KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rowenta

Ár:   69 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   69 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Steampod a L'Oréal Professionnel első saját márkájú fodrászati eszköze, melyet a Rowenta Salon márkával közösen fejlesztett ki. Nyolc új szabadalommal védett eszköz a L'Oréal Professionnel első, kimagasló technológiájú gőzhajkiegyenesítő lapvasa. Különleges technológiája révén mélyen táplálja és regenerálja a hajszálakat, valamint a haj felületét simává és csillogóvá varázsolja. Egyszerre formázza és ápolja a hajat.

Ár: 60000 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Átvehető Budapesten, Kecskeméten, vagy Soltvadkert közelében., fizetés: Fizetés személyes átvételnél, vagy postai utánvétellel.

Hamarv

2018. szeptember 20.

1 hónapja vagyok boldog tulajdonosa ennek a kis szerkezetnek. Ha változik a véleményem mindenképpen jövök updatelni.
Szóval jelenleg kb. 5 hajmosásnál tartunk együtt. Hát ez egy csoda, de komolyan!!!! Én azt gondoltam kicsit HYPE, meg hogy akinek göndör a haja annak tényleg megváltás lehet, de!!!! az én szőkített, középhosszú, vékony szálú igazából talán hullámosnak mondanám hajammal is csodát művel! Nekem nem loknis göndör és nem is szögegyenes a hajam, igazából olyan semmilyen. Ha hagyom magától megszáradni konkrétan felül egyenes alul néha (nyáron) csiga kunkori... Szóval semmi összhatás és mindig formázni kell ha nem akarok úgy kinézni, mint aki reggel nem fésülködött. Rengeteg forgó van a hajamban, néha még a fodrászok is kuncognak, hogy tényleg nem mindegy hol választjuk el a hajam, mert képes kakaduként feltornyosulni a fejem tetején...
Szóval jött a steampod és fél óra alatt olyan hajat varázsol nekem, hogy nem is igazán értem hogy mééégisss hogyaaaan????
Mosás után hagyom hogy száradjon magától, kb 15-20 percig, majd szépen kivasalom még félig vizesen és KÉSZ!!! Eddig ez úgy nézett ki, hogy hajszárító, vasaló kombó, és pici tincsenként haladtam. Most kb összesen 6 részre bontom a hajam és viszi tökéletesen.
Ez eddig oké nyerek időt szuper, de ha csak ennyit tudna nem biztos, hogy kiadnám rá ezt a nem kevés magyar forintot. Szóval ami a csúcsok csúcsa és ép ésszel nem fogom fel, hogy nem marad benne a hajgumi nyoma. Ezt egyszerűen nekem semmi sem tudta biztosítani. Próbáltam mindenféle hajgumit csattót, mind ígérte, de nem tartotta be. De ha ezzel vasalom semmi nem hagy benne nyomot SEMMI!!! Múlthéten 3 napig lófarokba volt a hajam, éjszaka pedig kontyba és és negyedik nap kiengedtem, és elmentem vacsorázni a párommal. Konkrétan frizura volt és szögegyenes, nem mostam meg, mert nem éreztem szükségesnek teljesen szép és egyenletes volt a hajam. Én nem hittem el...
Nagyon puha, selymes és csillogó tőle a szőkített hajam. Én imádom és amennyire hezitáltam meg húztam a szám, egyáltalán nem bántam meg. Ami még előny, hogy olyan szépen kiegyenesíti, hogy hosszabbnak tűnik a hajam, ha meztelen a hátam mióta ezzel vasalom többször is megijedtem a hajamtól ahogy a hátamhoz ért, mert korábban nem ért le odáig.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

AliciaS

2018. augusztus 19.

Csakúgy mint az előttem hozzászólók, én is nagyon nagyon imádom ezt a hajvasalót!Már 2 éve van meg kb és akkor még egy tizessel "olcsóbb" volt.Igaz az ára is jóval több azoknál a hajvasalóknál amiket eddig használtam de ez teljesítményben messze felülmúlja őket.Nekem nagyon göndör, kócosodó, kissé nehezen kezelhető hajam van.Igazából akkor érem el vele a legjobb hatást ha előtte kiszárítom nagyjából egyenesre.Viszont az izzadásnak, vagy az esősebb, párás időnek nem áll ellen a hajam (pedig milyen jó lenne).Mivel nem csak vasal hanem úgymond táplál, védi a hajszerkezetet ezért is választottam ezt a vasalót.Csak hetente 1-2x használom hajmosás és szárítás után, magától nem göndörödik vissza, és azt vettem észre hogy 2 év alatt nőtt is a hajam vagy 10cm-t és kevésbé töredezik.
Szóval én összességében ajánlom a terméket, bár lehet hogy ennyi pénzért van jobb termék is.

AliciaS
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Slushy

2018. július 6.

Már lassan féléve meg van ez a gép. Direkt több hónapig vártam a véleményezéssel.
A Szabó Imre webshopból rendeltem meg és járt még hozzá egy L’Oréal Steampod simító, védő szérum és egy L’oréal Steampod Tápláló, hajkiegyenesítő tej vékony szálú hajra. Mindkettő tartalmaz szilikont, amit nagyon sajnálok :(
Először a fodrászomnál találkoztam ennek a nagyobb tartályos, fekete színű változatával (az szintén fel van ide töltve krémmániára) és beleszerettem, mert amikor azzal vasalta ki a fodrászom a hajam fényes lett, selymes és a következő hajmosásig egyenes maradt úgy hogy közben voltam edzeni is stb... Többször is vasalta azzal a géppel a fodrászom a hajam és mindig elégedett voltam az eredménnyel azért döntöttem úgy hogy rendelek egyet magamnak, de annak elég nagy a tartálya ezért rendeltem inkább ezt mert így utazásokhoz is tudom vinni.
Én mindig desztillált vízzel használom.
Pozitív:
Sokkal könnyebben és gyorsabban kiegyenesíti a hajam, mint az előző hajvasalóm (REMINGTON S7412 Plates hajvasaló) pedig az is jó minőségű volt. De ezzel egyszerűen szebb lesz a végeredmény. Használtam már a hozzávaló simító szérumokkal és azok nélkül is és igazából nincs nagy különbség a végeredmény tekintetében, ha használok szérumot, ha nem nagyjából ugyanolyan lesz a hajam. Max a szérum miatt fényesebb lesz csak hát sajnos az a fránya szilikon benne.....
Negatív: az ára! 69 ezer Ft-ért vettem és hát azért ennyi pénzért egy kicsit lehetne jobb. Sajnos nem marad annyira tartós az egyenesség a hajamban két hajmosás között. Általában minden reggel kell egy kicsit rávasalnom. De van hogy nincs kedvem vagy időm és akkor is vállalható a hajam csak nem tökéletes. Bár vele még mindig jobb hatást tudok elérni, mint korábban bármelyik másik hajvasalómmal, mert azokkal kb totál előröl kellett reggelente kezdenem a vasalást és volt hogy nap közben is behullámosodott a hajam. Ezzel legalább nincs ilyen problémám.
A hajam egyébként long bob és hullámos, göndör.
Összességében nem bántam meg hogy megvettem, mert az előző hajvasalóimhoz képest megváltás és könnyebb, gyorsabb vele a hajvasalás csak egy kicsit tartósabb végeredményre számítottam.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Én mindig desztillált vízzel használom.
Pozitív:
A hajam egyébként long bob és hullámos, göndör.

Dorka1228

2018. május 24.

Imádom! Tényleg megéri minden forintját! Nekem előtte Remington vasalóim voltak, azok is nagyon jók de ez! Csoda! Baba hajad lesz tőle! Ha sietek is szép a hajam ( 2 rétegre szedem csak szét a popsiig érő hajamat ) de ha szépen ráérősen csinálom még szebb. Puha, fényes, egyenes 4-5 napig! Nagyon sokáig vacilláltam anno hogy megvegyem-e hiszen drága igen! 3 másik jön ki az árából, de hiba volt és egyből ezt kellett volna használnom! Göndöríteni is lehet vele!

Dorka1228
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

szeszonja

2018. február 22.

Nagyon drága, de megéri mert rendkívül egyszerű a használata és csodát művel a göndör hajammal.

szeszonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

lilmiii

2018. február 21.

mindenki aki teheti kezdjen el sporolni erre a csodara!! tizenevesen a gyonyoru mell ala ero hajamat elkezdtem festegetni, szoke - fekete- szoke - fekete es melle a jo oreg napiszintu hajvasalast is hozzacsaptam. nem kell bemutatni a tortenetet, szep lassan elkezdett kiszaradni es leegni a hajam. akkor nem erdekelt. nem is vettem rola tudomast, nem foglalkoztam tudatosan azzal, hogy mit is muvelek a hajammal - azzal plane nem, hogy huszonevesen elkezdem visszasirni a hajam es azokat az eveket amikor vasalas es minden nelkul natur, fenyes hajam volt. sajnos ez sem ujdonsag a legtobbeteknek, hajvasalas nelkul sajnos nem szep a hajam, nem megoldas az, hogy ne vasaljam :( ezert kezdtem el kutatni olyan megoldasok utan, hogy mivel tudnam ezt kikerulni illetve megkonnyiteni a hajam helyzetet, hogy ujra tudjon noni. hajvitamin, koffein sampon, kokuszolaj, ricinusolaj, hajszesz, hajmosas lecsokkentese, a hajfestes beszuntetese mellett tudtam, hogy meg mindig a hajvasalo az ami a legjobban kikesziti szegenyt....A brasil caucaurol nagyon lebeszeltek es helyette ajanlottak a steampodot. sok utanaolvasas, videok es velemenyek alapjan elkezdtem felretenni ra, es nem reg megvehettem A VILAG LEGJOBB hajegyenesito szerkentyujet! :) feltem, hogy persze az en hajammal ugysem fog csodat tenni, tul sokat varok, nekem ugyse fog mukodni ES DE!!! minden betu igaz amit az elottem szolok leirtak. selymes, fenyes, szogegyenes haj percek alatt, ossze sem lehet hasonlitani az eddigi hajvasaloimmal - pedig en azokbol is mindig megprobaltam a csucsok csucsat megvenni. szeretem, imadom, alig varom, hogy hajat mossak es hasznalhassam ujra es ujra. remelem a hosszutavu hatasat is majd leirhatom nektek miszerint nem tori sot taplalja a hajat! :) (*desztillalt vizet tegyetek bele, es hasznaljatok a hozza valo kremeket is nekem ezekkel mukodik) egy szo mint szaz: 55555555555555 csillag.

lilmiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Bevimici

2018. január 24.

Ez szerelem! Sokkal tovább marad egyenes a hajam és nem szárad ki! Mindig olyan utána mintha a fodrasztol jöttem volna

Bevimici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Sophia15151515

2018. január 10.

Nagyon jó termék.Én aki sokat küszködtem azzal hogy hogyan vasaljam ki a hajamat ezzel a készülékkel pár pillanat alatt megvan és nagyon örülök neki hogy befektettem rá mert teljesen megéri a pénzét. A krémek amiket hozzá kell venni nem nehezítik el a hajamat. Azt érzem hogy a hajam szerkezete nagyon hálás ezért a befektetéséért úgy érzem kevésbé roncsolódik sokkal fényesebb és egészségesebb. Csak ajánlani tudom otthoni használatra és kezdő hajatvasalóknak.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.