KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

Sophia15151515

2018. január 10.

Nagyon jó termék.Én aki sokat küszködtem azzal hogy hogyan vasaljam ki a hajamat ezzel a készülékkel pár pillanat alatt megvan és nagyon örülök neki hogy befektettem rá mert teljesen megéri a pénzét. A krémek amiket hozzá kell venni nem nehezítik el a hajamat. Azt érzem hogy a hajam szerkezete nagyon hálás ezért a befektetéséért úgy érzem kevésbé roncsolódik sokkal fényesebb és egészségesebb. Csak ajánlani tudom otthoni használatra és kezdő hajatvasalóknak.

Sophia15151515
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.