KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sába

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Testápolás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Banszky

2017. június 3.

Kis kiszerelésben próbáltam ki,nem rossz termék de ennyi pénzért kapok hasonló vagy ugyanilyen "tudású" intim mosakodót is.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

MsKors

2017. január 21.

Most szemléltem, hogy 9 éve használom. Akkor amikor legelőször vettem a szempontom az illatanyagmentessége volt, illetve privát perverzióm, hogy amiből lehet magyar terméket választok. (Merem remélni, hogy aki Magyarországon alkot bármit, azt eléggé nagyon rendszabályozzák, míg az akárhonnan behozott bármiben lehet akármi, ami nem lehetne benne csak nagy vállalatok sok pénzzel bármit megtehetnek. Mindezt csak remélem, hogy így van.)
Nagyon szeretem, semmilyen irritációt nem okos, megbízható számomra. Nem véletlenül vettem újra számtalan alkalommal.
Viszont nagy áruházláncok polcairól sosem venném le, mindig gyógyszertárból veszem. A gyógyszertárin van egy záró fólia, ami biztosít, hogy senki nem nyitotta ki előttem (csak akkor tudná kinyitni, ha levenné az erős műanyag cuccot) amit a nagy áruházláncokban a polcokon nem láttam a termékeken. Mégiscsak intim részekre keni az ember, ne nyitogassa előttem senki.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

pifpuf

2016. október 26.

Csatlakozom a pozitív véleményezők táborához. Második gyermekvárás alatt kezdtem el használni (több, mint másfél éve) és azóta se csalódtam ebben a termékben. Jó az állaga, illatmentes (az illatanyag csak irritációt okozna) és ráadásul magyar termék.

pifpuf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Seabiscuit

2016. október 25.

Évek óta ezt használtam. Nekem minden szempontból megfelelt. Illatmentes, nem csíp, tisztaság érzést kelt, kevés kell belőle, sokáig elég, ára barátságos. Legutóbb Jessa illatmentes mosakodót vettem, mert ahol épp szükségem volt rá ez nem volt kapható. Teljesen jó választás volt, mert ugyan olyan jó, mint ez, csak szebbek az összetevői!

Seabiscuit
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 25.

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Ez a legjobb, én csak ezt használom! Patikában ajánlották és nem bántam meg, hogy megvettem. Tisztának, frissnek érzem magam a használata után, sokáig elég, pénztárcabarát és magyar. Kell ennél több? Szerintem szuper!!

kovtunde80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

mvikii1995

2016. február 4.

A nőgyógyász által ajánlott Lactacydot váltottam le vele, mert az nem túl pénztárcabarát. Elhasználtam, de ez sem volt tökéletes, most Dermomedet használok, nekem eddig az vált be a legjobban.

mvikii1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 4.

Csillagpor123

2016. január 16.

Több mint egy hónapja használom ezt a terméket. Nagyon megvagyok vele elégedve, egyáltalán nem okoz irritációt, amit más terméknél sajnos éreztem. 5 csillag

Update:
5 hónapra elég volt! Újra fogom venni, nagyon megszerettem.

Update2:
Sajnos a második doboz után már nem volt olyan jó. Valahogy nem illettünk össze, sajnálom, mert elég nehéz ilyen tisztálkodási szert találni ami megfelel nekem. :(

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Update:
5 hónapra elég volt! Újra fogom venni, nagyon megszerettem.

Update2:

bednem

2015. szeptember 29.

Valahogy olyan érzésem volt, mintha nem lennék elég tiszta tőle. Nagy kiszerelés, pumpás adagoló, krémes állag, jó ár, de nem jött be. Nem veszem újra.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

dandy

2015. augusztus 31.

Sajnos irritált. Kuka.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Sajnos irritált. Kuka.

Vanília

2015. június 14.

Nekem nagyon bevált, szeretem benne, hogy magyar portéka, hogy illatmentes és hogy van belőle pumpás változat, ami az adagolást megkönnyíti.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid