KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Sminkek szájra

joouyee

2012. január 3.

Az előttem szólóval ellentétben szerintem nem szörnyű. Féláron vettem, így megérte, használom is - bár rendes áron nem venném meg, mert kicsit olvad a "dobozban" és csak púderrel fixálva tart ki egész nap.

joouyee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

szucslia

2011. december 10.

Túl puha, túl krémes, csomós, nagyon nem jött be, nem is tudom miért nem dobtam még ki.

szucslia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.