KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, az összetevőket feltöltötte: vera00, Módosítva: 2016. szeptember 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk.

Ár: 500 Ft , Eladó: kesha420
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen átvehető Budapesten az Örs vezér terén
s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
Ár: 450 Ft / db, csere lehetséges, illatminták, fújósok érdekelnek , Eladó: Kardvirág
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest XI. Infopark, IX. Nagyvárad tér, Corvin negyed és környékük. Fizetés átvételkor, illetve előre utalás után postázom (az ár a postaköltséget nem tartalmazza)

a12smuk

2017. május 4.

Valami fehéres árnyalatot dobtam a kosaramba ebből a csodából,bár jobban jártam volna ha messzebbre hajítom...Gyorsan sem szárad,szépen csíkoz, tizenhat réteget felkenve talán még fedne is...Még kipróbálom a fehér zománcos bilin, a hiányzó fehér részeket hátha lefedi,aztán jövök az update-tel....

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

generalnagy

2017. február 13.

Akciósan vettem én is belőle egyet. Vegyesek az érzelmeim, mert sajnos nem tudtam az ecsettel jól bánni, túl hosszú, a lakk meg eléggé folyós állagú. 2 rétegben kentem fel és csak az ötödik napon kezdett el lepattogni, addig semmi. Még hajat is mostam egyszer vele (mosogatni gumikesztyűben szoktam). Így viszont tartósságra azt kell mondjam fedőlakk nélkül is nagyon jól teljesít. Úgy látom kivonják a forgalomból, viszont tuti kipróbálom az újabb lakkjait is, ez bevált.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. február 1.

Tegnap vettem dm-ben több színt, leárazva, 250 Ft-ért. Hááát, annyit nagyon, de nagyon megért! Aki szereti ezt, érdemes benézni most a dm maradékos polcaira.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 1.

timicsoki

2017. január 12.

Nagyon sokféle színben kapható, nekem egy bordó van meg ebből a tipusból (210). Tényleg viszonylag gyorsan szárad, de minimum két réteg kell, hogy egyenletes legyen a szín, különben csíkos. Sajnos nem olyan tartós, pár napig bírja csak aztán elkezd lepattogni. Az ecsete viszont szuper, nagyon könnyű vele dolgozni.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Vizililiom

2016. december 26.

Az ecsetét nagyon szeretem, viszonylag hamar szárad is, egy a baj, hogy nem elég tartós.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

bettina28

2016. december 18.

Nem mondanám gyorsan száradónak, és 1-2 rétegben is csíkoz. 3 rétegben szoktam felkenni és úgy szép, viszont elég hamar megkopik a széle. Ha folyton újrakenem azért elég gyorsan fogy. viszont jobban tetszett a s-he lakkoknak a régi csomagolása, mint ami a képen is látható.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Regina02

Korcsoport: < 18
2016. október 22.

Nekem fekete és fehér van belőle. Nem igazán vagyok vele megelégedve. Azt hittem hogy ezért az árért kicsit jobb körömlakkot kapok de ezek szerint nem... 2-3 rétegben kell felkenni és nagyon lassan szárad, rádadásul kb 2 nap után már kezd lekopni.

Regina02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 22.

Loona

2016. szeptember 26.

Akcióban 3 színt is beszereztem belőle, kettőt 349, egyet pedig 99 forintért, de eddig csak egyet próbáltam, később majd frissítek.

A 296-os, sötétszürke, benne mikroméretű gyöngyházszínű csillámokkal rögtön elcsábított, mert az agyam, ha körömlakkról van szó, egyszerűen nem képes ellenálni a monokrómnak, a szürke legalább ötven árnyalatával rendelkezem :P Mentségemre szóljon, hogy ilyen színhez hasonlóm még nincs: egyfelől ha szürke, akkor általában világosabbakkal jönnek ki a gyártók, ez pedig egy kifejezetten sötét, enyhén még talán kékbe is hajló antracitszerű árnyalat. Másfelől nem simán ezüst színű csillámok vannak benne, hanem mindenféle színben pompáznak - bár ez csak erősen kukkolva látszik, vagy ha fénynél pont megcsillan valami elütő színű csillám benne (pl. van benne piros, szerencsére csak elvétve, de ez hajlamos így megcsillanni, kilógni).

Hosszú, vékony ecsete van, amivel én elég nehezen tudok dolgozni, több helyen ment félre a festés, mint egy rövidebb, tömöttebb, vastagabb ecsettel. Szintén az ecset miatt a(z elég híg) lakk adagolása is nehéznek bizonyult számomra: ha sikerül rendesen lehúzni ahhoz, hogy vékony rétegben vigyük fel, akkor nagyon könnyen elfogy a lakk az ecsetről, az ember lánya meg az üres műanyag sörtékkel karistolja a már felkent lakkot :P Vastagabb rétegben viszont csak több esélyt adunk a lakknak arra, hogy később randán nézzen ki, ugyanis, ahogy korábban mások is írták, tényleg buborékosodik, és a száradásával is vannak problémák. Konkrétan úgy tűnik, mintha viszonylag gyorsan száradna, aztán reggel ott a párnanyom a körmök kb. felén, pedig lefekvés előtt órákkal történt a lakkozás :S Ezek a problémák egy réteg jó fedőlakkal talán kiküszöbölhetők/elfedhetők, de ezt még nem próbáltam.

Ez a szín viszonylag jól fed, lehet, hogy egy vastagabb réteg is elég lenne belőle, de a fent említettek miatt érdemes inkább ügyeskedni a felesleg lehúzásával, és két vékonyabb réteget felvinni.
Alaplakkal használtam közepesen hosszú, erős körmökön, így az ötödik napon pattant le először, ekkor még javítottam, de a hatodik napon már csúnyán pattogni kezdett több körömről, középről is, így lemostam. Alapállapotban ez a tartósság nekem OK lenne, de a fenti hibáival együtt már kényelmetlen a lakk használata, csak az egyedi színe menti meg, összességében kap egy (nagyon gyenge, de mégis) négyest.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

orik

2016. szeptember 10.

Az ecsetével és a dizájnjával/kiszerelésével nagyon meg vagyok elégedve, viszont az állaga nem túl jó, elég híg, így nem egyszerű dolgozni vele a profi ecset mellett sem + ennek köszönhetően min. két rétegben kell felvinni, amitől nagyon hamar lepattogzik (nekem két-három napnál nem bírt ki többet). Nem is szárad túl gyorsan, és a fénye sem az igazi.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

KuliKali

2016. augusztus 31.

Olyan jó is meg nem is. Árához képest nagyon jó,szép egyenletesen fed már egy rétegben is. Kicsit híg,az ecsete viszont nagyon tetszik. Szerelmünkön ezzel a kis tejeskávé szépséggel igazából a tartóssága miatt esett csorba. Mert hogy nem az. Vízben már egyből kiázik,egyébként egy olyan 1-másfél nap az amit fedőlakkal is kibír.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).