KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szeszonja

2018. február 22.

Nagyon drága, de megéri mert rendkívül egyszerű a használata és csodát művel a göndör hajammal.

szeszonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

lilmiii

2018. február 21.

mindenki aki teheti kezdjen el sporolni erre a csodara!! tizenevesen a gyonyoru mell ala ero hajamat elkezdtem festegetni, szoke - fekete- szoke - fekete es melle a jo oreg napiszintu hajvasalast is hozzacsaptam. nem kell bemutatni a tortenetet, szep lassan elkezdett kiszaradni es leegni a hajam. akkor nem erdekelt. nem is vettem rola tudomast, nem foglalkoztam tudatosan azzal, hogy mit is muvelek a hajammal - azzal plane nem, hogy huszonevesen elkezdem visszasirni a hajam es azokat az eveket amikor vasalas es minden nelkul natur, fenyes hajam volt. sajnos ez sem ujdonsag a legtobbeteknek, hajvasalas nelkul sajnos nem szep a hajam, nem megoldas az, hogy ne vasaljam :( ezert kezdtem el kutatni olyan megoldasok utan, hogy mivel tudnam ezt kikerulni illetve megkonnyiteni a hajam helyzetet, hogy ujra tudjon noni. hajvitamin, koffein sampon, kokuszolaj, ricinusolaj, hajszesz, hajmosas lecsokkentese, a hajfestes beszuntetese mellett tudtam, hogy meg mindig a hajvasalo az ami a legjobban kikesziti szegenyt....A brasil caucaurol nagyon lebeszeltek es helyette ajanlottak a steampodot. sok utanaolvasas, videok es velemenyek alapjan elkezdtem felretenni ra, es nem reg megvehettem A VILAG LEGJOBB hajegyenesito szerkentyujet! :) feltem, hogy persze az en hajammal ugysem fog csodat tenni, tul sokat varok, nekem ugyse fog mukodni ES DE!!! minden betu igaz amit az elottem szolok leirtak. selymes, fenyes, szogegyenes haj percek alatt, ossze sem lehet hasonlitani az eddigi hajvasaloimmal - pedig en azokbol is mindig megprobaltam a csucsok csucsat megvenni. szeretem, imadom, alig varom, hogy hajat mossak es hasznalhassam ujra es ujra. remelem a hosszutavu hatasat is majd leirhatom nektek miszerint nem tori sot taplalja a hajat! :) (*desztillalt vizet tegyetek bele, es hasznaljatok a hozza valo kremeket is nekem ezekkel mukodik) egy szo mint szaz: 55555555555555 csillag.

lilmiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Bevimici

2018. január 24.

Ez szerelem! Sokkal tovább marad egyenes a hajam és nem szárad ki! Mindig olyan utána mintha a fodrasztol jöttem volna

Bevimici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Sophia15151515

Korcsoport: < 18
2018. január 10.

Nagyon jó termék.Én aki sokat küszködtem azzal hogy hogyan vasaljam ki a hajamat ezzel a készülékkel pár pillanat alatt megvan és nagyon örülök neki hogy befektettem rá mert teljesen megéri a pénzét. A krémek amiket hozzá kell venni nem nehezítik el a hajamat. Azt érzem hogy a hajam szerkezete nagyon hálás ezért a befektetéséért úgy érzem kevésbé roncsolódik sokkal fényesebb és egészségesebb. Csak ajánlani tudom otthoni használatra és kezdő hajatvasalóknak.

Sophia15151515
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 10.