KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

Sally Hansen Complete Salon Manicure naked ambition árnyalat
Ár: 1200 , Eladó: vtina85
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Bp-en
Ár: 17002db , Eladó: Bogi0506
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen

Nicool89

2017. december 4.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Alapozo es fedő lakkot használok hozza, mert anélkül nem lenne fényes geles hatása. 1 het utan is csak a korom végei koptak meg. Az ara kicsit borsos 10€, de biztos kiprobalom a korom ápoló lakkjait is es meg pár szint, mert nagyon tetszik. Mindig nézegettem, de sose vettem pont az ara miatt, ez amit kipróbáltam egy beauty box ban volt es csak ajanlani tudom meg aki nem próbálta. A mennyiség meg tényleg eleg egy életre.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Kinguska09

2017. november 29.

Olvastam hogy sokaknál tartósabb volt mint egy sima lakk igy gondoltam kipróbálom én is hátha mert hiába vettem bàrmilyen csoda igérő lakkot egyszerűen nem maradt fent max 3 napig

Sajna ezzel sem jártam jobban :( 2-3 nap

Egyébként a színek gyönyörűek :)
Kap azert 3 csillagot *

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Sajna ezzel sem jártam jobban :( 2-3 nap

Egyébként a színek gyönyörűek :)
Kap azert 3 csillagot *

kristinakroes

2017. november 26.

Gyönyörő színei vannak. Tartós, könnyű a felvitel.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Gyönyörő színei vannak. Tartós, könnyű a felvitel.

Boriskajuliska

2017. november 18.

A 320-as árnyalatot szereztem be, ami rozé szőlő szín, gyöngyház fénnyel. Nagyon tartós, 1 hét után is csak a köröm végek koptak, azért mostam le. A mennyiség felett nem tudok napirendre térni, annyira sok. Eddig talán 4-5 körömlakk volt amit 2X is újra vettem,ezt biztosan nem fogom, mivel egy életre elég lesz:) Ha sikerül a joy napok után lepusztított polcokat feltölteni, biztosan körbe nézek, és vásárolok még 1-2 árnyalatot. Alapozót és fedő lakkot is használok hozzá, viszonylag gyorsan és szépre szárad. Vegyétek!

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

SztanikMona

2017. november 11.

Még sosem volt ilyen tartós körömlakkom.Eddig maximum 1 napig maradtak fent a lakkjaim,de ezt 8 nap után mostam le,akkor is csak azért,mert a végéről kezdett lekopni a szín.Biztos,hogy más árnyalatban is fogok még vásárolni.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Vivycce

2017. november 7.

A legjobb, amit valaha használtam. Nagyon tartós!

Vivycce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

A legjobb, amit valaha használtam. Nagyon tartós!

nikolett

2017. november 3.

Végre egy lakk, ami tényleg csak egy hét után vállalhatatlan. Nekem eddig ez az egy féle az, ami megérdemli az ötöst. Nem szeretem a lakkokat, nem szeretek lakkozni, de ez jó. :)

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

LengyelB

2017. október 23.

Glamour napokon sikerült egyet beszereznem féláron. Kicsit vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Ami nagyon tetszik, hogy viszonylag gyorsan szárad, az ecset is szuper, 2-3 húzással tökéletes az eredmény (a kicsit ügyetlenebbek is tökéletes végeredményt érhetnek el vele). Tartóssága viszont hagy némi kívánnivalót maga után, az ígért 10 nap, nálam éppen csak 4-5 napra sikeredett. Holott irodai munkát végzek, így a napi 1-2 mosogatáson és a szokásos kézmosásokon kívül semmi igénybevétel nem éri a körmeimet. A 7-800 Ft-os AVON-os gél lakk simán kenterbe veri tartósságban, így árát irreálisan magasnak tartom. Teljes áron biztosan nem veszem újra, viszont a fent írt előnyei miatt nálam elérte a 4 *-ot.

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Fannnya

2017. október 17.

Hatalmas csalódás. Semmivel sem tud többet, mint akár egy 3-400 forintos lakk. Direkt nem alap- és fedőlakkal próbáltam, szerintem ennyiért magában is teljesítenie kell. Ehhez képest kevesebb, mint 24 óra alatt pattogni kezd, pedig még csak el sem mosogattam közben. Nem éri meg az árát, és ennél jóval kevesebbet sem érne meg.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

CeCeDrake

2017. október 16.

Több színben van, szeretem, mert a 1,5 éves lakk is jó, nem ment még tönkre. A világos színekkel vagyok kevésbé elégedett. Double duty alaplakk, Big Shiny Fedőlakk és nagyon tartós!
(A dm-ben most 1+1 akció lesz 19-től, 2db=2000 Ft. Már kinéztem a következő 2 színt 😃)

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)