KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sába

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2015. február 9.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Mesterséges illatosító, színező anyagoktól és parabénektől mentes gyermekfürdető. Tisztító hatását kíméletesen, a gyermek bőr PH egyensúlyának fenntartásával fejti ki. A termékben lévő bőrvédő vitaminok (E-vitamin, B5 provitamin) és sejtregeneráló anyag (Allantoin) közreműködik a gyengéd bőrápolásban.

kneva

2017. október 13.

Valóban nagyon jó termék és sokkal olcsóbb, mint a patikai márkák gyermek/baba fürdetői. Jól habzik, jól tisztít, kíméletes. Kislányomnak ekcémás a bőre, és ez a fürdető jó szokott rá lenni, nem irritálja. Nagyon enyhe az illata.
Herbaházban szoktam megvenni, de valóban nincs mindig készleten. Azokban az internetes webshopokban sincs, ahonnan én egyébként szoktam mást rendelni. Ezt a fajtát még gyógyszertárban sem találtam eddig, ott általában az intim lemosók szoktak lenni. Nagy kár, hogy nincs Sába termékekből a nagyobb drogéria láncokban, úgy könnyebben hozzáférhető lenne.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Ella

2017. május 17.

Update:
Hát ismét csak dicsérni tudom. Néhány napos pici fiam hámló, száraz bőrét úgy rendbe hozta, hogy a védőnő is kérdezgette, milyen olajjal kenegetjük (semmilyennek, csak ezzel mossuk a picur bőrét). Sajnálom, hogy ennyire kevés helyen lehet beszerezni, mert egyrészt olcsóbb, mint a többi gyerekfürdető, másrészt TÉNYLEG használ. Harmadrészt magyar. :-)

2015. január 27.:
Nagyon szeretjük. Igaz, gyógyszertári illata van, de extra nagy habot képez, nagyon kíméletes és ami a legfontosabb, hogy egyáltalán nem szárítja a gyerekek bőrét, sőt. Meg merem kockáztatni, hogy ugyanolyan jó, mint az olajos fürdetők. Ekcémának nyoma sincs, pedig isznak tejet és hideg is van és a testápolózást is elhagytam náluk. Szóval nagyon szuper termék, teljesen meg vagyok elégedve vele. Egyedül az a gond, hogy sehol sem kapni (ezt is egy expón vettem).

Termék a Krémmánián: sajnos nem találtam olyan fényképet, ami megfelelő lett volna (maga a fürdető termék színe sárga, minden fotón fehér vagy átlátszó). A miénk most haldoklik, alig van az alján, így azt nem fotózhattam le. 2014-es, tehát a legújabb fajta és már nem PH4-es, hanem PH5.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Update:

2015. január 27.: