KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Saforelle

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajdu108, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Testápolás

A termék összetétele különösen alkalmassá teszi ezt a mosakodót a mindennapi használatra, ugyanis tekintettel van a nyálkahártya és a bőr természetes egyensúlyára. Egyik kiemelt  összetevője a bojtorján tradicionálisan alkalmazzák a fitoterápiában; kihasználva puhító, nyugtató tulajdonságait. Védi és nyugtatja az érzékeny vagy irritált nyálkahártyát és a bőrt. Nagyon kíméletesen tisztít, csökkenti az irritációt és az intim diszkomfortot.

Szappan- és parabén-mentes, színezőanyagokat és fenoxietanolt nem tartalmaz.

kneva

2017. június 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, kétszer már újravettem. Nem csíp, nem irritál. A kislányaimat sem csípte, pedig a nagyobbik szinte minden lemosóra panaszkodik, hogy őt bizony csípi- kivéve erre a márkára.
Én személy szerint egy picit erősnek érzem az illatát, és feleslegesnek tartom egy intim lemosó ilyen mértékű illatosítását, ettől függetlenül panaszt nem okozott. Érdekes módon külön nem éreztem ki belőle sem a gerániolt, sem a levendulát.
1925 Ft a 250 ml, ezt azért egy cseppet drágállom, de kevés is elég belőle, jól habzik, így sokáig elég.
Egyetlen hátránya, hogy nagyon híg és a flakon egy kicsit ormótlan, nekem nem esett kézre. A flakonnak vékony a nyaka így nem tudtam rá pumpás adagolót tenni, hanem átöntöttem egy üres Sábásba. De ezért nem vonok le pontot.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Kmerci

2017. május 24.

Elég furi szaga van és nagyon híg vigyázni kell vele, hogy adagolja az ember. Van pár nem tetsző összetevője, bár nem okozott irritációt, de inkább váltottam bio változatú intim mosakodóra. :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Lillu14

2017. április 22.

Nagyon szeretem, körülbelül 1,5 éve használom és eddig nem csalódtam benne. Mindennap használom,ápoltnak és tisztának érzem magam tőle és nagyon sokáig kitart. Megéri az árát :)

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Redlips

2017. február 4.

A legjobb intim mosakodószer. Amikor megvettem és felbontottam, féltem, hogy az erős, púderes illata miatt irritálni fog, de sokkal kíméletesebb vele a mosakodás, mint a kellemesebb illatú Lactacyd-dal (sima verzió), ami néha érzékenységet és viszketést okozott és olyankor nem tudtam használni pár napig. Ezt állandóan tudom használni, nagyon jó mosakodó.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. december 15.

Már a második flakonnal használom, és minden rendben van vele. Kellemesen tiszta, valahogy nyugodt érzést hagy maga után. Különösebben nem illatos szerintem, annak ellenére, hogy a Parfum összetevő viszonylag elől van a felsorolásban. Viszont túl sok benne a sárga pöttyös összetevő, és alig a zöldek! Ezért én felváltva használom a Faith intim mosakodójával.

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 15.

knoemi

2016. november 30.

A legjobb termék jelenleg a piacon. Minden igaz, ami a termékleírásban szerepel. Az illatát és a selymes állagát is nagyon szeretem. Kellemesen habzik, hűsít, igazi tiszta érzést kölcsönöz. Felfázás esetén is sokat segít. Ha lehetne, tőlem 6 csillagot kapna. :)

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Zsuzska1979

2016. november 26.

Imádom. Annyira hogy mivel itt ahol lakom nem kapható képes vagyok Magyarországról hozatni. 😊 Nagyon hajlamos vagyok a fertőzésekre. Sokféle mosakodó gélt kipróbáltam. De vagy nem használt, vagy folyást okozott. Mikor legutóbb egy antibiotikum kúra után lett valami problémám megvettem ezt. És kb.egy hét alatt rendbetette. Azóta már újra is vettem és semmi gondom azóta. Nagyon bevált. Nem olcsó, de az ember lánya nem ilyesmiken spórol. 😊 Az illatáért nem vagyok oda mert nem szeretem a levendulát de elviselem a cél érdekében. 😊

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Avellana32

2016. november 26.

Több éve használom ezt az intim lemosót, szerintem tökéletes. Finom az illata, nem okoz irritációt. Néha kipróbáltam más intim lemosót is, de mindig visszatértem ehhez, az összes többi a nyomába sem ér. Szerintem megéri az árát.

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

melondies

2016. július 17.

Nagyon sok intim lemosót próbáltam már az évek alatt, de ez jött be a legjobban. Az illata is tetszik, pedig tényleg határeset, de nekem inkább bejön (sokszor emlékeztet a levendulára). A nagy flakon hosszú-hosszú ideig elég, szerintem 3-4 havonta vettem eddig újra, pedig minden nap használom. Nem kell belőle sok. Azt hiszem soha többé nem veszek más intim lemosót, csak ezt :) Reka05, a tiédet nem akarod eladni nekem? :D

melondies
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

jnikk

2016. június 20.

Nem is emlékszem már rá,hogy mióta használom. Szeretem a hatását, az állagát. Le nem cserélném semmire.

jnikk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.