KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: diamia, Módosítva: 2011. július 16.

Szempillaspirál műszempilla hatással.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Laura

2015. január 11.

felér egy maybelline colossallal! tartós, szép, dús, göndör pillák. nagyon bomba!

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

Sabinilla

2014. április 27.

Szintén G-napi szerzemény, nem is volt szükségem spirálra, mondjuk más kencére sem, de nem tudtam elszakadni az állványtól, pedig nem rajongok a sajátmárkás termékekért. A spirál keféje íves, közepes vastagságú, könnyen kézreáll,miinden pillát könnyedén elérek vele. Hihetetlenül hosszít, vastagít és ível is, a festék tartós , kibír egy húzós napot is reggeltől estig, lemosni mégis könnyedén megy. Nem kenődik még edzés közben sem, és nem pereg. nagyon szépen kinyitja a tekintetett, építhető, több rétegben igaz a műszempilla-hatás. Negatívuma, hogy túl hosszú a csavaros része, amiből ki kell húzni, ez pont nem lesz jó, hamár kezd kifogyni a festék, mert a maradék elveszik majd ebben a hosszú csőrben, mégis ennyi pénzért tényleg ajándék volt. A sikerhez hozzátartozik hogy valószínű egy friss terméket fogtam ki.

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 27.

Sz.Rozina

2014. április 13.

Imádom! Glamour napok alkalmából 50% kedvezménnyel vettem meg. Alapból nem egy drága spirál, így kb 650 Ft-ba került. A műszempilla hatás igaz. (legalábbis nekem) Nem annyira göndör a szempillám. Mikor hazavittem, útközben nézegettem. Elég csomósnak, sűrűnek tűnt, de fantasztikus! Szempilla göndörítés nélkül (!) Hatalmas, vékony szempillákat varázsolt. Egy másik szempillaspirállal is összehasonlítottam és ez abszolút győztes! Nem bántam meg, hogy megvettem. :)

Sz.Rozina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

CrazyKid

2012. október 28.

Először vettem ilyet,de soha soha többé.Annyira ideges voltam az első használat után.Förtelem.Nekem épp ellenkezőleg,teljesen be volt száradva,nem látszott semmi a pilláimon,de összeragasztotta őket és ennek ellenére az egész szemkörnyéket összemaszatoltam a keféjével.Többször próbálkoztam,hátha sikerül minimum látható szempillákat csinálni vele,de reménytelen.Az ár amit elkérnek érte pedig egyenesen pofátlanság.Ennél sokkal olcsóbban,jobb spirált is vehettem volna.
Landolt is a kukában.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 28.

Landolt is a kukában.

Málna

2012. május 28.

Szerintem pedig nagyon jó spirál. Gyönyörűek lettek a pilláim, többen megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Nekem nem folyik, mindennap ezt használom, reggel 7-től este 9-ig kitart. Egyetlen hátránya számomra, hogy nem telik bele 1 hónap és beszárad, csomósodik.

Málna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 28.

lilly0702

2012. május 13.

Egyetértek az előttem szólókkal!! Nincs olyan hogy ez a szempillaspirál megszárad!!! Tök boldog voltam hogy vettem egy új szempillaspirált, de mikor felkentem és elindultam 5 perc sem kellett de folyt le a szemem alatt. Persze itt az időjárás is besegített...... de eddig még nem volt szempillaspirálom ami lefolyt volna rólam, 5 perc dörzsölés nélkül!!!!

lilly0702
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 13.

mstindigo

2012. január 23.

Egyetértek Dittycattel, eddig kétfélét próbáltam... Ez nagyon rossz, a szempilláim nagyon hosszúak, és egy aprót pislogok percekkel a felkenés után, és nagy fekete placsni éktelenkedett a szemem alatt, és felett is. Kuka-kategória. Pedig amúgy sok DM saját márkás dolgot szeretek...

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

DittyCat

2011. december 4.

Mielőtt bármilyen S-he szempillaspirált választanál - én nemcsak ezzel jártam meg - egyetlen dolgot tegyél: nyúlj a pultok közül bármelyik másikhoz és vedd el BÁRMELYIK másik spirált. Csak jobban járhatsz.

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 4.

UnVraiAnge

2011. július 16.

Az első próbálkozásom volt ennél a márkánál szempillaspirál ügyben és nagyon szeretném is, ha nem úgy néznék ki 10 perc múlva, mint aki inszomniában szenved már óvodás kora óta. Kipróbáltam a vízálló verziót is, de mire kettőt pislogtam már ugyanolyan hatalmas, fekete karikák éktelenkedtek a szemem alatt. Kár, mert nagyon szép pillákat csinál egyébként.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 16.