobb lenne kevésbé alkoholosan.
(Ez a legyezgetős dolog nekem azért nem jó, mert én kis kézfelülettel igyekszem felvinni a fényvédőket, általában egy ujjal- hiszem a szükséges mennyiség ettől is függ)

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Lolychan

2018. szeptember 22.

Eleinte nem tetszett nekem a termék. Pedig könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Aztán barátnőm felvilágosított, hogy talán nem virágmag nagyságig kéne kinyomni a terméket, ha nem kicsivel többet. :D Megbékéltünk egymással, azóta reggeli rutinom része. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

i.napcsi

2018. június 15.

Szerintem zseniális,olyan az állaga mint a kedvenc aloe gélemnek,pillanatok alatt felszívódik nyomtalanul,se fény se csillogás,sem illat!A legkellemesebb és kozmetikailag elegánsabb kémiai fényvédő amit valaha használtam.Egy titkom amit elárulok,ha valakit zavar az alkohol ebben és hasonló naptejekben,van egy nagyon egyszerű trükk,kinyomod a tenyeredbe az adagot,elmaszatolod a két tenyered között,utána fél percig mintha repkednél a kézfejeiddel,az alkohol fél perc alatt elillan,még a szagát sem érzed,utána szétoszlatod az arcodon és ennyi!Ezt persze csak krémes dolgokkal lehet megcsinálni,folyékony pl.tonikok nem!próbáljátok ki,hosszú távon alkohol ide oda közel nem tud olyan problémákat okozni mint sok más felesleges adalékanyag.ez a fényvédő egy olyan minimáldizájnos termék,amiben sok zsirmentes hidratáló van!Nálam 10 csillag!!Ezerszer jobb mint a szilikonos méregdrága patikai derma csodák!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

JuditTTT

2018. június 8.

Tudom, tudom.... van benne alkohol. De ne utáld már látatlanban is! Ennél jobb fényvédőd sose lesz. Azonnal beszívja a bőr, hidratál (!!!) remekül, nem kell alá semmi más, ha nem vagy mániákus, mint én :D Komolyan, mindent tud. Ja és vízálló... Van még pár másik fényvédőm, főleg fizikai típus. Néha felé kenek egy kis makeup sun cream-et a pöttyeimre, arra némi korrektor, meg egy kis bb és ennyi. És elmúltam 30! Nagyon hidratált lesz tőle a bőr, smink alá tökéletes. Magában is. Nincs ragadós érzet, nincs fehér maszk, se semmi. Olyan, mint egy szuper esszencia, közben pedig hihetetlenül hatékony UV védelmet ad. Hámlasztok állandóan, még nyáron is, de emellett simán lehet. Vedd meg a 140g- s verziót bátran, el fog fogyni garantáltan. Ráadásul, ha belegondolsz, mennyibe kerülnek a használhatatlan, fehér meg sárga maszkhatású, nem vízálló fényvédők a gyógyszertárban... Ez meg ekkora mennyiségben olyan 3600-4500 Ft között mozog.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

tara95

2018. május 26.

Hát ez is megérkezett, szerettem volna egy kémiai fényvédőt is a szeretett carenel mellé. Csőrös tubus, egyszerű de praktikus. Nagyon folyékony maga a termék, tényleg tökéletes zsíros bőrre. Alkoholos, de annyira piszkáltak a japán fényvédők hogy nem zavar, pláne nyárra. Pillanatok alatt benyel belőle a bőröm jó nagy mennyiséget is, egy fizikaival ez sokkal nehezebb. Mivel hámlasztok így teljesen megnyugtató a tudat, hogy a szükséges védelmet teljesen megkapom.

Talán még annyi, hogy önmagában a legjobb felkenni olajos bőrre szerintem, felesleges bármit is alákenni olyan jól hidratál. Emiatt is szerettem meg nagyon, mert pl.ha reggel fizikai fényvédőt használok, de kora d.u. már lemosom a sminkem csak ezt kenem fel gyorsan és mehetek is a dolgomra. Este egy gyengéd micellás vizes vattakorong után jöhet a komolyabb rutin. Nagyon természetes, enyhe bőrfénye van.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.