KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

For Your Beauty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyik, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Természetes szőrből készült, puha pirosítóecset.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. március 23.

Megéri megvenni! Nagyon puhaa, imádom :)

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 23.

Megéri megvenni! Nagyon puhaa, imádom :)

hadri

2017. november 23.

Több ecsetem is van ettől a márkától, mindegyikről csak pozitívan tudok nyilatkozni. Puhák, könnyen tisztíthatók, strapabírók, nem hullatják a szőrüket és az áruk is kedvező.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Sz. Csilla

2017. október 14.

Teljesen jó! Az ár érték arány pedig szuper

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Teljesen jó! Az ár érték arány pedig szuper

Minerva123

2017. július 16.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy megvegyem, mert annyira nem bízom a drogériás ecsetekben, végül hallgattam az itteni véleményekre, és milyen jól tettem! :) Nagyon szuper kis ecset, kellően tömött, puha és nem viszi fel foltosan a terméket, szépen el lehet vele dolgozni. Én bronzosításra is használom, de pirosításra is bevált. Az ára picit több, mint amit itt ír, ha jól emlékszem 1290Ff körül lehet.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Renichan

2017. január 23.

Nekem több ecsetem is van ettől a márkától és teljesen meg vagyok velük elégedve.Puhák,nem hullajtotta eddig még egyik sem a szőrét,mindegyik hozza amit kell

Renichan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

mautika

2017. január 19.

Nekem ebből a ferdén vágott van meg, ezzel a fajtával még nem is találkoztam... esetleg ha valakinek van tippe a képen láthatót belvárosban hol tudom megvenni ne tartsa magának :D viszont a ferdén vágott megkapja az 5 csillagot, nagyon szeretem :)

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Amanina

2017. január 19.

Nagyon puha és finom, és árban is nagyon jó. Ez az egyik első pirosítóecsetem, de még nem az igazi. Gyakorlatilag lehet valakinek 5 csillag, nekem csak azért 4, mert én ezzel a típusú ecsettel nem tudom olyan jól felvinni a pirosítót. Ha kicsit élesebb/vágottabb/ferdébb lenne, akkor jobban működne, de ez csak a személyes véleményem, valakinek lehet pont ez a típus jön be :)

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

jemelja

2016. augusztus 6.

Akárcsak a púder ecset társa, ez sem a legtömöttebb ecset valaha, de árkategóriájában nagyon jó, puha, könnyen használható, nem hullik.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Birkin22

2016. május 17.

Tényleg szuper ecset, jól lehet vele dolgozni. Az ára is nagyon baráti.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Tényleg szuper ecset, jól lehet vele dolgozni. Az ára is nagyon baráti.

mano

2016. március 7.

Nem gondoltam, hogy találok ilyen szuper, pihe-puha drogériás ecsetet, de ez engem is meglepett! Semmivel nem tudom szebben eldolgozni a bronzosítom, fantasztikus.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.