KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: biumiu, Módosítva: 2012. november 3.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xfxff349

2018. május 17.

Nagyon-nagyon -nagyon rossz!! 2 perc után olyan brutál viszketés jött rám ott ahol használta, hogy le kellett mosnom nagyon gyorsan. Mondanom se kell tűzpiros lett az egész szemem környéke és még könnyeztem is tőle. Ettől a márkától az alapozó is hasonlóan jól allergizáló...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

LiiL

2017. november 19.

Borzalmas, a szivacs része kemény, a ceruza része kenődik, soha többé..

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Borzalmas, a szivacs része kemény, a ceruza része kenődik, soha többé..

doracs

2017. november 15.

A korábban hozzászólókhoz hasonlóan én is az elkenődést emelem ki negatívumként. Kár, hogy nem olvastam korábban a termék után, minthogy megvettem. Nem ajánlom senkinek. :(

doracs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

floorafekete

2017. november 4.

Az még hagyján, hogy össze-vissza kenődik, még el sem indultam és már igazíthatom a sminkem, a nagyobb baj az,hogy valami olyat tartalmaz(hat) amire allergiás vagyok: kora du felkentem, késő du elkezdett viszketni a szemem alatt, másnapra meg a duplájára dagadt.. (a szemem alsó részén használtam a pillák alá) Kétszer próbáltam, mindkétszer így jártam.. sajnos kuka :(

floorafekete
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Vampir

2017. május 15.

Nagyon kenődik, túl krémes. Csak tus alá merem használni.

Vampir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 15.

Nagyon kenődik, túl krémes. Csak tus alá merem használni.

csenimolnar

2017. április 14.

Olcsónak olcsó, de nem egy szuper termék. Lényegében jól pigmentált, kellemesen puha, de a vízvonalban való használata nekem nem vált be sajnos..kenődik, maszatolódik és nem tartós..nem venném meg újra (fehér színben van meg a termék)

csenimolnar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Lilien012

2017. március 23.

Elég puha, így nem szúrja szanaszét a szememet (olyat is találtam már sajnos), mivel elég érzékeny vagyok az ilyesmire, nekem ez szempont. Kontaktlencse viselése közben irritálja a szememet, kiszárad az egész tőle. Elég gyorsan kopik, de szép erős színe van (csak a feketét próbáltam). Viszonylag hamar összegyűlt a szemem sarkában, foltokban maradt csak meg a szememen. Volt már jobb és rosszabb szemceruzám is, elhasználom, de nem veszem újra.

Lilien012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Leander

2016. december 1.

Ez a legborzalmasabb szemceruza amit valaha használtam. Sokkal rosszabb, mint a Lancome szemceruzája, pedig nekem eddig az volt a negatív csúcs, holott azért az még simán használható volt. Ez sajnos nem. Nem lehet vele szép, vékony vonalat rajzolni, annyira törik és kenődik. Pedig nem ma kezdtem sminkelni. Több, mint 15 éve minden nap festem magam, azt hiszem meglehetősen gyakorlottnak minősülök, és szeretek is sminkelni. Ez a ceruza azonban messze túlságosan puha, folyik, maszatolódik, ha sikerül is feltenni (nyilván sokkal vastagabban, mint ahogy az ember tervezte) nem valami tartós. Próbáltam hűtőben tárolni, hátha az segít, hogy kicsit használhatóbb állagot öltsön, de nem mentem vele sokra. Kár érte, mert a színe szép, erősen pigmentált, de sokkal keményebbnek kellene lennie ahhoz, hogy szépen, precízen lehessen vele sminkelni. Legfeljebb annak ajánlom, aki soha semmikor nem akar finom, vékony vonalat rajzolni, kizárólag elkent, füstös sminkben utazik. Mindenesetre én használhatatlannak minősítettem (ez nem túl gyakran esik meg, a legtöbb sminkcuccot, illetve kozmetikumot valamilyen formában azért el szoktam használni, ha már megvettem, legfeljebb alternatív módon) és vettem egy jól bevált Bourjois-t...

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

gothmarypoppins

2016. augusztus 24.

Nekem ceruzaként kenődött, kopott és pandaszemet csinált, viszont ha a felvitt festéket ferde ecsettel belesatíroztam a bőrömbe, akkor egész szép lett. Elhasználom, de nem venném újra, most is csak a DM 50% kupon miatt esett rá a választásom...

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

kiszpiszok

2016. április 13.

Nem rossz. Nekem alul elmaszatolódik, úgyhogy felülre használom, de ott teszi a dolgát, a helyén marad. A szivaccsal pedig nagyon jó füstös sminket lehet csinálni könnyedén.

kiszpiszok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.