KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A szép, trendi körmökért 20 sablonnal: francia manikűr szett. A csomag tartalma:  2 db 7,5 ml-es lakk (fehér és csontszínű), 20 sablon.

Krémmánia Kedvencek a -től
Bebek

2013. november 8.

A fehér nem volt tartós, a sablon meg leszedte az alaplakkot, sőt én nem is bírtam normálisan a körmömre ragasztani, a fehér bemászott alá. Nekem nem jött be. Lehet, én vagyok béna, nem tudom...

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

borntobe

2013. április 24.

Még régebben volt ilyenem, az első francia szettem volt. Nem volt túl tartós, hamar felpattogzott a fehér része, a színes pedig nagyon lassan száradt, viszont gyönyörű színe volt. Barackos, finom fényű. Amíg nem ismertem más francia lakkot, újravettem, de most már tuti nem venném meg.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

brunette

2013. április 16.

Saját tapasztalat: nem túl tartós a fehér lakk, hamar bepattogzik (még alapozó lakk használata mellett is). Mondjuk nem is óvtam különösebben, hanem tettem vele a normális napi teendőimet (ami azért nem egyenlő egy mosónőével vagy egy többgyerekes anyukáéval), szóval billentyű klimpírozás, kis mosogatás, körömmel ezt-azt nyitogatás, light takarítás. A csontszínűnek nagyon szép, enyhén csillámos fénye van. Egy idő után már csak önmagában használtam. Tartóssága 3-4 nap, nem töredezik, inkább csak kopik a körömvégeknél.

brunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 16.

felicitas

2011. november 12.

Ez van mindig itthon, igaz mióta megváltozott a külseje nem vettem, de ha az összetétel ugyanaz, akkor csak ajánlani tudom. Az alaplakk színe talán vajsárga, némi rózsaszín csillámos pigmenttel. Nagyon szép, nem tipikus mattos francia manikűr lesz az eredmény. A fehér lakk jól fed, de hamar apró hajszálrepedések lesznek rajta, így aki nem akar szettben vásárolni, a Moyra fehér lakkját ajánlom. És nagyon hamar meg lehet tanulni sablon nélkül dolgozni.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 12.

Ria13

2011. július 19.

A teméken nincs feltüntetve, hogy milyen összetevőkből áll a lakk, de ezen kívül nagyon praktikus kis műanyag tokba lett becsomagolva a 2 lakk és a francia manikűrhöz való sablonok. Nem szárad túl gyorsan, úgyhogy ne indulás előtt kísérletezzetek vele:-) (Szárítólakkot szoktam ráfújni én is.) A csontszínű alaplakk (1008-as színű) állaga kissé fura, csak nagyon vékonyan szabad kenni és gyorsan besárgul, pedig csak lábkörömre használom. Nem rossz, pláne, ha az árát vesszük alapul...

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.