KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

Sally Hansen Complete Salon Manicure naked ambition árnyalat
Ár: 1200 , Eladó: vtina85
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest IX. kerület, fizetés: személyes átvétel Bp-en
Ár: 17002db , Eladó: Bogi0506
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen

Fannnya

2017. október 17.

Hatalmas csalódás. Semmivel sem tud többet, mint akár egy 3-400 forintos lakk. Direkt nem alap- és fedőlakkal próbáltam, szerintem ennyiért magában is teljesítenie kell. Ehhez képest kevesebb, mint 24 óra alatt pattogni kezd, pedig még csak el sem mosogattam közben. Nem éri meg az árát, és ennél jóval kevesebbet sem érne meg.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

CeCeDrake

2017. október 16.

Több színben van, szeretem, mert a 1,5 éves lakk is jó, nem ment még tönkre. A világos színekkel vagyok kevésbé elégedett. Double duty alaplakk, Big Shiny Fedőlakk és nagyon tartós!
(A dm-ben most 1+1 akció lesz 19-től, 2db=2000 Ft. Már kinéztem a következő 2 színt 😃)

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Monysza

2017. október 12.

A színek nagyon szépe és divatosak, de fedő illetve alaplakk nélkül egyáltalán nem tartós. Ugyan úgy lepattogott a körmeimről, mint bármelyik másik körömlakk, az árából viszont nem erre következtetnék.

Monysza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

roziih

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Szép színe van, és tartós is. Csalódásom az volt, hogy elég hamar besűrűsödött. Nem tudom szépen elkenni, vagy nagyon nehezen, pedig még az üveg a 4/5-éig tele van! Glamour napokon vettem 1-1-et, de az eredeti áráért nem venném meg.

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

aimee82

2017. október 9.

Sok idő, míg megszárad, de nagyon tartós, pláne megfelelő alap- és fedőlakkal. A színei kifejezetten bejöttek, a sötétek egy rétegben is jól működnek, a világosakkal pedig nagyon szép természetes hatást lehet elérni. Kicsit talán túlárazott az eredeti árán, de összességében nem vonnék le pontot, glamour napokon tökéletes vétel :)

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

oszlayzso

2017. október 5.

Kávés árnyalatban vettem, mert egy ismerősömnek is ez volt, és nagyon szépen nézett ki. Nekem csalódás volt, nem jó a fedése, nekem fel is hólyagosodott pedig ezt eddig egyik lakkom sem csinálta. Nekem nem annyira jött be.

oszlayzso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Abi04

2017. szeptember 24.

Nagy csalódás volt számomra :/ pár nap után lepattog a körmeimről, sokkal tartósabbra számítottam tőlük. Viszont egy rétegben is szépen fed.Nekem sokkal fonotsabba tartósság ezért nekem nem jött be. Ár-érték arányban nem éri meg

Abi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Misa

2017. szeptember 24.

Egy piros és egy nude árnyalatot vettem meg, azzal a szándékkal, hogy most akkor veszek egy jó minőségű lakkot, amivel kevesebbet kell bajlódni, mert milyen király tartós lesz, stb.
Sajnos azt kell mondanom, hogy ár/érték arányban egyáltalán nem éri meg. Nem tartósabb, mint az átlagos lakkom (a Rimmel Super Gel sokkal tovább bírja), nem szebb a színe, ebből is kell két réteg, és nem szárad gyorsabban, mint a többi. Két nap után már minden flanc nélkül lepattogott a körmöm hegyéről, mint az eddig próbált lakkjaim többsége. Szép, szép, az ecsete jó, és nagy mennyiségű lakkot kapunk, de nem érzem indokoltnak az árat.
Szerintem ez tipikusan olyan termék, ahol a marketinget nagyon jól eltalálták, de magára a termékfejlesztésre nem áldoztak annyit. :)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

tszofia

2017. szeptember 23.

Imádom a Sally Hansen körömlakkokat. Az én vékony gyenge körmeimen csak ez marad fent tartósan. Gyönyörű színek, elég sok van benne, az ára picit húzós, de múltkor DM-ben féláron vettem néhányat. Nagyon megéri!

tszofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Peter111

2017. szeptember 20.

Imádom ezt a márkát, szeretem a színárnyalatait, és azt hogy nem gyakorlott kezekkel is egy szép eredmény érhető el vele..., szépen szétterül a lakk, és nem lesz göcsörtös, hepehupás, tehát még én is tudok férfi létemre szép manikűrt/pedikűrt készíteni vele magamnak.

Peter111
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)