KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sába

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Mesterséges illatosító, színező anyagoktól és parabénektől mentes gyermekfürdető. Tisztító hatását kíméletesen, a gyermek bőr PH egyensúlyának fenntartásával fejti ki. A termékben lévő bőrvédő vitaminok (E-vitamin, B5 provitamin) és sejtregeneráló anyag (Allantoin) közreműködik a gyengéd bőrápolásban.

Krémmánia Kedvencek a -től
Ella

2017. május 17.

Update:
Hát ismét csak dicsérni tudom. Néhány napos pici fiam hámló, száraz bőrét úgy rendbe hozta, hogy a védőnő is kérdezgette, milyen olajjal kenegetjük (semmilyennek, csak ezzel mossuk a picur bőrét). Sajnálom, hogy ennyire kevés helyen lehet beszerezni, mert egyrészt olcsóbb, mint a többi gyerekfürdető, másrészt TÉNYLEG használ. Harmadrészt magyar. :-)

2015. január 27.:
Nagyon szeretjük. Igaz, gyógyszertári illata van, de extra nagy habot képez, nagyon kíméletes és ami a legfontosabb, hogy egyáltalán nem szárítja a gyerekek bőrét, sőt. Meg merem kockáztatni, hogy ugyanolyan jó, mint az olajos fürdetők. Ekcémának nyoma sincs, pedig isznak tejet és hideg is van és a testápolózást is elhagytam náluk. Szóval nagyon szuper termék, teljesen meg vagyok elégedve vele. Egyedül az a gond, hogy sehol sem kapni (ezt is egy expón vettem).

Termék a Krémmánián: sajnos nem találtam olyan fényképet, ami megfelelő lett volna (maga a fürdető termék színe sárga, minden fotón fehér vagy átlátszó). A miénk most haldoklik, alig van az alján, így azt nem fotózhattam le. 2014-es, tehát a legújabb fajta és már nem PH4-es, hanem PH5.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Update:

2015. január 27.: