KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sába

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boreger, Módosítva: 2012. szeptember 27.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Samponok

A hajunkat alkotó szaruanyagnak (keratin) és a hajas fejbőrnek a legmegfelelőbb a pH 4-es sampon, mely a természetes állapot fennmaradását segíti. Használatával a haj életerőssé válik és a haj valódi szépségét mutatja, a fejbőr is regenerálódik. Akár naponta is használható vízzel felhabosítva és alaposan leöblítve. Nem haj specifikus!

ironas

2014. szeptember 20.

(Azért szeretnék mindenképpen véleményt írni ehhez a samponhoz, mert a téves elvárások miatt néhányan nagyon lehúzták.) Ezt a sampont nem a hajápolás végett érdemes megvenni, hanem a FEJBŐR rendbetétele miatt. (Tény, hogy a leírásnál ilyen jellegű ígéretek is elhangoznak, de ezen nem érdemes fennakadni.) Kifejezetten azoknak a SZEBORRHEÁS fejbőrű sorstársaimnak ajánlom, akik nem szeretnének sem szteroidos megoldáshoz folyamodni, sem 10.000 forintot kiadni egyéb natúr-/gyógytermékre. (Akinek ismerős a probléma, annak nem kell ecsetelni, mennyire meg tudja keseríteni az ember napjait ez a fejbőr probléma; és hogy milyen nehéz megoldást hozó terméket találni rá.) Nekem abszolút működik erre a gondra!!! Persze balzsammal/hajolajjal együtt jobb érzetű a hatás (mert akkor maga a haj is táplálódik, nem csak a fejbőr). (+ Érdemes a legcsúnyább látható részekre időnként Psorioderm krémet tenni - mondjuk annak az ára húzós...)

ironas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

senskin

2013. március 8.

Én is kipróbáltam.Még jó, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg belőle! Alig vártam, hogy elfogyjon. Hosszú, vékonyszálú hajam van. Nem volt jó, egyszerűen lapos, semmilyen volt a hajam tőle. Gyenge a hajnak szerintem.
(Akinek extra érzékeny a fejbőre, babasampon helyett esetleg, hátha...)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

(Akinek extra érzékeny a fejbőre, babasampon helyett esetleg, hátha...)

boreger

2013. február 4.

Abban a reményben vettem meg ezt a sampont, hogy azt adja, amit ígér, jót tesz a hajamnak, plusz abban is reménykedtem, hogy a savas állaga miatt a hajszínem sem fakul olyan gyorsan. Nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket.
A sampon nagyon erősen habzik, már zavaróan, nincs semmi olyan rézése az embernek, hogy ápolná a hajat. A hajszínt szinte annyira szedi le, akár egy korpásodás elenni sampon, ami meglepő, mert elvileg egy savas sampon védené a hajszínt.
A hajam még hajbalzsam használatával is szárazabb, nehezebben fésülhető volt, szerintem kifejezetten rosszat tett ez a sampon a hajamnak, nem jót.

boreger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol