KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rowenta

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki áruházak, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 21.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   műszaki áruházak, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A 14 részes Rowenta Unlimited Looks 14in1 hajformázó készlet a tökéletes eszköz a minden nap változatos stílusú frizurához. Az új High Heat technológia biztosítja a hosszantartó formát, a levehető formázó fejek kerámia bevonata pedig biztosítja a haj védelmét és magas fényét. A 14 részes szett kerek-, lapos- és spirál hajsütővasakat tartalmaz a változatos loknikhoz, formázó kefét a laza hullámokhoz, vasalótalpakat az egyenes frizurához és kreppelőlapokat a kreppelt hajkoronához. A készlet emellett további 4 csatot és 2 díszes csatot is tartalmaz, melyek segíthetnek a hajformázásban, a tárolótasak pedig ideális a készlet egy helyen tárolására.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre