KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 11.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Akár egész nap tartós, matt hatást biztosító alapozó.

3 árnylatban kapható

xfxff349

2018. május 17.

Régen szerettem, habár világosítani kellett, mert sötét volt. 2 napja rákentem az arcomra a tesómét, és kb 2 perce se volt fent már éreztem, hogy ég az arcom. Rohantam lemosni és hát tiszta piros volt a bőröm, plusz nagyon viszketett. Már értem, hogy régen miért volt iszonyú száraz és érzékeny a bőröm...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Szancs98

2017. július 31.

Hát a Baleás alapozómnál biztos jobb. Bár kevés színben kapható, én találtam a bőrömhöz egy viszonylag jót, a 101-es beige nevezetűt. Pár óra alatt átfénylik és néha azt vettem észre, hogy még foltos is! VISZONT szemhéjalapozónak tökéletes :) Órák után is ugyanolyan maradt a sminkem.

Szancs98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Bogg

2017. július 5.

Le kell pontozzam sajnos. A dm saját márkás termékeit nagyon szeretem, ezért hoztam haza magammal, de a színek természetellenesek és beleült a pórusaimba. Nem éreztem azt sem, hogy mattít, de púder úgyis ment rá még.

Bogg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Vivieen

2017. június 25.

Ahoz képest, hogy olcsó és hogy nem egy prémium termék, nekem be vállt! A legtöbb olcsóbb fajta alapozótól pattanásom lesz! Ettől viszont egyaltalán nem lett! Egyedül a gondom a tartossága, nekem felvitel után 1 óra múlva elkezd fényesedni! :/

Vivieen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

bszandra

2017. április 28.

Pénzkidobás volt,borzalmas,sárga..

bszandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Pénzkidobás volt,borzalmas,sárga..

scene14

2017. február 14.

A tartóssága azért közel sem 24óra...2 óra alatt átfénylik pedig nem zsíros a bőröm+mattító púderrel fixálom..ennyi pénzért van jobb alapozó is....és tényleg brutál sötét a legvilágosabb szín is..

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

erikaa

2016. november 11.

Azonnali zsíros hatást biztosít, a pórusaim extra méretűre tágulnak tőle. Egyáltalán nem ajánlanám zsíros bőrűeknek, nekem csak enyhén zsírosodik a bőröm, ennek ellenére ettől fokozódott a problémám. Fedése szinte nincs, beül az arcbőrömbe, amit takarnia kellene előnytelenül kiemeli.
Egy pozitívuma van a kellemes illat, de ezzel sajnos az én problémámra nem nyújtott megoldást.
Számomra egyáltalán nem vált be.

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Számomra egyáltalán nem vált be.

Doloresz

2016. szeptember 25.

Én nagyon szeretném ezt a kis alapozot.. csak sajnos az àrnyalatok nem igazàn lettek eltalàlva.. gondolhatnànak a vilàgosabb börűekre is.. :( mattító hatàsa valóban jó, reggel felkentem és napközben egyszer kellet mattítatanom púderrel. Azért a 4 csillagot megadom rà..

Doloresz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

csibike100

2016. augusztus 17.

Sajnos a legvilágosabb árnyalat se lett jó, nem is az a baj, hogy sötét, inkább túl sárga. Nehéz szépen eldolgozni, foltosodik és csúnyán beleül a ráncok, kiemeli a pattanásokat. Mattnak matt, de szinte ez az egyetlen pozitívum, amit kitudnék emelni.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Szidy

2016. július 1.

Nem bántam meg hogy megvettem, szerintem nagyon szépen fed, egyenletesen el lehet dolgozni. Bár nem birja egész nap, egy idő után kifenyésedik, de most komolyan, ennyi pénzért elég jó.

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületi hártya képző anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.