KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rusk

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, az összetevőket feltöltötte: kremes98, Módosítva: 2017. január 13.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

A deepshine család fényesítő krémje azonnal átalakítja a fénytelen, fakó hajat ragyogó, egészséges hajkoronává. Nedves hajon alkalmazva megkönnyíti a haj kezelését meleg levegős formázás közben. Finishing termékként pedig ápolja a száraz hajvégeket, feltölti őket nedvességgel és csillogó, fényes hatást ad. A Lustre fényesítő krémben olyan összetevők találhatók, mint a keratin, tápláló tengeri növényi kivonatok, természetes lipidek, hajerősítő fehérjék, és UVB sugarak elleni formula, így minden hajtípusra megfelelő. A szuper könnyű textúra azonnali ragyogást kölcsönöz a teljes hajhossznak, ugyanakkor nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pannafuresz

2018. szeptember 11.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam de sajnos csalódás volt. Az illata egyáltalán nem tetszik, szúrós szagú. A hajam fényesebb lett tőle viszont ha egy borsónyitól többet tettem rá már zsíros hatást keltett. Mamám is ki próbálta a száraz hajvégeire neki viszont nem zsírosította el, a hajvége szebb lett tőle. Az árához képest elég gyengén teljesít. :(

pannafuresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Sugariana1

2018. július 12.

Göndör, nagyon száraz a hajam. Ez a kedvencem! Nagyon csillogóvá varázsolja a hajam, jó illatú , ki is egyenesíti. Az a legfontosabb hogy csak egy csepp kell belőle, ha már egy mogyórónyit teszek, az is túl sok, nagyon óvatosan kell vele bánni, ezer évig elég! Nagyon megéri! Arra is jó, hogyha már sok napos a hajam, rá fújok egy rakás száraz sampont, amitől a vége úgy néz ki mint a szamakazal, kifésülni sem lehet, de ettől hipp hopp megint fényes, puha. Elképesztő! Még a Magic Hair vitaminhoz kaptam a samponokkal együtt, de már nem adnak pedig rendeltem volna még ilyet, úgy láttam ebayről lehet rendelni, meg amazonról, de majd utánna nézek, mindenképpen beszerzek másikat ha elfogy.
10 csillag!

Sugariana1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

10 csillag!

Emmanora

2018. február 25.

Csomagban vettem, nekem nem jött be. Lehet, hogy bennem van a hiba, és nem sikerült eltalálnom a megfelelő mennyiséget, de az én hajam szárazabbnak tűnt tőle. Párszor próbálkoztam vele, de beleuntam.

Emmanora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Serena0123

2018. január 16.

Az illata kellemes, és az állaga is. A simító hatását nem igazán vettem észre, viszont a hajamnak tényleg ad fényt. Hajvasalás előtt a legjobb a használata.

Serena0123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

dorinahezso

2017. december 8.

Göndör száraz hajam van, nekem nagyon széppé varázsolja. A második tubust használom el, hasonoló hajhoz csak ajánlani tudom, bár simító hatást nem tapasztaltam. Ez a krém nagyon jó azért is, mert instant széppé teszi a hajam, hajfixáló helyett használom.

dorinahezso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Kriszti92

2017. november 6.

Nagyon jó ez a kisimitó,hajfényesítő krém :) de az nem igaz hogy nem nehezíti el.Tényleg nagyon kevés kell belőle és inkább csak hajvégre ,különben zsíros érzetet kelt.Ezt is csak csomagban együtt vásárolom.

Kriszti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Jennyfer1990

2017. október 14.

Az illata kicsit furcsa, de meg lehet szokni, alapvetően nem kellemetlen. Nedves hajra szoktam felvinni egy keveset, szárítás előtt. Ügyelni kell, hogy csak a végekre menjen, különben hajlamos zsírosítani. Nagyon szép fényt ad a hajnak, puha, selymes lesz tőle. Csomagban vásároltam, akciósan, teljes árát egészen irreálisnak érzem.

Jennyfer1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Hendzsi

2017. március 4.

Ha göndörre szárítom a hajam nem látszik a fényességéből semmi, viszont, ha kiegyenesítem úgy már jobban látszik :) Az illata nekem kicsit furcsa.

Hendzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

mzsuzs91

2017. február 16.

Szárítás előtt bemasszírozok egy kis hajolajat, majd szárítás után ebből egy "cseppnyit" eloszlatok a hajvégeimen. Isteni finom az illata és nagyon puhává, fényessé varázsolja a hajam. Imádom !

mzsuzs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

tnori

2017. február 11.

Már 3 hónapja hasznalom, minden hajmosas után, szaritas előtt. Nekem nagyon bevált, nagyon szép fényes lesz tőle a hajam és a hajvegeimen is megszűnt a töredezettség.

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Sodium PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol