KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

S Budget

Ár:   180 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Tusfürdők

Friss, kellemes illatú tusfürdő

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

trisztan

2016. június 26.

Én kézmosó utántöltőnek vettem, arra ideális. Kellemes tisztaság illat, semmi irritáció, és nem vettem észre, hogy különösebben jobban szárítani. Ár/kiszerelés arányban verhetetlen.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

scintilla

2016. június 14.

Nem tudom, kapható-e olcsóbb literes tusfürdő. Akkor vettem először, amikor nagyon csóró voltam, úgy emlékszem, 174 Ft volt. Már megengedhetnék más tusfürdőt, de megszerettem, most is van otthon. Az illata nagyon tetszik, nem túl erős, de nincs is rá szükségem. Egy tusfürdőtől nem várok többet, mint a mit ez tud, meg vagyok elégedve vele. Mindig újraveszem, csak a flakon miatt vonok le csillagot, mert át kell tölteni. Egyrészt nem szívesen emelgetek 1 litert, másrészt semmilyen adagoló nincs rajta.

Sajnos borzasztó kevés vizet iszok, ezért a bőröm is elég száraz. Sosem várhatom a tusfürdőtől/szappantól, hogy elég jól hidratáljon. Az a testápoló dolga nálam.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate