KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hempike1, az összetevőket feltöltötte: raczdetti, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozólakk, körömerősítő és fedőlakk egyben.

Segíti a körömnövekedést. Töredezésálló.

Zselés lakk-hatás és gyönyörű színek jellemzik. Akár 10 napon át tart.

Ár: 1000 , Eladó: Kicsiviki
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Győr, Magyarország, fizetés: személyes átvétel esetén kp, postázás esetén előre utalás
Ár: 1300 Ft , Eladó: bzsofi666
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nusi99

2018. június 19.

Rögtön szerelembe estem, mikor megpillantottam a gyönyörű, nude színben pompázó 160-as árnyalatot. Mint később kiderült a szerelem nem volt kölcsönös...sajnos rendkívűl csíkos még két rétegben is, ha viszont három réteget kenek fel egyszerűn nem szárad meg, minden kis apró mechanikai behatás látszik a felületén. Alig várom, hogy elfogyjon, mert annyira nem volt filléres,hogy csak úgy kidobjam...

nusi99
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

2018. május 25.

Szeretem. Jó az ecsete, szépen terül, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Szeretem. Jó az ecsete, szépen terül, gyorsan szárad.

Pdrea

2018. május 23.

A Berry Important - már a neve is csodás!- árnyalatot vettem meg, potom ezer forintért. Igazi csodálatos, nyári málnaszín. Az ecsete jó, egy rétegben is szép, de kettőben az igazi. Nem azt mondom, hogy életem legjobb lakkja, de nem is a legrosszabb. Nem csodaszer, de talán veszek még más árnyalatban is.

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Csutak

2018. május 20.

Ezer forintért volt kiárusítva a Cherry Cherry Bang Bang nevű, csodaszép árnyalat. Nem is hagytam ott. Ma mostam le, mert már untam...egy hétig tuti fent volt. :D Két rétegben nagyon szépen fed, nem csíkoz, bár cserébe a száradásra várni kell. Jár neki az öt csillag, de teljes áron hozzá sem nyúlnék.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

ddorcsii

2018. május 14.

Nagyon régóta szemezek ezzel a lakkal :) most beszereztem egyet 540-es Frutti Petutie! Viszont nem estem hasra....felkenve egészen más az árnyalata mint az üvegben....de ez a kisebbik gond, a nagyobbik, hogy embertelenül csíkoz :( még három rétegben is látszanak a csíkok....kíváncsi leszek meddig bírja a fedőlakkjával a strapát!

JÖTTEM UPDATELNI: nagyon nagyon morcos vagyok és hülye....megvettem a MINTAGE árnyalatot is....de MIÉRT???? Nem fed....szerintem nem normális az, hogy egy 3500 ft-os körömlakk csak 3 rétegben fedjen...plusz csíkoz....le is mostam rögtön mert nem lehetett szépen felkenni....lemostam és kidobtam és felrobbantam! Befejeztem ezzel a márkával!

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

dunaimano

2018. május 13.

Egy rétegben is szépen fed, tartós, és nem kopik mosogatásnál. Két rétegben még erősebb. Nagyon drága, de joy-kuponnal beszereztem egyet, nem bántam meg. Gyönyörű a színe, és mindent hoz, amit körömlakként kell neki, tökéletesen. Ősszel még lehet veszek más színeket is :)

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

rekaglavak

2018. április 17.

Eddig a legjobb. Már egy hete lakkoztam ki a körmöm, és azóta is tart. Ó, és elég hamar szárad, ami nagy plusz, valamint munka közben nem fogja meg a papírokat, aminek különösen örülök. :D

rekaglavak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Lerinka

2018. április 17.

Imádom a Sally Hansen lakkokat! Igaz, hogy elég drágák, viszont fantasztikus minőségűek. Gyönyörűen pigmentáltak és nagyon tartósak. Aki nem szeretne gél-lakkokkal vacakolni, vagy maga szeretni lakkozni a körmeit, annak kiváló választás! Sajnos kevés helyen fellelhetőek, TESCO, Müller és néhány Rossmann-ban lehet venni. Alapozó és saját fedőlakkjával még tartósabbá tehető.

Lerinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

slytherclaw

2018. április 13.

Jajdenagyon szeretem ezt a lakkot! Régóta szerettem volna egyet, de azért 2-3 ezer forintot sajnáltam kiadni egy körömlakkra. Egy rossz nap után csak úgy beténferegtem a Rossmannba és ott várt egy ezresért a Cherry, Cherry, Bang, Bang árnyalat, úgyhogy lecsaptam rá.
Két rétegben gyönyörűen fed, öt nap után is tökéletes, ami nálam hatalmas szó. Az ecsete nagyon jó, pont elég széles ahhoz, hogy egy húzással ki tudjam festeni a körmömet.
Több lakknál megfigyeltem már, hogy hiába száradnak meg teljesen, az élénkebb színek hajlamosak vékony nyomokat hagyni a füzeteimen és a könyveimen ahogy írásnál a papírhoz ér a körmöm. Ennél nincs ilyen probléma, szóval ez egy hatalmas pluszpont.
Egy ezresért nagyon jó vétel volt, elképzelhető, hogy beruházok más árnyalatokra, akár teljes áron is.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

La-Fee

2018. április 12.

Le kell írjam! Frutti petutie van a körmömön és nekem gyönyörűen fed! Két rétegben használom, teszek rá fedőlakkot, simán bírja a strapát öt napig, utána is azért mosom le, mert a mutatóujjamon kezd kopni. Ritkán használok gumikesztyűt, ezért kap kiképzést rendesen. Pont ez az árnyalat, barackos pink, imádom. Három lakkom van ebből a márkából, plusz a fedőlakk, nekem bejött.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)