KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű alap és fedőakk. Panthenollal hidratálja a körmöket.

siofok0201

2018. szeptember 16.

Önmagában is szeretem, mert eròsíti a körmöm, de fedőlakként a legjobb.

siofok0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Önmagában is szeretem, mert eròsíti a körmöm, de fedőlakként a legjobb.

lhekszi

2018. június 30.

Még gyerek előtt alaplakként használtam, úgy sem volt vele bajom, de most gyerek után fedőnek használom, mert aBig Shiny besűrűsödött és ez is már régóta itt állt, szóval elhasználnám. Fedőnek jobban bejött, mint alapnak. Közepesen szárad, én mindig megvárom,hogy az alatta lévő színek is megszáradjanak és így elfogadható szerintem a száradási ideje. Ami legjobban tetszik,hogy ultra fényes! De tényleg, nagyon! Nekem is egy hétig simán fent szokott lenni a lakkozás, pedig gyerekkel vagyok itthon nagy házzal, udvarral és kerttel. Eléggé bejött, pedig ez az üveg konkrétan évek óta meg van (2-3 éve talán?!) és a felénél vagyok, nekem teljesen jó még, nem sűrűsödött még be, szépen el tudom oszlatni, nem lesz buborékos, jól terül. Mintát nem tudom,hogy elkenné e, mert évek óta nem próbálkozom már nyomdázással. Lényeg: száradása elfogadható, tartós és nagyon fényes!

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Lerinka

2018. április 17.

Alapozó lakknak használtam, kiválóan bevállt. Sajnos elfogyott és sehol nem tudtam újra venni. Fedő lakknak nekem annyira nem jött be, inkább a Sally Hansen Miracle Gel 2X Volume Top Coat volt számomra a tökéletes (sokkal tartóssabbá tette a lakkozást).

Lerinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

mmartina97

2017. december 29.

Az elején szerettem használni,fedőlakként,bár nagyon lassan szárad.. és nagyon hamar "besűrűsödött" az üvegében.A felét ki kellett dobnom,így csalódás.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

draculina

2017. december 29.

Pár éve volt ilyenem és bedőltem hogy hát de milyen jó már hogy alap és fedőlakk egyben, holott egy alap és egy fedőlakknak teljesen más tulajdonságokkal kell rendelkeznie :D Ahogy emlékszem nem volt egy nagy cucc, nem igazán működött mert állandóan nagy darabokban pattogzott le a körmöm ha ezt használtam.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

doratrue

2017. december 12.

Szerettem volna egy jó fedőlakkot, amitől szép fényes és tartós lesz minden körömlakkom (A többi lakkom is jó minőségű). Az itt olvasott vélemények miatt választottam ezt a terméket, de mintha én teljesen mást próbáltam volna ki, mint a többiek. BORZALMAS ez a lakk. Több óra alatt sem szárazd meg rendesen, felkenés után 4 órával felvettem egy pulcsit és nyomott hagyott a körmömön.... Arról nem is beszélve, hogy a színes lakkjaim 2-3 nap után ugyan úgy elkezdenek lepattogni, mint a fedőlakk nélkül.

doratrue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

HRenata

2017. augusztus 21.

Fedőlakknak szerettem volna használni. Olvastam a véleményeket, hogy szép fényes meg tartós...még megbarátkoztam volna a hosszabb száradási idővel is, viszont ez rajtam se nem szép, se nem tartós, konkrétan igénytelenül buborékos lesz, vállalhatatlan. Lehet, hogy emellett még párnanyomatos is a lakkozás de a buborékok mellett azt már észre sem venni. Szerencsére nem is tartós, már másnap megkopik egy-két körömvégen, így nyugodt szívvel fogom a kukába hajítani.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

mrs.imperator

2017. június 20.

Lassan szarad az igaz sajnos de tartos hatasu! Alapkent es fedonek is hasz alom igy egy hetig is siman ok a lakk vagy tovabb is meg labon is. Ha gyorsan szaradna csodaszer lenne.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

Zsinka

2017. június 8.

Régen utáltam lakkozni mert két nap alatt lepattogott de most úgy alakult, hogy újra próbákozok. Így vettem egy ilyet gondoltam hátha. Láss csodát egy hétig tart a lakkozás pedig mosogatok meg minden. Igaz csak alapnak használom.

Zsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

SophieHarmon

2016. november 16.

Teljesen jó. Enélkül nem is használom a lakkjaimat, mert teljesen felesleges akkor felkenni.

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.